oglumun arkadasi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

oglumun arkadasi
Eski oturduğumuz apartmanda karşı komşumuz olan ve aşırı sıkı münasebet kurduğumuz bir ailenin oğlu idi Ali. Elimde büyümüştü açıkçası, hem arkadaşımın oğlu hem de oğlumun arkadaşıydı. bundan böyle 28 yaşına gelmiş, evli barklı bir adamdı açıkçası. meslek yaşantısı, okul askerlik derken uzun süredir görmüyordum. Bir gün annemlerden eve dönerken yolda bir araba yaklaştı. içindeki Ali idi. Selime Teyze gel ben götüreyim gideceğin yere ellerin dolu dedi. çok fazla sıcaktı hava itiraz etmedim açıkçası, onu gördüğüme de memnun oldum Ne de olsa uzun süredir gömüyordum, hem arkadaşımın oğluydu.

Üzerimde dizlerime karar inen bir etek ve gömlek vardı. hal hatır sorarken eve geldik. Yukarı kadar çıkardı elimdeki poşetleri. Kapıdan içeri davet ettim şu sıcakta soğuk bir şeyler içmeden gidemezsin dedim, kırmadı beni. Yalnızdık evde. çetin hastanedeydi ve akşam 7’den öncelikle gelmesi mümkün değildi. Mutfağa geçip bir yandan poşetleri yerleştirirken bir yandan soğuk bir şeyler çıkarıyordu dolaptan. Bir anda arkamda Ali’ yi gördüm. Arkadan bana sokulup boynumu, kulak memelerimi emmeye başlandı. kuvvetli elleriyle vücudumu sarıp göğüslerimi sıkmaya başlandı. hemen hemen 15 yıldır bu anı hayal ettim, seni çok istiyorum Selime Teyze diyordu boynumu yalarken. Karşı çıkıp söylenmeye başladım, saçmalama Ali sen arkadaşımın oğlusun, hem kendi arkadaşının yüzüne nasıl bakacaksın, evliyiz git başımdan diyordum lakin sıcağın ve öpmelerinin etkisiyle azmaya başlıyordum.

Bir lahza kocam çetin ve yaşantımız gözümün önüne geldi, günlerim boşa geçiyordu. Ali yalarken boynumu ellerini bacak arama götürüp amımı parmaklarının arasına alıp sıktı bir anda çok sulandığımı hissettim. Benim olacaksın yeter bundan sonra sana sabrım yoktur, bunun başka yolu yoktur diyordu. Nasıl söylediğimi hala bilemiyorum ama o lahza tamam sevgilim ye bitir beni seninim dedim. Yatağına gidelim mi dedi. Hadi gidelim dedim ve bir anda kendimi kucağında buldum Ali’ nin. Açıkçası hayat boyu çetin’in beni iyi sikemediğini düşünüyordum Ali’nin kucağındayken, Ali son şansımdı.

Bütün bunları düşünürken Ali ile deli bu gibi soluksuzca öpüşüyor dillerimizi emdiriyorduk birbirimize. Tükürüklerimiz karışmıştı, kendime inanamıyordum. Beni yatağa usulca yerleştirdi ve soyunmaya başlanıyor, seni ben soyacağım diye uyardı beni. Bekliyordum üstünü çıkarmasını. Külotunu çıkarırken gözüm sikine gitti bir an, aklımı almıştı çetin’ in aletinin hem uzunluk hem kalınlık şekilde en az 2 katıydı. üstüme çıktı ve yine dudaklarıma yapıştı, soluksuzca öpüşüyorduk deliler bunun gibi. Boynumu boğazımı yalıyordu. Gömleğimi yırtarak çıkardı hayvan gibiydi, aşırı azdırıyordu bu sertliği beni. Sutyenimi de ortadan yırtarak göğüslerimi ortaya çıkardığında istem dışı şekilde ohh çıktı ağzımdan. Göğüslerime yapıştı ve onları sırayla ısırsa ısıra emiyor yalıyordu. şapırtılar bizi daha da aşırı azdırıyordu. Göğüslerimden sonra karnımı yalayıp göbek deliğimi diliyle keşfediyordu. iyice sulanmıştım artık.

Amımı da yalaması için açıkçası içimden dua ediyordum. Porno filmlerde görüp aşırı isterdim fakat çetin asla yalamazdı. Eteğimi sıyırıp çıkardı bembeyaz bacaklarımı ve baldırlarımı okşayarak. Külotumla kalmıştım. Külotumun üstüne eğilip dil atmaya başladı amıma. Kıllıydı amım, özür dilerim istersen derhal temizleyebilirim dedim, saçmalama böyle çok daha lezzetli olacak diyordu. Kafasını bastırıyordum amıma doğru ki, külotumu çıkardı. Bacaklarımı kısarak gözlerine bakıyordum. aslında utanıyordum. Gözleri okuyordu, utanıyor musun dedi? Evet, daha önce çetinden diğer kimsenin birlikte çıplak kalmadım dedi. bundan böyle kocan benim utanma dedi ve sert bir hareketle bacaklarımı ayırıp amımın dışını dilemeye başladı. çok aşırı kötü oluyordum. Dilini amımım içine sokmadan aşağıdan yukarı doğru yalıyor, amımın dudaklarını dudaklarının arasına alıp çekiştirip bırakıyordu. şapırtılar harikaydı, öylesine sulanmıştım ki. birden kafasını kaldırıp parmaklarıyla amımı ayırdı ortasından ve dilini içine sokmaya başlandı. Allah’ ım o ne biçim bir zevkti. Diliyle amımı eşeliyor, içinde sağa sola oynatıyordu.

Devam et Ali, durma sevgilim erkeğim sensin benim diye inliyordum. Açıkçası ne dediğimin dahi bilincinde değildim bundan sonra. Dakikalarca yaladı ve bundan böyle dayanamayıp, doğruldum. dizi bende diyebildim. siki tam başımın hizasındaydım. Geçmişte ben de çetin’in sikinden iğrenmiştim gerçekte ama Ali’ nin yarrağı gözüme bir yiyecek benzeri görünüyordu. aşırı serti, elime alıp sıvazladım önce ve birden bire ağzıma götürüp emmeye başladım. Sol elimle taşşaklarını okşuyordum, başını iyice yalıyor dilimle adeta bütün hünerimi göstermek istiyordum. Tamamını ağzıma almaya niyetlendim bir iki sefer fakat boğulacak bu gibi oluyordum. Ohh çok aşırı güzel yalıyorsun Selime Teyze diyordu. Bununla iyice sikeceksin Selime Teyzeni tamam mı diye sordum, sabret diyordu bana. Sabrım kalmamıştı ama. Taşşaklarını sırayla ağzıma alıp çekip çekip bırakıyordum. kafi dedi ve beni attı yatağa, üstüme çıkıp dudaklarıma yapıştı yine. aşırı metre seviyorsun öpüşmeyi dedim. Dudaklarını öpmek için senelerce bekledim dedi.

Elime verdi sikini ve sen sok dedi. Elime aldım ve kaydı bir anda içime. çok büyüktü ve Ali hepsini sokmuyordu içime. Başını çekip çekip sokuyordu milim milim. Hadiii dedim hızlan bundan böyle dedim ve ayaklarımı onun kıçına dolayıp kendime çekmeye başladım. birden tüm gücüyle yüklenip hepsini sokmuştu içime. Ahhh diye bir figan attım. Bu muydu istediğin dedi, evet sevgilim sik beni hadi, doyur Selime Teyzeni dedim. bütün gücüyle taşşaklarına kadar sokup sokup çıkarmaya başlanmıştır.
Deliriyordum zevkten, hiç bu kadar büyüğünü almamıştım içime. Göğüslerimi sıkıp ağzına alıyordu sırayla. Onları ısırıyordu. Ellerimle saçlarını, sırtını ve kıçını avuçlayıp sıkıyordum bende. inlemeler odanın duvarlarında yankılanıyordu. Kalktı üstümden ve içimden çıktı. Yatağa uzandı hadi bakalım Selime Teyze göster hünerini dedi. Ellerimden tutarak üstüne çıkardı beni. Amımın deliğini ayarladım ve milim milim içime almaya başladım yine o kazık bunun gibi kamışı. Tamamını almıştım içime, muhteşem bir duyguydu. Oturup kalkmaya başladım elleriyle götümü avuçlayıp yoğuruyordu, göt deliğime parmağını sokup çıkarıyordu. Bunlar hiç yaşamadığım şeylerdi.

Ağzına verdim göğüslerimi yine. Ter kokuyor bu beni azdırıyor diyordu. Senin onlar sik beni diyordum. üzerinde bir süre kalkıp oturdum ve boşalmaya başlamıştım, taşşaklarına akıyordu beyaz sıvım. ama o hala boşalmamıştı. Kalk dedi kalktım, kendimi ona bırakmıştım ne isterse yapıyordum bundan sonra. yan yatırdı beni ve arkama geçti. Boynumu kulak memelerimi yalamaya başladı bir eliyle de göğüslerimi yoğuruyordu. Taş gibisin sevgilim diyordu. Bacağımın birtanesini hafif kaldırdı ve arkadan daldırdı amıma sikini. deli bunun gibi girip çıkıyordu öyle hızlıydı ki açıkçası dayanmak olası değildi ve bu sırada 2. kez boşaldım titreyerek. Doyamıyordum kafi demiyordum 2 defa boşalmama rağmen. Taşşaklarına kadar sokup çıkarıyordu gözümün önü kararmıştı büyüklüğünden ve sertliğinden. Bacaklarının kılları beyaz baldırlarımda hissettikçe deliriyordum. Girip çıktıkça nefessiz kalıyordum. Amımdan çıkardı ve amımın dudaklarını sikiyle tokatlayıp sürtmeye başlandı sikini. Hain olur çıkma içimden dedim ve tekrar sokup bir süre daha siti bu pozisyonda beni. çıktı içimden ve domal dedi. hemen 4 ayak oldum. Sen sok dedi gene, elime alıp hafif oynayıp derhal soktum amıma. deli gibi yükleniyordu. Göt yanaklarımı avuçluyor tokatlıyordu.
– Nasıl iyi sikiyor muyum diyordu bana.
– Durma harika sikiyorsun sakın durma dedim.
– Kocan seni hiç böyle sikti mi Selime Teyze dedi.
– Asla, ben hayatımda hiç böyle sikimedim diyebildim.
– bundan sonra kocan da sikicin de benim dedi.
-Evet sik beni, sik Selime Teyzeni doyur onu koca yarağınla diyordum.

Kamışı bir görünüyor bir kayboluyordu. Sana Selime Teyze demem hoşuna gidiyor m. hala dedi. Açıkçası, yarı yaşımda arkadaşım oğluyla sikişmek ve beni Selime Teyze diyerek sikmesi aldığım zevki üç katına çıkarıyordu. Boşalıyordum gene. artık benim baldırlarım dahi beyaz sıvılarımla parlıyordu. Az kaldı boşalacağım dedi. içime boşal sevgilim çocuklarını istiyorum döllerini boşalt amıma diyebildim. Bir anda çok aşırı hızlandı ve aşırı daha katı acımasız sokup çıkarmaya başlamıştı ki, sıcak sıcak fışkırmaları hissedebildim. Boşalırken götüme 2 parmağını aniden sokmuş beni iyice delirtmişti. Sularımız karışmıştı. Kocamın sikini ağzına almaktan, döllerine elimi değmekten iğrenen ben hızlı bir hamleyle döndüm ve sikini ağzıma alıp son kalan dölleri içmeye başladım. Tuzlu bir tadı vardı fakat çok fazla güzeldi. Taşşaklarına, kasıklarına kadar olan her yerini yalıyor temizliyordum yarağını. Ali ise başımı kavramış itip çekiyordu kafamı karnına doğru. Ağzımı sikiyordu resmen. iyice küçülmüştü artık kamışı, yatağa uzandık. Bana çetin’in hiçbir süre yapmadığı şeyi yaptı ve sikiştikten sonra sımsıkı sarıldı. işte bu her şeye değerdi, kendimi evli olduğum 27-28 seneden sonra ilk defa bu kadar bayan hissediyordum. Ali o gün beni 4 posta daha sikti. Bir günde 5 olmuştu, evliliğim boyunca rekorum günde 2 idi. Yaklaşık 30 senede bulamadığım her şeyi birkaç saatte buldum, hem de oğlumun arkadaşında. Yaklaşık üç sene oldu bu olayın üzerinde ve biz hala her fırsatta hiç durmadan bıkmadan sikişiyoruz. Ali beni hayata bağlayan tek şey oldu, ne çocuklarım ne çetin beni asla bu kadar mutlu etmemişti. Şimdilik gizli sayılır böyle kalması bir taraftan iyi bir taraftan da kötü, bazen pişman oluyorum ama sikiş güzel, vazgeçemiyorum.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

16 YAŞIMDAYKEN 31 ÇEKTİRDİĞİM YARAK

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

16 YAŞIMDAYKEN 31 ÇEKTİRDİĞİM YARAK
Ben Merve, şuan 28 yaşında ve evli bir kadınım. Eşimle aramız gayet iyidir, cinsel yönden de bir sorunumuz yok. Bu ilk paylaşımımın konusu, 16 yaşımdayken cinsellikle ilk tanışmam ve ilk gördüğüm ve 31 çektirdiğim yarak. Güzel birisi olduğumu çocukluğumdan beri etrafımdaki herkesten duyarım. Daha ozamanlar etrafımdaki birçok kişiden, “Çok canlar yakacak bu kız!” dendiğini duyardım ve çok hoşuma giderdi. Ama erkeklerin benden daha bukadar erken hoşlanmaya başlayacağı aklıma gelmezdi.

Çok zengin olmayan bir ailem vardı. İzmir’de ‘Kenar mahalle’ tabir edilen bir muhitte yaşıyorduk. Ben 16 yaşıma yeni girdiğimde, sokağımızda yaşıtım sayılabilecek çok kimse yoktu. Genellikle benden birkaç yaş daha büyük çocuklar vardı. Zamanla onlarla oynamaya ve arkadaşlık etmeye başlamıştım. Annem babam çalıştığı için geç saatlerde eve dönerlerdi ve ben evde yalnız kalırdım. Evde oturmaktan çok sıkıldığım için de, geç saatlere kadar sokakta oyun oynardım. O saatlerde sokaktaki diğer çocuklar genelde evlerinde olurlar, daha büyük çocuklar, genelde de ‘Abi’ dediğim erkekler kalırdı sokakta. Yine böyle bir gün bu abilerle sokakta saklambaç oynarken, sokağımızdaki bir evin bahçesine saklandım ve beklemeye başladım. Farkında olmadığım şeyse Soner abinin de aynı bahçede saklanıyor olmasıydı. Ben onu farketmemiştim, ama o beni görmüş, sessizce bana seslendi, “Merve! Napıyorsun orda? Yakalanacağız şimdi, gel buraya!” diye. Ben de yanına gittim. Gerçekten de Soner abi iyi bir yerde saklanıyordu…

Yanına gittiğimde ikimizin anca sığabileceğı bir yer olduğunu farkettim ve yanına sıkıştım. Bana, “Napıyorsun sen burda? Başka yermi yok saklanacak?” dedi. Ben de, “Nerden bileyim senin burda olacağını Soner abi?” dedim ve ikimiz de sustuk. Yan yana öyle otururken, oyundaki ebenin yanımıza yaklaşıp bizi bulmaya çalıştığını gördük ve biraz daha birbirimize yaklaşarak gizlenmeye çalıştık. Fakat bu arada Soner abinin elinin üstüne oturmuştum, birden irkildim, ama yakalanmamak için ses çıkaramadım. Aynı şekilde Soner abi de şaşırmıştı, ama ses çıkarmıyordu. Ogün de altımda ince bir şort vardı ve eli tam amımın altındaydı. İçim bir tuhaf oldu birden ve kalkmaya çalıştım. Tam elinin üstünden kalkmıştım ki, ebe arkasını döndü bizim tarafa bakmaya başladı ve ben aynı hızla tekrar Soner abinin elinin üstüne oturdum. İstemeyerek olmuştu, ama mütiş de hoşuma gitmişti. Birbirimize baka kaldık. Çok heycanlanmıştım, sanırım o da öyleydi. Ebe uzaklaşınca, “Pardon Soner abi!” dedim elinden kalktım. “Önemli değil Merveciğim!” deyip elini çekti. O gün birdaha konuşmadık Soner abiyle ve annemlerin işten gelme saatinde ben oynamayı bırakıp eve gittim. Gece yatağıma girince o andaki aldığım zevk aklma gelmişti, o anları düşünürken, elim amımda uyumuşum.

Birkaç gün sonra yine aynı ekip saklambaç oynamaya karar verdik ve ben o günü anımsayıp yine aynı yere yöneldim. Aslında Soner abinin orda saklanacağını bildiğim için oraya gitmiştim. Tahminimde yanılmamışım, yine aynı yerdeydi. “Soner abi, sen yine mi burdasın?” dedim ve yanına yaklaştım. “Sus otur hemen yakalanmadan!” dedi. Ama heycanlı bir hali vardı. Oyundaki ebe yine bize yaklaşmıştı ve biz birbirimize sokulmaya başladık. İçim yine kıpır kıpır olmuştu, ama birşey yapmaya cesaretim yoktu. Soner abi birden, “Bu böyle olmayacak, yakalanacağız! Biraz daha yaklaş!” dedi. Biraz daha sokuldum ona. Teninin kokusu beni heycanlandırıyordu, ama geçen sefer eline oturmam daha heycanlıydı. “Soner abi, istersen kucağına oturayım, ozaman göremez bizi!” dedim ve kucağına oturdum. Bu hareketime çok şaşırmıştı, ama birşey demedi…

Soner abinin kucağında otururken popomun altında bir hareketlenme hissettim. Sanırım o da etkilenmiş ve siki sertleşmeye başlamış, popomu zorluyordu. Harika bir histi bu. Benden yaşça büyük bir erkeğin sikini popomda hissediyordum ve çok sertti. Sikini amımda da hissetmek istedim ve biraz öne eğilip popomu hafif kaldırarak kucağına iyice yerleştim. Başarmıştım, amım tamda sikinin üstündeydi. O da, “Kıpırdama Merve, yerimiz belli olacak!” falan deyip, beni kendine doğru çekiştiriyordu. Tabi bu bahaneydi, beni hareket ettirip, sikinin üstünde gidip gelmemi sağlıyordu. Ve bu da beni delirtiyordu. Bir süre böyle devam ettikten sonra amım karıncalanmaya ve gözlerim kaymaya başladı. Soner abinin sikine sürtünerek orgazm oluyordum. Kendime geldiğimde zorda olsa kalktım kucağından. Soner abi, “Dur kız, nereye? Yakalancağız!” dedi. Demek ki o halen sürtünmeye devam etmek istiyordu, ama nedense ben devam etmek istemedim ve “Soner abi, hadi gel başka yere saklanalım!” dedim. Soner abi ise (herhalde kalkan sikini göreceğimi düşündüğü için olsa gerek), “Yok, sen git, ben burdayım!” dedi. “Tamam!” deyip yanından ayrıldım. O gece amım hep ıslaktı ve yine yatağımda yatarken Soner abiyle yaptıklarımı düşünüp, amımla oynayarak uyudum.

Ertesi gün öğlen sıcağı olmasına rağmen sokağa çıktım. Sokakta kimsecikler yoktu. Öylesine boş boş dolanırken, Soner abinin, “Şşşşt, napıyorsun bu sıcakta kız?” demesiyle o yöne baktım. Evlerinin balkonundan sesleniyordu bana. “Soner abi sıkıldım, öylesine dolanıyorum!” dedim. O da, “Gel istersen oturalım, dışarısı çok sıcak!” dedi. Ben de, “Yok ya boşver!” dedim. Aslında gitmek istiyordum, ama annesi evdeyken gitmem yanlış olurdu. “Gel hadi gel, hem ben de sıkılıyorum, evde kimse de yok, sıkıntıdan patlıyorum!” dedi. Evde kimsenin olmadığını duyunca, “Peki geliyorum ozaman, aç kapıyı!” dedim ve kapıya doğru gittim. Kapıyı açtıgında altında ince bir şort, üstünde de bir tişört vardı. Bende ise penye bir etek ve üstümde body. Etek çok kısa değildi, sokakta oynarken açılmasın diye uzun etek giyerdim. İçeri girdim. “Birşey içermisin, soğuk kola var!” dedi. “Olur!” dedim. Kola getirip, oturup TV izlemeye başladık. TV karşısındaki 3’lü koltukta oturuyoduk, birimiz bir köşede, diğerimiz öbür köşede, aramızda bir kişilik boşluk vardı…

Bana, “İstersen uzat ayağını, rahat otur!” falan dedi. Uzattım ayağımı, ama o şekilde de sığmadık, ayaklarım uzun gelmişti. “Kucağıma uzat istersen!” dedi ve ayaklarımı alıp kucağına çekti. O anda ayağımın altında sikini hissettim. Ne çok sert, nede yumuşaktı. Hiç bozuntuya vermemiştim, TV izlemeye devam ediyorduk. O anda içimdeki ses ayaklarınla sikine dokun diyordu. Ayaklarımı hafif hafif oynatmaya başladım. Az önce yarı sert olan siki, yavaş yavaş sertleşmeye başlamıştı. Ne yapıyordum ben böyle? Soner abinin evinde, resmen onun sikini ayağımla okşuyordum. Bunu yaptığıma inanamıyordum. Birden ayaklarımı çekip, “Aay belim ağrıdı, oturayım biraz!” dedim. Kalktığımda yan yana oturur vaziyete gelmiştik. Göz ucuyla baktığımda sikinin kalkık olduğu belli oluyordu. İçimde iyiden iyiye kıpırtılar başlamıştı. Ara ara gözlerimi çaktırmadan sertleşen sikine kaçırıyodum ve dahada istekleniyordum. Soner abi ise ne yapacağını bilemiyordu, sadece TV’ye bakıp duruyordu. İyice sesizleşmiştik ve az önceki o heyecan kalmamıştı…

Ne yapayım diye düşünürken, ayağa kalkıp karşısına geçtim ve ayaklarına küçük bir tekme atıp, gülerek, “Ne bu sessizlik bee?” dedim. O da gülerek, “Yapma kız, kaldırma beni ayağa bak…” dedi. Ben de, “Kalk, napabilceksin ki!” dedim. Amacım onu ayağa kaldırmaktı, ayaktayken sikinin şortunda nasıl göründüğünü merak ediyordum. Ama o da göreceğimi düşünerek kalkmıyordu. Yanına yaklaştım, “Kalk hadi, erkeksen kalk!” dedim ve bir kere daha yavaşça vurup gülmeye başladım. O ise ısrarla, “Git kızım uğraşma, bak…” falan diyordu. Ben tekrar yanına yaklaşıp tekme atacakken, busefer benden hızlı davrandı ve ayağımı yakalayıp hafifçe çekti ve bıraktı. Koltuğun önüne, dizlerimin üstüne düştüm. Doğrulduğumda ise onun tam bacaklarının arasında dizüstünde oturur pozisyonda buldum kendimi. Bacakları aralıktı ve kısa şortunun önünden siki belli oluyordu…

Yine bir sessizlik oldu, öylece kala kaldık. Sadece birbirimize bakıyorduk ki, ilk hamle ondan geldi, bacaklarını biraz daha açıp, beni arasına aldı ve gülerek, “Yakaladım seni, artık kurtulamazsın!” dedi. Ben de, “Bırak beni!” falan deyip, hem yalandan kurtulmaya çalışıyor, hemde çaktırmadan sikine bakmaya devam ediyordum. O ise, “Hadi kurtul, hadi kurtul, kurutlamazsın ki!” falan diyordu. Böyle oynaşırken, bacaklarıyla beni biraz daha kendine çekti. Artık sikine çok yakın duruyordum ve yine birbirimize bakıyoduk. Ben iyice ateşlenmiştim artık, içim çok tuhaftı, çok erkeksi bakıyordu bana, kendimden geçmeye başladım. Ve birden olan oldu, elimi aniden sikine uzattım ve avuçlayarak, “Soner abiii, bu nekadar sert olmuş böyle!” dedim ve sıkmaya başladım. O ise gözlerime bakarak, “Hoşuna gitmedi mi? Hem geçen gün saklanırken nekadar sert olduğunu anlamamışmıydın?” dedi. “Evet farketmiştim!” dedim ve güldüm. Elim halen sikini avuçluyordu…

“Görmek istermisin? Hiç gördün mü?” dedi. Hayatımda hiç görmemiştim (ufak çocuklarınki hariç) ve bu soru beni iyice azdırmıştı. “Ne yani, bana şeyini mi göstermek istiyorsun?” dedim. “Neyimi?” diye sordu gülerek. Ben de gözlerinin içine bakarak, “Sikini!” dedim. “Sen de bana gösterceksen olur!” dedi. Gülerek, “Neyi?” dedim. O da aynı gülümsemeyle, “Amını!” diye cevap verdi. Birden ayağa kalktım, eteğimi yukarı kaldırdım ve külodumu yana sıyırıp, “Çok istiyorsan al bak!” dedim ve amımı net bir şekilde ona yaklaştırdım. Heyecandan gözleri parlıyordu. “Dokunabilir miyim?” diyerek elini amıma uzattı. Ben de, “Sadece dokunabilirsin, başka birşey yapmak yok!” dedim. Kabul edercesine başını salladı ve usul usul amıma dokunmaya başladı. Kendimden geçmiştim, bir erkeğin amıma dokunması beni delirtmişti. Parmakları klitorisimi okşarken, dayanamadım, “Ohhh Soner abi, çok güzel dokunuyorsun!!!” dedim. O da, “Harika bir amın varrr Merve! Süpersin!” diye karşılık verdi. Kalbim sanki amımda atıyordu, artık dayanamıyordum dokunuşlarına, ona belli etmemeye çalışarak orgazm oldum. Artık buna bir dur demem gerekiyordu, yoksa kötü şeyler olcaktı…

Birden kendimi çektim ve “Sıra sende, hadi aç bakalım sikini!” dedim. Yine dizlerimin üstüne çöktüm bacaklarının arasına ve onu izlemeye başladım. Yavaş yavaş sikini dışarı çıkardığında neredeyse aklım da çıkıyordu. Bir sikin bukadar kalın olacağını hiç düşünmemiştim. İlk kez görüyordum ve hayalimde canlandırdığım şeyler bundan daha kısa ve inceydi. Dilim tutulmuş şekilde sikine bakarken, “İstersen dokunabilirsin Merveciğim!” dedi. Ben de sankini bunu bekliyormuşum gibi, yavaşça elimi sikine götürdüm ve avuçlamaya başladım. Soner abi delirmişti sanki, “Off Merve, süpersin, ohhh!” falan gibisinden sesler çıkarıyordu ve bu beni dahada azdırıyordu. “Gel üstüme ters uzan da, aynı anda ben de senin amına dokunayım!” dediğinde, korkumdan olmaz deyiverdim. Aslında çok istiyordum, ama beni oracıkta sikmesinden korkuyordum. “Ozaman devam et nolursun, 31 çektir bana!” dedi. Hayatımda ilkkez duymuştum 31 çektirmeyi, “O ne Soner abi?” dedim. O da sikini sıkıca kavramamı sağlayarak, “İşte böyle aşağı yukarı elinle okşaycaksın!” dedi ve birazcık gösterip ellerini çekti. Ben devam ediyordum. “Harikasın Merveciğim, süpersin!” deyip duruyordu…

Seksle alakalı hiçbir deneyimi olmayan 16 yaşında bir kız olarak yaptığım şey hakkında hiç bir fikrim yoktu. O sırada sadece sikine ve altında sarkan taşaklarına bakıyordum. Öbür elimle de onları okşamaya başlamıştım ki, Soner abi birden, “Ohhhh Merve devam et, süpersin canım, daha hızlı yap!” demeye ve inlemeye başladı. Dediklerini aynen uyguluyordum. Hızlı hızlı okşamaya ve Soner abiyi inletmeye devam ederken, Soner abi benden, (Sik beni Soner!) dememi istedi. Ben de onun zevk aldığını görerek, “Sik beni Soner abiciğim, hadi sik beni!” demeye başladım ki, birden sikinden beyaz şampuana benzeyen bir sıvı fışkırmaya başladığında, hem korktum, hemde çok şaşırdım. Çünkü o ana kadar o fışkıran sıvının Sperm olduğundan haberim bile yoktu. Soner abi delirmiş gibi, “Oohhh canım, tatlım, amını yerim senin!” gibi şeyler söylerken, ben şaşkın şaşkın 31 çektirmeye devam ediyordum. Az sonra sikinden gelen sıvılar bitmiş, artık Soner abi de kendine gelmişti. Bana, “Harikaydın canım!” dediğinde, ben elime bulaşmış spermlere bakıyordum, “Bu ne?” dedim. “Onlar döl canım, erkekler boşaldığında siklerinden bu akar, kadının amına akarsa da çocuk olur!” dedi. Çok utanmıştım ve şaşkındım, hemen kalkıp lavaboya gittim, ellerimi yıkadım ve salonun kapısından Soner abiye, “Benim gitmem lazım!” deyip, evden çıkıp, koşa koşa evime gittim.

İlerleyen günlerde bu olayları düşünürken içimde tahrik olma ve utanma duyguları herzaman birbirine karıştığı için, birdaha Soner abiye yaklaşamadım. Zaten birkaç ay sonrada o mahalleden taşındık ve onu birdaha hiç görmedim…

Ben evlenene kadar bundan başka hiç cinsel bir deneyimim olmadı, ama yıllarca masturbasyon malzemem hep Soner abiyle yaşadığım anlar oldu…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Kuzenimin ilk deneyimi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Kuzenimin ilk deneyimi
Öğlene doğru yine abazalıktan sikim kazık gibi uyanmış, evdeki hazırlık dikkatimi çekmişti. İstanbul’a biri kız biri erkek iki çocuğu olan akrabamız ve taşınıyordu. Kızı hatırlamıyordum bile ama oğulları benden 3-4 yaş küçüktü. Taşınma işleri uzamış, 4-5 günlüğüne evlerine yakın bir otele yerleşmişler ve annem de yemeğe davet etmişti.

Yemek faslı hızlı başladı, hızlı bitti. Üstüne bizimkiler TV karşısında içki vs yudumlarken ben de kuzenle muhabbeti derinletmiştim. Henüz erkekleri yeni keşfetmiş ve sadece 2-3 deneyim yaşamış olmama rağmen aklıma kuzenle ilgili bişiler gelmemişti. Biz odaya playstation oynamaya geçtik, saat gece olmuş, misafirler ayaklanmıştı. Odaya kuzeni almak için geldiklerinde, neden burda kalmıyosun ki dedim. Hem otel odasında sıkışmazlardı, hem de oyun oynamaya devam edebilirdik.

Kuzen hiç düşünmeden ok dedi, annesi de izin verdi. Oynarken 2li koltukta yan yana oturuyor, üst üste alt alta bağrışıyorduk. Oda kapısı çalındı, annemler yatacağını ve sessiz olmamız gerektiğini söylediler. Bizimkiler içtiken sonra erken sızarlar, ve huyumdur içkilerden hep tırtıklarım. Salona gidip, viski şişesini aldım. İçelim oynayalım güzelleşelim dedim, gülüşüp oyuna devam ettik.

Bu arada karı kız cinsellik muhabbetleri başlamıştı bile. Küçük bir şehirde istesen de birşeyler olamıyor, buraya taşındığımızdan dolayı çok mutluyum dedi. Sürekli sorular soruyordu, en son ne zaman karı siktin, nasıldı vs vs diye. Bu arada içk**en iğrene iğrene küçük yudumlar alıyor, içtikçe de kızarıyordu. En sonki sex deneyimim çok ama çok acayipti valla dedim. Kumandayı bir tarafa koydu anlatsana karıyı dedi. Valla dedim, ben o konuları kapattım, artık bambaşka zevklerim var diyince pek anlamadı veya öyle gözüktü. Bir kızla yaparken aramıza bir erkeğin katıldığını beraber seviştiğimizi filan anlattım. Tabii ki biraz da sansür uygulayarak.

Sikini ovuşturup duruyordu. Kotunun üstünden kabarmış olduğu belli oluyordu. Dur sana eşofman veriim dedim sırıtarak. Üstünü çıkarırken arkasını döndü, üstündeki dar kesim beyaz ve ince don beni benden aldı tabi. Taş gibi götünün arasındaki kıllar incecik donundan belli oluyordu. Benim sikim de kazık gibiydi. Ben de şortumu giydim. Giyinirken özellikle bana bakmamaya çalışıyordu. Yanıma oturdu ve sexle ilgili detaylar için ısrar etti. Rahattı aslında ama emin olamıyordum, üstüne gitsem ve istemese ailede rezil olacağım gibi evlatlıktan filan reddedilirdim.

Detayları anlatırken, yakışıklı bir başka çocukla beraber kızı siktiğimizi, daha sonra hatta çocuğun benden kendisini sikmesini istediğini, reddettiğimi ama bir ara gözüm kapalıyken ağzına aldığını ve hiç farketmediğimi ve gerçekten zevk aldığımı söyleyiverdim. Kuzen kekelemeye başladı. Resmen yanımda 31 çekiyordu eşofmanın üstünden. Boşaldın mı lan dedim. Yok ama biraz biraz zevk suyu geliyor, 3-4 gündür sabah akşam annemlerleyim 31 bile çekemedim dedi.

Rahat ol diyip eşofmanıyla donunu aşağıya sıyırdım. Yan yana 31 çekmeye başladık. Sarhoş da olmuştuk, fısıldayarak konuşuyorduk. Benden eee daa noldu filan diyerek sürekli anlatmamı istiyodu. Seninki de kalınmış bayaa diyip elimi sikine attım. Sen de elini bunun üstüne koysana değişik bişey deneyelim beraber dedim mırıldanarak. Ellerimiz birbirlerimizin sikinde, ‘sonra’ dedim, hikayeye dönerek, kız gitti ve biz çocukla beraber yatakta kalıverdik.

Siktin dimi dedi, evet valla dayanamadım, çok da güzel götü vardı diyince, elimi sikinden çekti bi anda. Dur boşalıyorum dedi ve fışkırtmaya başladı. Ben de kendiminki biraz daha çekip hemen boşaldım. Birazı da bacağına filan geldi. İkimiz de kıpkırmızıydık. Tuvalete gitti, geldi. Hiç bişi olmamış gibi normal muhabbet ederken, standart porno koydum. Yine sikimiz kalkmaya başlamıştı. Yatağa uzanıp seyredelim mi diye teklif ettim. Donlarla yatağa girdik. Bu sefer yanımızda peçete de vardı.

Bir anda dönüp, çocuğu siktiğimi kimseye söylemezsin dimi ama dedim. Yok lan filan diye geçiştirdi. Nasıl girdin, acımadı mı, içine mi boşaldın filan gibi sorular soruyordu ve ben hala kuzene saldıramıyordum korkudan. Yine siklerimiz dışarda ama bu sefer ellerimiz kendi siklerimizdeydi. Sen şunu biraz eline alsana tekrar belki hoşumuza gider diyince, tereddüt etmeden ama yavaşça eline alıp baya baya okşamaya başladı. 31 çeker gibi değil de zevk ala ala seyrediyordu, başını göğsüme koydu ve dayanamayıp elimle kafasını sikime doğru bastırdım.

Artık dedim birbirimize 31 bile çektik, devam et çakinme aramızda kalacak der demez, ağzına almaya başladı. Bol tükürükle 40 yıllık orospular gibi yalıyordu. Arada sırada dönüp gözüme bakıyor, karılar gibi kırıtıyordu. Karı gibi kırılmana gerek yok, ikimiz de erkeğiz, karı sikmek isteseydim bi sürü sikerdim diyince, iyice somurmaya başladı. Donumu filan iyice aşağıya indirdi, çırılçıplaktık. Bir ara taşşaklarımı yalarken farkettim ki oda kapısı kitli değil. Kalkıp geri geldiğimde yüzüstü yatmış, kabak gibi götünü bana dönmüştü.

Bana masaj yapar mısın diye sorunca cevap bile vermeden 2-3 saniye sırtına sonra da dayanamayıp hemen götüne indim. Yusyuvarlak ve taş gibiydi. Odamda 31 çekmek için bulundurduğum kremi sırtından başlayarak yavaşça aşağı inip götüne bolca sürdüm. Götünü elleyince kıçını refleks olarak kaldırıyordu. Parmağımı sokmaya çalıştığım anda irkildi biraz. Dur dedim, burası daha zevkli olacak. Bana güveneceksin ve ben parmağımla delik masajı yapıcam yavaş yavaş.

Parmağımın başını sokarken kasıyor, ben kızınca da rahat bırakıyordu. İlk parmaktan sonra söylemeden ikinci parmağı sokmaya başladım. Ben ittirdikçe kasıyor, bıraktıkça kendini yukarı kaldırarak kendi kendine alıyordu. Hiç konuşmuyorduk. Bir hamleyle üstüne yattım ve koca sikimi, sokmadan göt yarığının üstüne boydan boya yerleştirip gidip gelmeye başladım. Sikime de arada sırada krem sürüyordum ki götünde güzelce kayabilsin.

İçine sokabileceğimi sanmıyordum. Minicik bir götü ve daracık bir göt deliği vardı. Ansızın ‘beni o çocuğu siktiğin gibi siker misin’ diyince, hiç heyecanlanmamış gibi devam edip, sikicem zaten merak etme, seni hazırlıyorum diye bilmiş bilmiş cevap verdim. Sikimin başına biraz daha krem sürüp başını yasladım. İttirdikçe yukarı kaçıyor, kıçını sağa sola oynatıyordu. Artık başı duvara yaslanmış, kaçacak yeri kalmamıştı ama girmiyordu. Bağıracak ve bizimkileri uyandıracak diye de korkuyordum.

Sen üstüme otur dedim ama arkasını dönerek oturdu, öyle değil bana dönücen dedim. Utanıyorum o yüzden yüzyüze olmak istemem diye sırıttı. Neyse, bana döndü, sikimi iyice deliğine hizaladım ve bu yavaş yavaş oturmaya başladı. Başı girmişti, gözleri kapalıydı ve yaşlar geliyordu. Yapamıcam dedi ve üstüme attı kendini. Bu sefer yatağa onu yatırıp tekrar üstüne çıktım, sikinin altına yastık koydum, biraz da öyle denedik. Yine 1cmden fazla ilerleyemedik. En sonunda bacaklarını omzuma attım ve gözünün yaşına bakmadan ittirdim 1-2 cm daha. Tükürükle filan da iyice kayganlaştırmaya çalışıyordum. Öylece durmayı biraz zor da olsa başardık. Acısı geçmiş olmalıydı ki bacaklarını iyice ayırdı ve kendini bana ittirdi. Tümüyle içindeydim ve gözlerime inanamıyordum.

Dönüp baktığımda koca sikim tümüyle içine girmiş, kasıklarım kuzenin taşaklarına yapışmıştı. Bir hamlede azıcık çıkarıp bi daha soktum. Sikilmek çok hoşuna gitmişti. İstanbul iyimiş yaa dedi, ilk günümde milli oldum hem de kuzenimle diyince gülüştük. 2-3 dakka daha öyle yavaş yavaş siktim, kendi sikine bakıyor, boşalacak gibi oluyorum diyordu, elini sikine götürüyor ben de doya doya sikmek istediğim için boşalmasın diye elini sikinden çekiyordım.

Arkasını çevirdim, azıcık bir zorlamayla löpp diye koyuverdim bütün yarrağımı içine. Boynundan tutuyor, götünü pompalıyordum. Harika bir görüntüydü. Altımda sessiz sessiz kıvranıyordu, bense patlamamak için zor tutuyordum. Sonra iyice hızlanmaya başladım, kuzen de garip garip kasılıyor, kıçını kaçırmaya çalışıyordu. Geliyo benim dedi, içinde yarrağım, siki de yüzüstü yatağa sürte süre, ellerini bile değmeden boşalmak üzereydi, ‘benim de !!! ‘ dememle bu iyice kasıldı. O sırada boşalmayla beraber götünü de iyice sıkmıştı ama ben hala yardıra yardıra 2-3 defa pompalayıp içine tüm döllerimi akıttım. 20-30 sn boşalıp 30 defa kasılmışımdır.

Ter içindeydim. Üstüne yığıldım. İkimiz de nefes nefeseydik. Biraz da utanıyorduk ama siken ben olduğum için biraz daha pişkindim. Oh be diyordu. Ohhh. Derin derin derin oh çekiyor, arada kendi kendine gülüyordu. İlk defa verişinden dolayı sanki büyük bir misyonu tamamlamıştı, ki öyleydi. Sikim hala içinde damarlarım atıyordu. Hala inmemişti ve acaba bi posta daha ara vermeden siksem mi düşünürken bi kere daha dipledim. Ah diye bağırınca korkup bir anda çıkıverdim. Sikimden hala döller sızıyordu.

Ter, tükürük, götünün kenarından akan döllerle kendi yatağa boşalttığı döller herşey birbirine karışmıştı. Göz göze geldik. Pikeyi çarşafın üstüne serdim. Olanları gözden geçirirken ve muhteşem bir şekilde tatmin olduğumu düşünürken öylece sızıp kalmışız. Sabaha karşı sikim kazık gibi uyandığımda götünü bana dönmüş uyuyordu. Arasına sürterek uayndırdım, azıcık girmeye çalıştığımda çok acıdığını yapamayacağını söyledi.

Bir posta da götüne sürte sürte attırdım. Göt deliği döl içinde kaldı. Temizledim ve sarılarak uyudum. Hatırladıkça sikim kalkar. Kuzenle ikinci ve son deneyimi yakında yazarım.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Körpecik Pasifi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Körpecik Pasifi

Acil bir işim çıktığı için hemen ıspartaya gitmem gerekiyordu.Altı üstü 1 saatlik bi şeydi ve çabucak işimi bitirmiş kendimi internete atıp görüşebileceğim birilerine bakmaya başlamıştımki facebookta çok uzun zamandır konuştuğum 17 yaşındaki hasan adlı kişinin online olduğunu gördüm.Çok deneyimsiz olması ilk başta kafamda soru işareti olsada yinede denemek güzel olabilirdi.

Hasan liseyi yeni bitirmiş çekingen ve duygusal biriydi.Öpüşme sevişme delisiydi desem yeridir.Şimdiye kadar 2-3 deneyimi olmuş ama tam bir sex yaşamamıştı.Face konuşmalarımızda her zaman benim ilişkilerimi merak ediyor ardı ardına sorular sorup sexe dair bişeyler öğrenmek istiyordu.Hal hatır sormak maksadıyla ona napıyorsun yazmam olayın başlangıcı olmuştu.Hasan hemen sohbete başlayıp napim işte aynı arayışa devam yazınca bende aradığın ayağına geldi istersen görüşebiliriz dedim.2-3 kere buluşma fikri geçmişti konuşmalarımızda ama bir türlü yaşından dolayı uygun yer bulamadığımız için gerçekleşmedi.Ooo burdasın demek bende 18 yaşına dün girdim demesi bende de bişeyleri uyandırmıştı.Bunun anlamı otele bile gidebiliriz artık sex içindi.Hemen hasana iyi yaşlar dilerim sana doğum günü hediyesi vermem lazım dememle hasan evet uzun zamandır tanışıyoruz ve sex deneyimin benim için en güzel hediye olacak deyip buluşalımmı diye bana sordu.Bende çok isterim istersen çarşıda buluşup uygun bir yere geçeriz dediğimde hasan gerek yok ailem şehir dışına çıktı yanlızım şuan hadi bana gel deyip adresi yazdı.

Ev ortamı daima daha uygun olmuştur bu tip ilişkilerde.Ve hasan evde daha rahat olacaktı tabiki bende.Hemen verdiği adrese ulaştım.Balkondan bana bakıp kapıyı tarif etti.Aracı park edip hemen apartmana girip 2.kata çıktım.Hasan beni bekliyordu zaten kapıyı aralamış içeri geçip karşılıklı oturup 6 aydan fazla facebookta görüştüğüm ama birbirimizi hiç görmediğimiz hasanla sohbete başladık.Konuşmalar ilk başta normal olsada kısa sürede sexe gelmişti.En son ne zaman yaptın diye sorunca 2 hafta kadar oldu zaten face den birazcık yazmıştım deyince haa evet hatırladım okurken öyle azmıştımki dayanamayıp o an 31 çekmiştim bile dedi.Hikaye sitesinde yazdıklarını asla kaçırmıyorum süper zevk veriyorsun demesiyle teşekkür edip okumak güzel ama yaşamak daha güzeldir deyip güldüm.Hasanın tebessümle sen gibi biri çıkmadıki şöyle zevk sarhoşu olayım demesiyle ayağa kalkıp önüne geldim ve işte sana fırsat daha fazla vakit kaybetme ozaman deyip onuda ayağa kaldırdım.Kendime çekip dudaklarına yumulmamla hasanda elleriyle başımı tutmuş karşılık vermeye başlamıştı.

Bir süre dudaklarımızı ayırmadan bu şekilde öpüştükten sonra hasan kendini geri çekip süpersin erkeğim deyip elimden tuttuğu gibi odasına doğru yürümeye başladık.İçeri girip perdeyi kapattı ve tekrardan yanıma gelip öpüşmeye başladık.Hasanı kalçalarından okşarken hafif olmasını fırsat bilip bir anda yerden kaldırıp kucağıma aldım.Oda bacaklarını arkamda kenetlemiş ellerini boynuma dolamış arzu dolu öpüşmemize bu pozisyonda devam etmeye başlamıştık.2 dk kadar bu şekilde kucağımda kaldıktan sonra hasanı yere indirip soymaya başladım.Önce tişörtünü sonra eşofmanını çıkarmıştımki hasanın gstringine bitmiştim o an.Fil resimli ve hortumunda da penisi olan şekildeydi.Komik ama süper görünüyordu ve hortum kısmından penisinin sertleşmiş olduğunu anlaşılıyordu.Kısa süreli gülüşmelerden sonra hasan da beni soymaya başladı.Boxerımı da çıkardığında yüzüme bakıp resmini görmüştüm hatta yazılarında ve hikayelerde de kalın olduğunu okumuştum ama bu derece olacağını düşünmemiştim demesiyle eliyle sıvazlayıp yalamaya başlaması bir oldu.

Aç bebeğin memeye saldırması gibi hasan da penisimi öyle vakumluyorduki size anlatamam. Neredeyse gırtlağına kadar sokuyor sonra bir hamlede çekip bir süre sıvazlayıp tekrardan başını ileri geri hareket ettirerek oral yaptırıyor penisimin çevresi vıcık vıcık su olmuş halde devam ediyordu.Gstringin ipine uzanarak yukarı kaldırmamla hasanı domalma pozisyonuna getirmiş bende parmaklarımla deliğine dokunmaya başlamış kalçasını ovuyor arada ufak tokatlar atarak onunla ilgileniyordum.Ayakta bir süre daha bu şekilde yaptıktan sonra kendimi çekip yatağa uzandım.Hasanada ters yatmasını istedim.Amacım deliğinin yalanmasını merak eden hasana bunu yasatmaktı.Dediğimi yapan hasan poposunu yüzüme gelecek şekilde üstüme uzanmış ve kendini bana bırakmış halde yeniden saxoya devam etmeye başlamıştı.Poposu öyle güzeldiki ellerim kalçasını rahatça kavrıyordu.Gstringin ipini kenara çekmemle daha kıl çıkmamış muhteşem kokan deliği gördüğüm an dahada iştaha gelmiş halde bir anda dilimle yalamaya başladım.

Dilimi yuvarlak yapıp arada deliğinin içine sokup çıkarıyor ellerimlede kalçalarını hafif hafif yoğurarak genişletip bırakarak 1 parmağımın rahatça girecek şekilde genişletmeyi dilimle başarmıştım.Parmaklarımdaydı sıra yavaşça parmaklamaya başladım.Hasan kendini bana bırakmış nefes almadan aletimi delicesine yalamayı sürdürüyordu.2. parmağa geçmem çok uzun sürmedi.1-2 dk daha alıştıra alıştıra 2 parmakla yaptıktan sonra 3. parmakta biraz kendini çeker gibi olsada yeniden devam etmemi ister gibi kendini bana doğru getirdi.Artık 3 parmağım rahatça girip çıkar hale gelmiştiki hasanı üstümden yana yatırdım.Yanımda getirdiğim prezervatifi hızlıca açıp aletime itinayla yerleştirdiğim gibi hasanın üstüne uzanıp dudaklarına eğildim.Ellerimlede bacaklarını 2 yana açtıracak şekile sokup aletimi deliğe denk getirip hafif hafif başını sokup çekmeye başladım.Aşağıda bunlar olurken ben hala hasanı öpüyor aklından o ilk giriş korkusunu yenmesi adına onu meşgul ediyordum.

Hasan da ellerini başıma koymuş 2 yan taraftan tutmuş öpüşmeye odaklanmıştı ki biraz kendimi bırakınca penisimin başı içeri girmiştiki hasan güzünü acı dolu kısıp dudaklarımız birleşikken garip bir inleme sesi çıkarmıştı.Sakin ol geçti buydu o anlattığım acı dediğim an tekrardan öpüşmeye başladık.Bu körpeye kıyamıyordum inanın ve hareketlerimi o kadar ağırdan ve yumuşak yapmama rağmen hasanın acı duymasını istemiyordum.Milim milim giren penisim sonunda kökü bulmuş bende hepsini sokmanın verdiği rahatlıkla kendimi hasanın üstüne tamamen bırakmıştım o an.Hasan dudağını çekip girdimi hepsi deyince elinle hisset dedim.Sağ eliyle yoklama yapınca tenlerimizin değdiğini ve hepsinin içinde olduğunu anlayınca hınzır bi gülümsemeyle öyle abartıldığı gibi bi acı olmuyormuş deyince bak kaşınma 10 dk dır ne çekiyorum acı duymayasın diye ben biliyorum çektiğimi deyince hasan da senden gelecek herşeye razıyım erkeğim yeterki zevk verdireceğini bileyim deyince acı bitti artık zevk vakti deyip yavaşça hareketlenmeye başladım.

Penisim kendisini sıkı sıkı sarmış göt deliğinin içinde yavaşça yol bulup en dibe kadar ulaşıyor sonra geri çekmemle başına kadar çekilip tekrar ileri hamle yapmamla yine derinlere ilerliyordu. Hasan hareketlerimle kendinden geçmiş benim hareketime uyarak oda dibe ulaşma noktasında kendini bana iterek tenlerimizin buluşmasına yardımcı oluyordu adeta.Bir süre daha ağırdan alıyordumki hasan hızlı sok erkeğim geçir en dibime diye zevkten inlemeye başlayınca artık bende hızlanma zamanı geldi diye düşünüp seri şekilde şap sesleri eşliğinde ardı ardına girip çıkmaya başladım.Hasan tamamen kendinden geçmiş halde yüzünde ince bir tebessümle gözlerini kırpmadan bana bakıp elleriyle belimden tutmuş beni giriş anında kendine sertçe çekmeye başlamıştı.Nasıl bebeğim iyimi diye sorup bir süre hareketsiz kalınca süper aşkım yazdığından bile daha muhteşem bi şeymiş tam sex hadi nolur durma sik körpeni diyince içinden çıkıp ters döndürdüm.Ayaklarını birbirine değecek şekilde birleştirip üzerine uzandım ve aletim deliğin yolunu kendi bulmuşçasına bir hamlede delikteydi yine.

Üstüne uzanmanın keyfiyle ağırlığımı tamamen hasana vermiş şekilde yavaş yavaş tempo kazanarak sadece bel hareketleriyle hasanın poposunda git gellere başlayınca 2 mizdende zevk almanın etkisiyle hoş sesler çıkmaya ufak fısıltılarla birbirimize iltifatlar yapmaya başlamıştık. Her darbemde hasan ohhh süper derken bende onu teşfik edici şekilde sen de süpersin inanılmaz zevk alıyorum sayende diyor bir yandan da seri halde pompalamaya devam ediyordum.Hasan halinden memnun halde ellerini yatağa kilitlemiş poposunuda hafifçe kaldırarak daha kolay giriş yapmama olanak sağlıyordu.Aklıma tam bu sırada hasanın en sevdiği pozisyon olan ayakta kucağımda sikmek fantazisi gelince hasanın içinden çıkıp onu yüzü bana gelecek şekile döndürdüm ve yatağın en ucuna doğru çektim.Deminki iyiydi aşkım desede hiç ses etmeden aletimi deliğe dayayıp hızlı hızlı sokup çıkarmaya başlayınca yeniden sessizliğe gömülüp zevk almaya başladı.Ellerini boynuma dola dedim ve kalçalarından tuttuğum gibi kendimi geri çekerek ayağa kalkınca hasan olayı anında çözdü.Ayaklarınıda belime dolayıp dudaklarıma yumulup teşekkür ederim erkeğim biricik sikicim derken ben kalçalarını oynatarak hasanı ayakta sikmenin keyfini çıkarmaya başladım.Kalçalarının ufak olması ve hasanın da vücut olarak esnek olması bu pozisyonda avantajımdı.Kucağımdayken hiç zorlanmıyor ardı ardına sert darbelerle deliğini aletimde doldurup bir güzel sikiyordum.Hasan duvara daya birazda erkeğim diyince hemen yere indirip içinden çıktım aynı anda ters döndürüp hasan ellerini duvara dayamışken aletimi 1 hamlede içine yolladım.Ellerimle omuzundan tutmamla sertçe girip çıkmaya başlamam bir oldu.

Öyle sert giriyordumki hasan garip iniltiler çıkarmaya başlayınca bir an acı çekiyor sanıp duraksadım.Başını bana döndürüp neden durdun deyince acıyormu demem kısa bir gülüşmeyle delimisin ölüyorum zevkten ne acısı demesi bendede tebessüme neden oldu.Peki öyleyse devam aşkım ozaman deyip ardı ardına güçlü darbelerle hasanı becermeye devam ettim.Bu pozisyonda da uzunca kalmıştımki hasan bana dönerek boşal artık erkeğim ayaklarım heryerim sızladı daha burdayız öyle kolay göndermem seni deyince peki aşkım nasıl istersen geleyim ama biraz sert olacak biraz daha dayan deyip yeniden hızlı hızlı girip çıkmaya başladım.Ellerimi beline atıp ordan hız kazandırarak o kadar hızlı girip çıkıyordumki makina gibi hareketlenmem hasanı daha da delirtmiş sok karına sik erkeğim sözleri arasında daha fazla dayanamayıp geliyorum dememle hasan bir anda kendini öne atıp dizi üstüne çöktü.Daha önceden ağzına boşaltılmasını asla istemediğini midesinin bulanacağını söylemesi vardı aklımda ama şuan sanki bunuda denemek ister gibi önümde ağzını açmış bekliyordu.Hemen prezervatifi çıkarıp elimle aletimi tutup ağzına soktum ve başını 2 yandan tutup ağzında git gele başladım.Çok geçmeden de haykırarak ve dizlerim titrerken hasanın ağzına tüm döllerimi boca etmeye başladım.Hasan diz çöküp ağzındaki tada alışmaya başlamıştı sanırım öyle hareketsiz bir süre kaldıktan sonra beni iterek nefes almak için hamle yaptı.

Kendimi çekince ağzının içinin bembeyaz döllerimle dolduğunu gördüm.Lavaboda çıkar istersen begenmediysen hasan derken bir hamlede yutkunarak süpermiş tadı erkeğim boşa gitmesine izin vermem deyip midesine indiriverdi hepsinide.Aletimin kenarlarında kalanları da diliyle yalayıp hala daha sıvazlıyor geriden gelen ufak döl damlalarınıda iştahla yalayıp yutuyorken kendimi yatağa bıraktım.Hasana dönüp nasıl aklındaki gibimiydi diye sormam la hasan da kahkaha eşliğinde altında kıvır kıvır haldeydim iniltilerim herhalde her yerden duyulmuştur şimdiye kadar boşa sex yaptım demişim gerçek sex buymuş tıpkı anlattığın yazdığın gibiymiş deyip dudağıma öpücük kondurup elimden tutup banyoya götürdü beni.

Banyoya girip suyun altında dururken hasan da bir süre beni izleyip yanıma geldi.Üstünde hala gstring vardı elimi hortumun olduğu yere atınca aletini tutmam hasanın 1 anda kendini geri çekmesine sebep oldu.Hasana dönüp neden çekiniyorsun ufak olduğundanmı yoksa başka bir sorun mu var dedim.Hasanda yok ufak falan değilde ilk partnerim penis görürken odaklanamıyorum demişti bu aklıma kazındı demesi beni kızdırmıştı.Bir hamlede ipinden tutup aşağı çekmemle benimkiyle hemen hemen aynı uzunluktaki incecik penisi sertleşmiş tüm ihtişamıyla karşımda duruyordu.Öyle şey olurmu zevk almak seninde hakkın o ilk yaptığın kendini düşünen biriymiş bu iş karşılıklı zevk işidir deyip önüne eğildim ve ağzıma aldım.Yavaş yavaş dibine doğru alıp ellerimle sıvazlamaya başlamıştımki hasanın dizleri titremeye başladı yerden kalkıp elimle sıvazlarken bir yandan da öpmeye başlayınca hasanın döllerini vücudumda hissetmem boşaldığının kanıtı olmuştu.

Erken geldiğinden dolayı mahçup haldeydi ama hemen sorun etme 20 dk dan fazla p oldun ve orda zaten zevk almıştın bu yüzden erken gelmen normal zamanla ayarlamayı öğrenirsin deyip tekrardan öpüşmeye başladık.Kalçalarını oynamanın etkisiyle benimki tekrardan hareketlenince hasanı banyoda su dolu küvetin içinde 1 kez daha sikip rahatladık 2mizde.Hasanın yanında 3 saate yakın kalmış 4 kez onu doya doya farklı yerler ve çeşitli pozisyonlarda sikmiştim.Yanından ayrılmak istemedim ama gitmeye mecburdum.En kısa zamanda yeniden görüşelim diye sözleşip mutlu olarak vedalaştık.Bir sonraki yaşanmışlıkla görüşmek üzere…

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

19 yaşındaki Azgın Bakirem(1)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

19 yaşındaki Azgın Bakirem(1)
Selamlar, adım Baran. 40 yaşında inşaat mühendisiyim. Yeni kurulan küçük bir inşaat firmasında proje mühendisliği yapıyorum. Günümün yarısından fazlası daireden bozma ofiste masa başında geçiyor. İşyeri yeni olduğundan ofiste benden başka çalışan yoktu. Telefonlara bakıyor, sahadaki personelle ve iş yaptığımız firmalarla görüşüyor üstelik proje hazırlayıp çiziyordum. Bazen sahaya gitmem gerektiğinde işler aksıyordu. Haftada birkaç gün apartmanın kapıcısının karısı gelip temizlik yapıyordu, o da olmasa külliyen yanmıştım.

Patrona birkaç kez sekreterlik de yapabilecek çizim konusunda deneyimli birini almasını söyledim ama kulak asmadı. Ancak sonunda tüm ısrarlarımın ardından, “Uzak bir akrabamın kızı var, inşaat mühendisliği okuyor, öyle biri işine yarar mı?” diye sorunca, “Yarar, en azından telefonlara bakıp çizim işlerinin bir kısmını benden alsın yeter!” dedim. “Tamam o zaman ben söylerim gelip seninle görüşsün, işine yararsa alırsın, yaramazsa da gönder gitsin!” dedi. Patron açıkgözün biriydi, üç kuruşa öğrenciyi çalıştıracak fazla para vermekten, sigorta yaptırmaktan kurtulacaktı. Ama en azından benim yüküm biraz olsun hafifleyeceği için üstünde durmadım.

Ertesi gün çalışırken telefonum çaldı. Bahsettiği genç kızdı arayan, adı Tuğçe idi. İşyerinin adresi kendisinde vardı ama İstanbul’u bilmediği için nasıl geleceğini bilmiyordu, benden konum atmamı istedi. “Tamam, hemen gönderiyorum!” diyerek konum attım, nasıl geleceğini de yazdım.

İki saat kadar sonra kapı çalınınca açtım. Öğrenci deyince sırtında çanta, elinde defter kalem, T cetveli vs. olan birini bekliyordum oysa karşımdaki uzun boylu ve zayıf, manken gibi bir kızdı. Üstünde kısa dar paçalı mavi bir kot pantolonla lastikli straplez bluz vardı. Göbeği, göğsü ve omuzları çıplaktı. Sivri yüksek topuklu mavi ayakkabılar giymişti.

Bu manzara karşısında önce yanlış geldiğini düşünüp, “Pardon, kime bakmıştınız?” diye sordum. “Ben Baran Bey’e bakmıştım, telefonda görüşmüştüm…” deyince bende jeton düştü. “Baran benim, benimle görüştünüz, buyurun, içeri geçin!” dedim. Cilalı parke üzerinde ayakkabılarının küt küt sesleri eşliğinde içeri geçti. Daracık pantolonu bacaklarını, kalçalarını ve götünü sıkıca sarmıştı. Yüksek belli pantolonunda kemer yoktu. Kasıkları ve götünün yuvarlak hatları tamamen belli oluyordu. İnce beyaz belinin kavisinden, ihtişamlı götünden gözlerimi alamadım bir süre.

“Nazmi Bey bana öğrenci olduğunuzu söylemişti…” dediğimde araya girip, “Sizin öğrenci profilinize pek uymuyorum galiba?” dedi gülümseyerek. “Estağfurullah, ben biraz esk**e kaldım anlaşılan, buyurun!” diyerek toplantı masasına geçmesini istedim. Elindeki parlak siyah çantasını masaya koyup oturdu sandalyeye. Karşısına geçip bir şey içip içmeyeceğini sordum. “Teşekkür ederim!” diyerek nazikçe istemediğini söyleyince ona kendimden, neler yaptığımızdan, nasıl birine ihtiyacımız olduğundan bahsettim. İlgiyle dinledi.

Kendisini tanıtmasını istediğimde heyecanlandı. Bunun ilk iş görüşmesi olduğunu söyledi. “Lütfen rahat olun, heyecanlanacak bir şey yok!” dedim. Antalyalı olduğunu, ailesinin orada yaşadığını, burada özel bir üniversitede yarı burslu okuduğunu söyledi. Son yıllarda mantar gibi çoğalan uyduruk üniversitelerden biriydi. 19 yaşında ve ikinci sınıftaydı. Özel bir kız yurdunda kalıyordu. Para konusunu patronla konuşmuş anlaşmıştı, o kısma ben karışmadım.

İstekliydi ama ilk iş deneyimi olacağı için çekiniyordu. “Ben yapamam, edemem diye korkmayın, çekinmeyin. İlk zamanlar zordur ama sonra gerisi kendiliğinden gelir. Ben de size yardımcı olurum, elimden geleni yaparım. Okul sadece teorik bilgi verir, size asıl mühendis vasfını kazandıracak yer işyeridir!” dedim ikna etmek için. Sonunda, “Tamam o zaman!” diyerek kabul etti.

Ders programına göre çalışma saatlerini belirlemesini istedim. “Her zaman değil ama bazen mesaiye kalmak gerekebiliyor, bazı zamanlar Cumartesi günleri de çalışmak gerekiyor…” dediğimde, “Çok geç olmadığı müddetçe benim için sorun olmaz. Saat 23:00’den önce yurda giriş yapmam gerek yoksa evi arıyorlar!” dedi. “Yok, o kadar geçe kalmayız, öyle durumlarda ben bırakırım sizi!” dediğimde sevindi.

Tuğçe gidince içimden (Vay amına koyayım, bu ne böyle, karım bunu görse başımın etini yer!)” dedim. Gerçekten Tuğçe çok güzel ve çekici bir kızdı. Siyah saçları sırtına iniyordu, beyaz tenli, büyük kahverengi gözlü, biçimli kara kaşlıydı. Burada üç kuruş paraya çalışacağına mankenlik yapsa çok daha fazlasını kazanırdı. Benim zamanımda koskoca inşaat mühendisliği bölümünde 5 kız vardı. Onlar da her tarafı sivilceli, inek tiplerdi. Tuğçe gibi bir kızı rüyamızda göremezdik.

Patron arayıp kızın gelip gelmediğini sordu. “Geldi, yarın başlayacak!” dedim. “Nasıl beğendin mi kızı, işine yarar mı?” diye sorunca, “İdare edeceğiz artık!” dedim. Oysa çok beğenmiştim.

Ertesi gün öğleden sonra kapı çaldı, Tuğçe’ydi gelen. Bu kez kısa dar paçalı siyah bir kot vardı üzerinde. Dünkü mavi kotu gibi kalçalarını, kasıklarını ve götünü sıkmıştı. Üstüne ise yine göbeğini açıkta bırakan ince bir kazak giymişti. Dışarıdaki serin havaya rağmen bu şekilde geziyordu. Kalın yüksek topuklu siyah botlar vardı ayağında.

Çalışacağı masa içerde, giriş kapısının karşısındaydı. Laptopu henüz gelmediği için, “Bir sandalye çekip yanıma oturun!” dedim odamı göstererek. En azından ben çizim yaparken bana bakıp bir şeyler öğrenebilir, not tutabilirdi. Öncesinde küçük ofisi gezdirdim, mutfak ve banyoyu gösterdim. Ofiste benim odamdan başka patronun geldiği zamanlarda kaldığı odası vardı ama kapısı hep kapalı oluyordu.

Çalışma sandalyesini yanıma çekip oturdu, bacak bacak üstüne atarak ajandasına notlar almaya başladı. Yoğun parfüm kokusu odayı doldurmuştu. Zaman zaman ekrana doğru eğiliyordu daha yakın görebilmek için. Öyle anlarda aramızda bir karışlık mesafe anca oluyordu. Yaşından daha büyük gösteren şişkin memeleri ince kazağının altında çıkıntı yapmıştı. O an kalın pembe dudaklarına yapışmamak için kendimi zor tuttum.

Kız tam bir afetti. Evli, iki çocuk babası biriydim. Abazan bir erkek de değildim. Karımla güzel ve düzenli bir sikiş hayatım vardı ancak kızın güzelliği, 19 yaşının tazeliği ve canlılığı aklımı başımdan almıştı. Yarağım sertleşiyordu ister istemez.

Çalışırken birbirimize ‘Hanım’ ve ‘Bey’ diye hitap ediyorduk. İsmiyle ilk günden hitap ederek laubali görünmek istemiyordum ona. Ancak bu duvarı Tuğçe kırdı ve “Bana Tuğçe demeniz yeterli, Hanım demenize gerek yok!” dedi gülümseyerek. Aramızdaki konum ve yaş farkını gözeterek böyle söylemişti. “Tamam, nasıl istersen!” dedim sevinçle.

Tuğçe ikinci sınıftaydı ancak çizim konusunda çok yetersizdi. Pek çok şeyi nasıl yapacağını bilmiyor, komutları karıştırıyordu. Yetiştirilmesi gerekiyordu ve bu da benim yükümü azaltmak yerine artıracaktı. İkinci sınıfta okuyorum deyince artık bazı şeyleri öğrenmiştir diye düşünmüştüm ama yanılmıştım. Yine de güzelliği ve çekiciliğiyle bu açığını kapatacak gibi görünüyordu. Ofiste boş boş duvarlara bakmaktansa böyle bir güzelliğe bakacaktım en azından.

Bir ara karşı masadaki malzeme kataloğunu vermesini istedim. Kalkıp almak için eğildi masaya, o an siyah daracık kotunun altındaki yuvarlak götü gözlerimin önünde güneş gibi parıldadı. Slip külotunun izleri belli oluyordu kotun altında. Kataloğu alıp yanıma oturdu yeniden. Kendisine sorular sorup kataloğa bakarak yanıt vermesini istedim. Onun yanıtlarına göre bilgileri giriyordum.

Bazı şeyleri anlamıyor, karıştırıyordu. Gerilmişti, acemilik çekiyordu ama bunlar iş hayatının olağan şeyleriydi. Sesim biraz yüksek çıkmış olacak ki gözlerinin nemlendiğini fark ettim. “Ne oldu, neyin var?” dediğimde, “Yapamıyorum!” diyerek kataloğu masaya bıraktı ve koşar adım mutfağa gitti. Peşinden gittim, sandalyeye oturmuş ağlıyordu.

Önünde diz çöküp ellerini dizlerine koydum. “Böyle yaparsan olmaz, güçlü olacaksın, azimli olacaksın. Yoksa ağlamak kolay, onu herkes yapar, önemli olan başarabilmek. Ben senin başarabileceğine eminim. İlerde çok iyi bir mühendis olmak istiyorsan asla pes etme!” gibilerden birkaç beylik laf ettim moral vermek için. Ancak sözlerim işe yaradı. Beyaz yanaklarından dökülen ince yaşları elinin tersiyle sildi. “Özür dilerim!” dedi burnunu çekerek.

Doğrulup elimi omzuna koydum, “Önemli değil, biraz ara verelim istersen. Kahve içer misin?” diye sordum. Gülen ama halen yaşlı gözleriyle ayağa kalkıp, “Lütfen ben yapayım, bu sizin işiniz değil!” dedi. Kahvemi nasıl istediğimi sordu. “Tamam, nasıl istersen!” diyerek içeriye geçtim.

Birkaç dakika sonra elinde bir fincan kahve ile geldi. Ofisimiz sekizinci kattaydı. Yan yana durup manzaraya bakarak kahvelerimizi içerken onu rahatlatmak için sorular sordum, başka konulardan bahsettim. Ona, “Mankenlik yapmayı düşünmedin mi hiç?” diye sordum. Utanır gibi oldu. “Şey, aslında düşündüm hatta annem ajansa da yazdırdı beni Antalya’da ama babaannem istemedi. Çok kızdı anneme!” dedi gülümseyerek.

“Güzel kızsın, buradan alacağından daha fazlasını mankenlik yaparak kazanabilirsin!” dediğimde utangaç hali daha da arttı. “Teşekkür ederim!” dedi kibarca. “Yanlış anlama lütfen!” dedim, onu utandırdığımı o zaman anladım. Kadın erkek ilişkileri konusunda biraz zayıftım. Yıllardır inşaat sektöründe erkeklerle iç içeydim. Karımla bile annemin sayesinde tanışmıştım, uzaktan akrabamız geliyordu.

“Rica ederim, ne demek. Bunu ilk diyen siz değilsiniz!” dedi. Sonra konuyu değiştirmek için evliliğim ve çocuklarımla ilgili sorular sordu. Masamın üzerinde karım ve çocuklarımın fotoğrafları vardı. “Eşiniz çok güzelmiş!” dedi sonrasında. Utangaç kaçamak bakışları vardı bunu söylerken. Biraz durup, “Sevgilin var mı?” diye sordum. Yüzü kızardı biraz, “Yok, vardı ama ayrıldık, şu an boşum!” dedi gülerek. Sonra da patavatsızlık ettiğini düşünerek “Şey, pardon!” dedi. “Önemli değil.” dedim.

Kahveden sonra eğer isterse gidebileceğini, bugünlük kendisine izin verdiğimi söyledim. Önce kabul etmedi ama sonra, “Tamam ama bir daha böyle olmayacak, söz veriyorum!” dedi. Ayrılırken elimi sıkıp birden yanaklarımı öptü. Beni müdürü değil de ağabeyi gibi gördüğünü söyledi.

Tuğçe gitmiş ama parfümünün kokusu içerde kalmıştı. Akşam paydos edene kadar ciğerlerim onun kokusuyla doldu. Tuğçe beni ağabeyi gibi görüyordu ama ben onu başka türlü görüyordum. Dudaklarına yapışmak, daracık kotunun altındaki yuvarlak götünü avuçlayıp sıkmak istiyordum. Düşündükçe yarağım kalkıyor, sertleşiyordu.

Ertesi gün saat 13:00 gibi geldi. Tuğçe her gün başka bir kıyafetle geliyordu. Bugün de üzerinde daracık siyah bir taytla kırmızı triko bluz vardı. Yine yuvarlak göbeği açıktaydı. Üstüne de bel hizasında parlak deri bir mont giymişti. Dünkü siyah botları ayağındaydı, taytın paçalarını içine sokmuştu. Kasıklarını ve götünü sıkan taytın altına külot giymemişti sanki. Götünün yanakları adım attıkça sallanıp duruyordu. Elinde bir torba vardı. Pasta aldığını söyledi. Dünkü yaşananlardan sonra bana teşekkür etmek istemişti.

Ben masama geçerken o da mutfağa gitti. Biraz sonra pasta ve çayla geldi. Montunu çıkarıp sandalyenin arkasına astı. Yanıma oturdu. Bacak bacak üstüne atmış pastasını yiyordu. Parlak pembe dudaklarının hareketleri iç gıcıklayıcıydı. Triko bluzun altındaki şişkin memeleri hemen ötemdeydi. Bir taraftan pastamızı yiyor bir taraftan sohbet ediyorduk ama aklım başımdan gidiyordu. Tuğçe gibi hayat, tazelik ve enerji dolu bir güzellik yanımdayken kendimi kontrol etmekte zorlanıyordum.

Boş tabağımı alırken parmaklarımız kesişti. Daha doğrusu eline bilerek dokundum. Kahverengi gözleri üzerimde kaldı yarım saniye kadar. O an yavaşça onu öpmek için hamle yaptım dudaklarına doğru ancak kendini geri çekti. “Şey, şunu götüreyim…” dedi. Çok utandığını fark ettim. Tabağımla birlikte içeri giderken (Hay salak kafam!)” dedim kendi kendime. İlk anda hamle yaparak kendimi küçük düşürmüştüm kıza karşı.

Aramızda 21 yaş fark vardı, nerdeyse babası yaşındaydım ama etkilenmiştim Tuğçe’den. Buna engel olamıyordum. Başta Rusya ve Azerbaycan olmak üzere yabancı ülkelerde ve Türkiye’nin pek çok şehrinde bulunmuştum işim gereği. Oralarda başka başka kadınlarla sikişmiştim. Ama şimdiki gibi bir şey hiç olmamıştı. Para karşılığı ilişkilerdi onlar çünkü.

Tuğçe biraz sonra geldi. Yüzünde şaşkın ve kararsız bir ifade vardı. Yanıma otururken, “Özür dilerim!” dedim ama yüzüne bakmadan söyledim bunu. “Rica ederim!” dedi alçak sesle. “Kızdın mı?” diye sordum bu kez. “Yok, neden kızayım?” dediğinde nihayet gözlerine bakabildim.

Tuğçe , “Şey, benden sizden hoşlandım ama biraz zamana ihtiyacım var!” dediğinde bulutların üzerinde uçuyordum sanki. Tuğçe de benden hoşlandığını söylüyordu çünkü. Evli ve iki çocuk babasıydım ama buna rağmen benden hoşlanıyordu. Zamana ihtiyacım var diyerek kendince naz mı yapıyordu yoksa kendini ağırdan satmaya mı çalışıyordu bilmiyorum ama benden hoşlandığını söylemesi beni mutlu etmek için yetmişti.

Bu sözünden sonra bilgisayarın ekranına döndüm ama heyecandan ne yapacağımı bilmiyordum. Tuğçe ise eline ajandasını almış söyleyeceklerimi dinlemeye hazırlanmıştı. Birkaç sefer nereden başlasam diye düşündüm ama yapamadım. Onu öpmeden yapamayacaktım. “En azından öpmeme izin verir misin?” diye sordum tüm cesaretimle. Sağ eliyle saçını kulağının arkasına attı, o da en az benim kadar heyecanlıydı. “Tamam!” dedi dudaklarını emerek, fısıltıyla söylemişti bunu.

Elinde ajandasını tutmaya devam ederken eğilip dudaklarına dokundum. Gözlerini kapatmıştı. Dolgun alt dudağını emerken o şekilde kalamayacaktım. Geri çekildim, saçını okşadım ve elindeki ajandasını alıp masanın üstüne koydum. Belinden tutup kaldırdım ve kucağıma oturttum. Uzun zayıf bacaklarını, kalçalarını ve narin götünü hissederken dudaklarımız kenetlendi. Ellerim sırtında geziniyordu.

Tuğçe öpüşme konusunda yaşından beklenmeyecek şekilde deneyimliydi. Elimi triko bluzun altına sokup çıplak sırtını, belini okşadım. Tuğçe saniyeler ilerlerken daha da ateşli bir hal almıştı. Yüzümü iki elinin arasına almış ve iniltiler eşliğinde dudaklarımı emmeye başlamıştı. Yuvarlak götünü okşamaya başladım bunun üzerine.

Taytının altına soktum elimi. Külot giymemiş gibi görünmesinin nedenini anladım o zaman, tanga giymişti çünkü. Tanganın serbest bıraktığı götünün yuvarlak beyaz yanaklarını sıkıyor, okşuyordum. Götündeki ellerim sayesinde Tuğçe’nin ateşi daha da yükseliyor, dudaklarımı ısırıp kanatırcasına emiyordu. Ben de ıslak pembe dilini emiyordum karşılık olarak.

Sekizinci kattaydık ve çevredeki binalara göre yüksek kaldığımız için manzara olarak İstanbul’un mavi gökyüzü vardı sadece. Karşıdan görüneceğiz diye bir derdimiz yoktu. Yarağım kalkmış, sertleşmişti çoktan. Bu şekilde oturarak rahat edemiyordum. Tuğçe kucağımda olduğu halde kalktım ayağa. Bacaklarını belime doladı, kollarını da sırtıma attı. Dudaklarımı emmeye, öpmeye devam ediyordu. Götünü avuçlamaya devam ediyordum yine. Bir saniye olsun bırakmaya niyetim yoktu.

Sırtını duvara yasladım. Kalkık yarağım pantolonun altında şişmişti. Daha fazla giyinik kalamayacaktım. İndirdim Tuğçe’yi yere ve pantolonumun kemerini çözdüm, baksırımı indirdim. Kalkık yarağım göründüğünde Tuğçe’nin bakışları oraya kaydı. Sessiz ama ne yapacağını bilir bir şekilde önümde dizlerinin üzerine çöktü. Sağ eliyle yarağımı kavrarken gözleri üzerimdeydi. Siyah saçlarını okşayıp sırtına attım.

Yarağımı 31 çektirir gibi sıvazladı bir süre, daha da kalkıp büyümesini istiyordu sanki. Sonra da ağzına aldı. Yarağımın kafasını emiyor, dilliyordu. 19 yaşında bir kız için çok iyiydi, kim bilir nerden öğrenmişti bunu? Harika bir sakso çekiyordu Tuğçe. Kafasını emiyor, gövdesini yalıyor, taşaklarımı yumurta gibi içine çekiyordu. Küçük, uzun parmaklı beyaz elleriyle götümü avuçlayıp belimi kavrıyordu.

Derken yalama, emme faslını başını ileri geri oynatarak yarağımı boydan boya ağzına alma faslı izledi. Zevkten kudurmuş haldeydim. Tuğçe’nin başı ileri geri gidip geldikçe yarağım da ağzından boğazına dek gidip geliyordu. Aralarda boğazının en derinlerine sokup birkaç saniye o şekilde kalıyor, sonra da yeniden hızlı hızlı başını oynatmaya başlıyordu. Pørnø oyuncularından geri kalmıyordu bu hareketleriyle. Ağzı tükürükle dolmuştu, çenesine akıyordu.

Boşalmamak için kendimi zor tutuyordum. Başını iki yanından tuttum, hızlı saksosuna destek olmaya çalışıyordum. Başını sağa sola oynatıyordu yarağım tamamen ağzındayken. Gözlerinin kenarından ince yaşlar süzülüyor gibiydi. Yaptığı koyu makyajı akıyordu. Gittikçe kalınlaşan ve büyüyen yarağım küçük ağzını doldurmuştu. Zevkten inlemeye başlamıştım artık.

Karımın 12 yıllık evliliğimizde böylesi bir şeyi yaptığını hatırlamıyordum. Kapalı, dini bütün bir kadındı ama yatakta beni nasıl mutlu edeceğini biliyordu. Ancak 19 yaşındaki Tuğçe’den öğrenmesi gereken dersler vardı.

Artık son raddeye gelmiştim, kendimi tutmaya çalışsam da gücüm, takatim kalmamıştı. Birden yarağım Tuğçe’nin boğazına kadar ağzındayken boşalmaya başladım. Kendini geri çekmeye çalışır gibi olunca başını iki yanından sıkıca tuttum. Gözleri üzerimdeydi, bense zevkten inler halde kaskatı kesilmiştim. Döllerim ağzına akıyordu oluk oluk. Gözlerinin kenarından akan yaşlar çoğaldı. Başını kurtarmaya çalışıyor ama güçlü ellerime gücü yetmiyordu. Beyaz yüzü kızarmıştı, burnundan akan sümüğü baloncuk yapıp şişmişti.

Sonunda boşalmam biterken kendimi geri çekip çıkardım yarağımı. O an şiddetli bir şekilde öğürüp öksürdü. Eliyle ağzını kapattı ve ardından hızlı adımlarla banyoya gitti. İçerde kusar gibi öğürüyordu. Gelmesi birkaç dakikayı buldu. O banyodayken yarağımdaki kalan dölleri kağıt mendille silmiş ve giyinmiştim.

Yüzü kızarıktı halen ama bir şey demedi. Masanın üstündeki ajandasını aldı hızlıca, çantasını da alıp montunu giyinmeden hızlı adımlarla kapıya yöneldi. “Tuğçe dur!” dedim ama nafile. Elimden bir güvercin gibi kaçıp gitti…

[Baran]

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Uber BBC

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Uber BBCHey y’all,Sometimes I have an Uber driving adventure that makes want to rush home and tell everybody about it. That’s exactly what happened this afternoon. My k**s were away with my husband at a Boy Scout outing and I decided to get a few hours of driving in to save up for Christmas. I was in my regular routine of getting a coffee at Denny’s near SeaTac because it’s within the zone of where you can wait for Uber notifications. I received a notification that man named Isaac was waiting for me in the Uber pickup area of SeaTac airport. I drove my car up there and was immediately blown away with who was waiting on me. Isaac was a tall, strong looking black man in jeans and a sweater. Very sharp looking and his sweater showed off his chiseled frame. Isaac only had a small satchel and jumped in my back seat full of energy. We greeted each other and I could tell we immediately had chemistry by how interested he was in me. He was asking me questions about Seattle, how much I drive for Uber, if I’m married, have k**s… all sorts of questions. We eventually got to any wild riders I’ve had and if I ever have a problem with riders flirting with me as I’m an attractive looking woman. I admitted to him I’d been known to flirt back with some riders I find attractive. He asked if he was in that camp and I immediately said yes. He asked how far the flirting goes and I again admitted that I’d climbed into the back seat with a couple special riders. He gave out a huge, “Dayum girl!! You can slide back here any time you’d like”!We were coming up on the exit for West Seattle on our trip to his hotel in Seattle and I told him I know of a couple great places to pull over if he was interested. He was all for it and I quickly found myself in the back corner of the Home Depot parking lot near Century Link Field. Before I was even pulling up the handbrake Isaac was pulling me into the back seat with him.He immediately started kissing me and telling me how wild this was but also a fantasy he’d always had. He had his hand all over my tits and telling me how good I smelled and how slutty I was for joining him in the back seat. I told him I loved it and was so flattered he was so willing for my company. He pushed me away and asked me to help him with his pants. With shaky hands, I reached out and began to unfasten his belt and then the button to his jeans. I lowered the zipper and started to push them down his legs. As I worked, he was getting his shoes off so he could slide out of the jeans. He soon sat there in only a pair of briefs which contained the bulge of what looked to be a very massive zonguldak escort dick. I nervously looked up at him, and he indicated for me to continue. A buzz ran through my body as I gripped the waistband of his underwear, and slowly began to peel them down his legs as he lifted his butt off the seat. The further they went, more of his magnificent black tool became exposed until it finally sprung loose from the confines of the tight briefs and bobbed up and down in front of me. When it did, I gasped. He pushed his underwear the rest of the way off, while I stared in shock.”Go ahead, touch it,” he said breaking me from my daze.Hesitatingly I reached out and took ahold of the hulking unit before me. It felt heavy and warm in my hand, and because of its size I needed to use both hands to really be able to sufficiently manipulate it. I stroked his smooth shaft and just let the girth and weight of him fill my hands. After a bit more exploring with my hands, I felt him rest his hand on my shoulder, and began to press me down to the floor in front of him. I was now on my knees with his colossal cock looking at me back in the face. Without any further urging, I opened wide and began to take the sizable shaft into my mouth.We hadn’t even known each other more than 15 minutes and I was on my knees and sucking his black cock. I felt so fiendishly slutty, but not in a bad way. I found myself devouring his manhood. Sloppily bobbing on his meaty pole, and not caring what it looked like; only caring that I was living in the moment and was pleasing the black Adonis in front of me. He let me continue my oral assault on him, while he began to massage my breast with one hand and grip onto my hair with the other. He also began to speak to me as I performed my naughty tasks.”Oh yeah that’s it. Just like that. Suck that dick babe.”As I got more into it, his comments became more vulgar and derogatory. I didn’t mind, and in fact I loved hearing him speak to me in such a manner. His words spurred me on to push myself further and take on the outrageousness of the experience head on.”Fuck yeah, take my black cock. Show me how much you love my big black cock. You don’t even know me and already you are taking my dick like a slut. Is that what you are babe? Are you a slut?”Momentarily he pushed me off his hefty stick to allow me to answer his question. I was in such a wild and nasty state. I lost my normal self, and was only concerned with the then and now, so I answered the only way I could.”Yes, I am your slut,” was my reply as I then pounced back onto his magic stick with my mouth. From escort zonguldak that point, Isaac held nothing back as he spoke down to me while I continued my dutiful job.”Just what I thought when I first saw you; a slut MILF willing to please black cock. I bet you couldn’t stop picturing yourself sucking my big black cock or letting me fuck you silly. You’re like most married white women, just dying to be used by a thick black cock. Use your left hand to stroke me slut. I want to see your wedding ring while I watch you suck my cock.”Doing as I was told, I brought my left hand up to grip his shaft, and though I should have been embarrassed to be reminded of my marriage, the sight of my ringed finger gripping his black cock ignited even more ravenous passion from me. Issacs’s salacious comments only added to the experience.”Oh yeah, black cock is all you want now. Your white dicked husband can’t compete. You are my slut, and you love my black cock now. You are hooked. Show me how much you love my cock slut; stuff in your face.”The degrading statements were all the urging I needed to try and push as much of his massive member into my throat as I could. His girth and length made it so I could only manage to embed half of it, but that didn’t stop me from trying to get more while I continued to give the filthiest, and sloppiest blow job I knew how. I was gagging and drooling all over his tremendous trunk of a cock, and he seemed to love every moment of it just as much as I was.”That’s it slut, gag on my cock. I want you to choke on my big black dick, as you show me just how much you love it. You are my slut now, and I am going to make sure you get all the black cock you can handle.”He began to rock his hips to meet my bobbing face, and his grip on my hair became rougher. I sensed he may be close to finishing, so I doubled my efforts and let him begin manipulating me more and more. The sounds that were coming from my mouth were that of a seedy porno, and if we had been filming our encounter, I’m sure it would have looked like one too.”Oh, shit slut. I’m going to cum soon. When I do, I am going to mark you as my slut and shoot it all over you. Just what a slut like you loves, a face full of black cum.”The thought of letting him cum on my face was so erotic and naughty. This was my adventurous life, and I wanted to be his. To be his married, white slut to use. After a few more pumps, he pulled his saliva streaked hunk of meat from my face and began to pump his fist along his shaft.”Tell me what you want slut,” he said as I knelt before him watching him stroke his length.”Oh, zonguldak escort bayan I want you to cum on my baby. Cum on my face. Make me your slut, and shoot your cum all over me,” was my desperate response.”Ah shit, here it comes slut,” he grunted out.Spurting out from the bulbous tip of his cock was volley after volley of thick and heavy cum arching and landing on my waiting face. OMG, he came so much and as I knelt there and received his gift, I was happy for the volume he ejected onto me. I was proud to know that I caused him to erupt so much. When he finally began to stop, he bent the tip to my lips and had me lick off the last little dribble of cum. Streaks of his goo coated my face, and I felt as though my entire head was plastered with it. The warmth of his seed felt good against my pale skin, and we both just remained silent momentarily as we basked in the afterglow of the experience. It was Isaac who finally broke the silence, and though his tone was more subdued, he still spoke in a dominant manner.”That was great. You really took to it, and I can tell you enjoyed it as well.”I smiled at his statement, and replied, “Yes, it was wonderful. I loved everything about it. I loved being your slut.”His smiled return as he responded, “Well you certainly are a good slut, and looking at you covered in my cum makes me wish I had time to use you some more. Unfortunately, I need you to drive me to my hotel as I’m running late to meet up with some people.”Finding our time together was ending for the day I was a little dejected at the thought, but happy I had the chance to share what he just did.Isaac laughed a little before he spoke again.”You need to clean that cum off your face before your next rider, and I think what better way for a slut to do so, than with the only piece of clothing she has with her,” Isaac stated as he reached down and pulling on my dress.He wanted me to wipe my face clean of his cum with my own dress. It was the only thing I had to wear, and if I did as he suggested it would be smeared with cum. The idea of walking out into the public with cum all over my dress was so slutty. I grabbed my dress up from the bottom and brought it immediately to my face. I dragged it across my face in search of every speck of cum; I wanted my dress to be a mess with his cum just as my face was. If I wasn’t to wear his cum home on my face, I was happy to wear it home on my dress. Isaac watched me perform as a slut for him, and as I finished my cleanup he spoke.We drove to his hotel and Isaac jumped on the phone with the people I assumed were waiting on him. When we pulled up to his hotel, he asked me if I knew who he was, alluding to perhaps he’s famous. I just said no, just a very sexy man with a beautiful cock. “That’s perfect”, he said, “see you later my slut, you sure know how to suck cock!” Hmm who’s Isaac?Kisses, jen

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Jane’s new world develops.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Jane’s new world develops.All afternoon Jane felt as if she was a bomb, about to go off. Sex with Suzy had been a totally new experience, Brian and her had talked about it, Jane often wondered if Brian’s enthusiasm wasn’t more about seeing another woman naked and possibly getting the chance to fuck her, but now she realised how erotic it would have been to have her husband watching while Suzy made love to her.Twice during the afternoon Jane had to retire to her bedroom, using her vibrator to bring herself to orgasm while she remembered the sensations Suzy had created in her body. By five o’clock she was getting desperate, wanting Brian to come home so that she could tell him, hoping that he would take her roughly, she needed his cock inside her.Jane felt like her whole world was spinning out of control but at the same time she didn’t want it to stop. She and Brian had talked about doing these things for years, it seemed as if the more they talked about it, the less likely it had been that they would ever get the courage to do it. She recalled how nervous she had been on the journey to her first ever dogging outing, but then she recalled the way she had felt on the journey home. She had never felt more alive, knowing that other men beside Brian actually found her sexually attractive. Brian constantly told her how attractive she was, and she loved that, but to actually be presented with the evidence that complete strangers found her so desirable that they would wank off in front of her, and even better, when Brendan came inside her, and then to realise how the sight of her naked could stir such a reaction in another woman, she knew that she could hardly wait for Thursday, one more whole day before she could feel that desirable again.Jane’s plans for an evening meal were altered when Paul came downstairs saying he would take sandwiches back to his room.“I’m busy working on a game l’m developing,” he said, “and l’m talking to Anthony.”Jane could only hazard a guess as to what Paul and Anthony were talking about but the thought that Anthony was telling Paul all about what he had been doing with his aunt did make her feel very warm between her legs.Brian arrived home at his usual time, finding Jane busy in the kitchen.“Hi sexy,” he said, cuddling up behind her, putting one hand up under her skirt, discovering that she was panty less. “You have no idea how l’ve been waiting for this,” he said, holding her breast with his other hand as he kneaded her buttocks then slipped his hand between her legs.”“You’re sex mad,” she giggled, parting her thighs to give him better access.“I couldn’t last till l got home,” he said, “l had to sneak off for a wank this afternoon, l need to fuck you now, l can’t wait.”“We’ll make it quick then,” Jane replied, “l don’t expect Paul to come down but you never know.”Brian pushed her forward, bending her over the kitchen table then pushing her skirt up over her back, leaving her on display.Jane parted her legs, using her hands to pull her buttocks apart, displaying her cunt fully, while Brian dropped his trousers and underpants.“God you’re such a slut,” he laughed.“Stop talking and fuck me,” she said, “l want it just as much as you, just shove it up me.”Brian grabbed hold of her waist, pulling her back as he thrusted his cock deep into her in one lunge.“Oh fuck yes!” She sighed as his body slammed into hers, “don’t wait, just fuck me as hard as you can, just fucking do it.”“God you’re hot,” he said as he plunged into her time and time again, “you’re burning my cock.”He reached under her, squeezing her breasts, using them to pull her back onto his cock.Brian knew he couldn’t last long, he drove into her hard, Jane matching him, pushing back each time to meet him. She cried out as she came, Brian felt the surge of hot juices engulfing his cock. One final lunge and he unloaded the contents of his balls deep inside her cunt, collapsing on top of her as his cock pulsated, filling her with spunk. Jane responded, clenching her muscles, milking every last drop from him.Jane suddenly thought she heard movement upstairs,“Quickly,” she said, wriggling out from under him, standing and adjusting her skirt. “Here,” she said, passing Brian some tissues to wipe his cock, then grabbing a wad of tissues to push up between her legs as she felt his spunk running out of her. As Brian tidied himself up, she tottered off to the toilet to sort herself out.When she returned, Brian was seated at the table, a broad grin on his face.“You look like the cat that got the cream,” she said, bending down and kissing him.“Well l think you’re the one who got the cream,” he laughed, giving her a playful smack on her bottom as she turned away. “Paul must have just been moving around,” he said, “he didn’t come down.”“Thank god,” she replied, “the last thing l want is for him to catch us at the moment.”“Why, what’s happened?” Brian said.“I’ll tell you later,” she said, “l have a few things to tell you later.”“That sounds interesting,” he said, sliding his hand up under her skirt as she placed his meal in front of him.“Stop it,” she giggled, pushing his hand away.“You know you like it,” he laughed, “you’re like a bitch on heat lately, l think that dogging session really turned you on.”“Well what do you expect,” she said, sitting opposite him with her meal, “after what happened, it was bound to have an effect.”“Any regrets?” He asked.“No, do you?” She replied.“Only that we should have done it years ago,” he said, “all those years we talked about it, l must admit l did wonder how l would feel when it finally came to watching other men using you like that.”“Using your wife like a whore you mean?” She smiled at him.“Well yes,” he replied, “l mean, we’ve read so many blogs about men who wanted their wives to do things like that, we spent so many nights talking about it, describing how it would feel to have another man’s cock inside you, but nothing can describe the way you actually feel when it’s happening, seeing you sucking those cocks, watching them spunking on your tits and face, and then watching Brendan fucking you, there just aren’t words to describe how l felt, l love you so much.”“This is so weird,” she giggled, “sitting here having tea as if we are a normal married couple and we’re talking about other men using me like a whore, are we really that depraved?”“No we’re just having fun,” he said, reaching across the table and holding her hand. “You do know you don’t have to do it,” he said, “it has to be what you want as well.”“I know that sweetheart,” she squeezed his hand, “l do wonder where it is going to lead, but l have to admit it excites me, l suppose there was a slut inside me all the time just waiting for the moment to take over, god that sounds awful.”“I’m glad we found it,” he laughed, “l’ve been thinking about that phone call with Brendan last night, god it sounded so sexy hearing you talk to him like that.”“Do you want me to call him again…. tonight, when we’re in bed….. shall l call him again and tell him what l want him to do to me tomorrow?”“That would be fun,” he replied, “especially if you go completely wild, talk to him about some of the wildest stuff we’ve watched and how you want him to do those things to you.”“What do you mean?” She said.“You know,” he replied, “like when those women get tied up and get seriously abused, get their tits tied and things.”“Would you like them to do that to me, to hurt me?” She said, “l know it turns you on when we watch it, but l don’t know if l could do some of the things those women do.”“Well no, not straight away,” he said, “we’d have to take it in stages, you would have to be happy to move on each time, what about anal?”“Really?” She said, looking startled, “is that what you want, you want to fuck my bum?”“Well you watch the same stuff as me,” he said, “you’ve seen sivas escort what happens when those women end up in gang bangs, what if tomorrow evening turns out like that, what if one of them wants to fuck you up your arse, what are you going to do, you can’t expect him to stop.”“Jesus, l hadn’t thought of that,” she said, “we tried it once but it wasn’t very successful.”“I know,” he replied, “but that was a while ago. You’ve seen how porn has changed lately, it’s like every woman is getting fucked in her bum, even the old grannies. If you’re going to let a group of men fuck you, it’s bound to be something at least one of them is going to do, l bet if Colin is there he’ll want to do it.”“Jesus Brian!” She said, “l don’t think l could take him, you felt huge when you did it and he’s bigger than you, what are we going to do?”“Well we can call the whole thing off if you’re not happy,” he said.“Mmmm,” she replied, “do you think that’s what we should do, it seems a shame, l was looking forward to it, l even bought something special to wear.”“Perhaps if we talk to Brendan and tell him what we’re worried about,” Brian said, “he might have some ideas, perhaps he can tell them all in advance that you won’t do anal.”“Mmmm, l suppose so,” she replied, “we can only talk to him and tell him what we’re thinking, l don’t want to spoil the evening by making a fuss.”They were both silent for a while.“I ought to tell you,” Jane said, “l had a conversation with Paul this morning.”Jane went on to tell him what was said, as she was telling him she noticed a wry grin on his face.“What are you grinning for?” She said, “oh l know, you’re thinking about what Brendan said.”“Well what he said does make sense,” Brian replied.“So you want me to have sex with Paul now as well? Don’t you think that’s taking things a bit far?”“Well we don’t want him getting sexually frustrated,” Brian said, “l know he’s never been violent, but what if he attacked someone, he’s very strong, also you know how difficult he finds it to make friendships and how uncertain he gets when there are females about, surely it would help his confidence if someone could teach him how to fuck properly.”“And you think l would make the best teacher?” Jane replied.“Well, like Brendan said, who better than someone who loves him,” Brian replied, “you’ve always been able to calm him down when he gets upset.”“And no doubt you would like to watch,” she snapped, smiling, “you are turning into a proper pervert Brian Watts.”“Not just me,” he laughed, “only a few minutes ago you were getting disappointed because we might have to call off tomorrow night, and l saw you fidgeting just now, l bet your pussy is itching in anticipation.”“You are crude,” she giggled, “you’ll have to let me think about it, we have to sort out tomorrow evening first with Brendan, l can’t think about what might happen with a Paul just now. Anyway, there is something else l need to tell you, but that can wait till we’re in bed.”“Well l was thinking of having an early night,” he laughed.“You don’t want to watch some porn first?” She giggled.“Not when l have my very own porn star,” he smiled.“Well you go up and spend a bit of time with Paul,” she said, “l have things to do down here before l can come to bed and Paul is talking about developing a game of his own, you understand those things better than me.”“Shall l tell him you are going to let him fuck you,” Brian laughed.“No you don’t!” Jane shouted, “don’t you dare. You do that and you won’t get sex for a month, l haven’t decided what l’m going to do about that so you don’t say anything.”“Yes Miss,” Brian laughed as he left the kitchen.Later, Jane was in bed when Brian walked in carrying a small basket.“Ooooh, is it shave time?” She giggled, “l thought l was still smooth.”“Just thought l would make sure for tomorrow,” Brian said, “we want you at your best, l’m sure some of them will want to go down on you.”“Mmmmm, hope so,” she replied, “although…”“Although what?” He said, laying out the bottles of creams and lotions that he used when he shaved her pussy.Jane laid back on the bed, bending her knees and opening her thighs as Brian positioned himself ready to start.“Well,” she said, “that was the other thing l had to tell you. You know Lucy, the girl that works in the Ann Summers shop.”“Yes,” he replied, massaging cream into her pubis area. “Pretty girl, tiny tits though,” he laughed.“You men are all the same,” she giggled, “not interested unless a girls got big tits.”“Only big natural ones like yours,” Brian replied, “I’d rather tiny tits to those grotesque fake jobs you see on some of those porn sites.”“Anyway,” Jane fidgeted as Brian began shaving her, she always enjoyed it, she always felt quite decadent as Brian manipulated her pussy to make sure he did a good job. “I went in there today to find something special to wear tomorrow.”“Oooo nice,” he replied, “what did you get?”“I’m not telling,” she said, “l want to keep it as a surprise for you. Anyway, Suzy offered to help me trying things on and well, things got a bit steamy and she ended up going down on me.”“Wow!” He said, “l wish l’d been there, you know l’ve always wanted to watch you with another woman, what are her tits like? does she taste sweet? Is she shaved?”“We didn’t get that far,” Jane replied, “but she brought me off, it was beautiful, she was very good at it.”“I bet she’s good at sucking cocks too,” he laughed, “she’s got a perfect mouth for cock sucking.”“Come off it Brian,” she laughed, “as far as you fellas are concerned, any mouth is perfect for cock sucking. Anyway, you might find out for yourself, l told her what l will be doing tomorrow and she said she wouldn’t mind coming with us. When l told her what l was going to do, she asked if she could join us.”“What? At the pub you mean?” Brian said.“Yes, she said it sounded exciting,” Jane replied, “shall l ring Brendan and ask him of he fancies some young pussy too?”“I can’t see him turning that down.” Brian replied, pushing her legs wider and manipulating her flesh to get better access.“I bet you’d like to fuck her,” Jane said, “l don’t mind.”“Really?”“Of course not,” she said, “l can hardly complain when l’m getting fucked by all the men there can l, l’m sure she will be up for it, if you want to fuck her you have my blessing.”Jane reached for her phone, pressing redial for the pub. It rang out three times before a female voice answered, Jane recognised it as Amy.Jane : ls Brendan there please.Amy : He’s in the bar, l can go and get him, who’s calling?J : Tell him it’s Jane about tomorrow.A : oh hi, (giggling), are you the lady from the other night?J : Er….A : Oh don’t worry, your secret is safe with me, only Uncle Brendan forgot to turn off the CCTV.J : Oh…..shit.A : Oh don’t worry, what ever you adults want to do is your business, Uncle Brendan enjoyed himself, l hope you did too, it looked very sexy, you have a great figure.J : Thank you, l Er…..A : l’ll go and get Uncle Brendan.Jane had switched the phone onto speaker so Brian had heard the conversation.“Wow, so now you’re a porn star,” he laughed, “l hope we can have a copy of the film.”Brendan : Hello.J : Oh hi Brendan, it’s Jane, remember me?B : l’m hardly likely to forget (laughing) how are you?J : l’m fine…..Er….l was just talking to Amy…..she knows.B : Yes, l’m sorry, l forgot all about the CCTV, it’s not every day a gorgeous woman comes in and strips off, in fact it’s never happened before (laughing), l’m sorry, but Amy is okay, she’s not going to broadcast it.J : Oh that’s okay, it was a bit of a shock but Brian wants to know if we can have a copy (giggling). What about you, how do you feel about Amy seeing you fucking me.B : Oh that’s okay, she was cool with it.J : You never know, it probably turned her on, you might have a chance there. Does she know about tomorrow, escort sivas perhaps she’d like to join us.B : Well l had to tell her everything, but l don’t know about that, she’s going out with friends tomorrow. Is Brian there now, listening.Brian : I’m here Brendan, l’m just getting Jane’s pussy nice and smooth ready for tomorrow.B : Oh hi mate, that sounds good, l’m sure a few of us would like to go down on her.Brian : She’ll like that, l’ve just finished, l think l’ll go down on her while you carry on chatting.Brian quickly towelled her dry and dusted her with talcum powder then put aside the basket of lotions. Crawling back on the bed, her rested her legs on his shoulders as he applied his mouth to her cunt.J : About tomorrow Brendan, we have a friend who wants to join us, she’s very young, in fact she’s about the same age as Amy, what do you think?B : When you say join us, do you mean….J : Oh yes, she knows what’s expected, she hasn’t done it before but says it sounds exciting, would it be okay to bring her?B : Wow….Er….yes….that would be brilliant.J : You probably won’t want me once you see her, she’s very pretty but l’ve got bigger tits.B : (laughing), Oh l’m sure you will be kept busy, l’ve got a few mates coming, they can’t wait.J : What about condoms? Do we need them?B : That’s up to you, l can get some if you want them, l have a stock out the back to fill the machine in the toilet, but they are all decent respectable fellas, for most of them this is the their first time doing this.J : Well l’d rather not use them, l’ll see what Suzy says….will Colin be there…oooowwww.B : What was that?J : (giggling) sorry, that was my husband, he bit my clitoris when l mentioned Colin, he jealous of his cock.B : Oh yes, Colin is quite proud of his todger, yes he’s going to be there, there are five of us so far but if you’re bringing that girl l’ll see if l can get a few more.J : Oh my,(giggling), it sounds like my poor pussy is going to be well used….there was something else l wanted to ask you.B : Yes, anything.J : Brian and l were talking about anal, l’ve only ever tried it once with Brian and l’m not sure about tomorrow, l don’t want any awkward moments.B : Don’t worry, nothing is going to happen unless you’re happy with it, l’ll have a word with everyone and make sure they know the rules, it’s just like dogging, everyone has to stick to the rules, you have to be happy and relaxed, we want you to enjoy it too.J : Thank you Brendan, that has made me feel better, l might change my mind tomorrow but for the moment l’d prefer not to do it.B : No problem sweetheart, l doubt if any of us have ever done it, most of them have only ever fucked their wives, Colin has fucked around a bit but that was a while ago, he’s like me, the best we get is blow jobs out dogging. Don’t worry, you’ll be safe with us. I have to go now Jane, the bar is busy.J : Okay Brendan, see you tomorrow.Jane disconnected then switched to the number she had entered for Suzy.Suzy : Hello.J : Hi Suzy it’s Jane.S : Oh hi, sorry, l haven’t entered your number yet so didn’t know it was you. Did your husband like the…..J : Shush, don’t say any more, l haven’t shown him yet, l’m saving it for tomorrow.S : Oh, sorry, is he there listening.J : Yes, he’s got his head between my thighs at the moment.S : Ooooo, l’m jealous, you have a lovely pussy.J : Thank you, l’m looking forward to seeing yours and returning the compliment, l’m sure Brian is too.Brian : Hi Suzy.S : Hi there, you have a very sexy wife.B : She is, we have talked about doing these things for years, wish we had started sooner.S : Better late than never, l love sex, male or female, my boyfriend is such a stick in the mud, l’m dumping him, l think older men would be better, l only want men who want to use me for sex, l don’t want a relationship.B : l think you’ll get used tomorrow.(laughing).S : Oh l hope so, no limits, l’m available in three holes.J : Really, you do anal ?S : Oh yes, l love it, my boyfriend won’t do it but my Uncle does when l see him, he’s got a big cock too. You do it don’t you?J : l’ve only done it once with Brian, l didn’t really enjoy it so we never did it again, we have been talking about it this evening, Brian told Brendan that l won’t do it so he has passed the message on to all the fellas that are going to be there.S : Oh l want to do it, l’ll tell them when l get there, l’d like to try one in both holes together, never had that but it looks fun.Jane went quiet.S : You’re thinking about it aren’t you?J : l’m still not sure, do you orgasm when your Uncle does it to you?S : l do, but it’s not the same sort of orgasm, not as powerful and it feels deeper inside, but it makes my pussy squirt. I’m sure you’d like it once you get used to it, l’ll bring some lubricating cream from the shop then at least you will be ready if you change your mind.“Stop it Brian!” Jane giggled.S : What’s that?J : It’s Brian, he’s teasing me, pressing his finger against my bumhole.S : Tell him to lick your bumhole, my Uncle puts his tongue inside me.Before Jane could react, Brian move down, using his hands to spread her buttocks, he started teasing her anus with his tongue. Jane let out a deep sigh at the new sensation.S : Is he doing it?J : Yes, (moaning).S : Now try to relax your bum and let him slide his tongue inside.J : Oh god, l don’t know.S : Go on, you’ll love it.J : Oh god.Brian felt the tension ease from her anus, he pressed his tongue against her, forcing it’s way into her.J : Oh my god.S : That’s good, now tell me how it feels.J : God it’s weird, just the thought of what he’s doing to me, god this is so perverted.J : It’s fun, my Uncle loves my bumhole, next time l see him l’m going to take one of our big dildos, l want him to fuck my bum with it, really stretch me, like those girls in porn films, some of then get really big things up their bums.Jane let out a sigh as Brian finally left her anus and recommenced working on her pussy.J : Oh Jesus Suzy, l’m going to cum.S : l’m frigging myself here, put the phone by your pussy, l want to hear Brian sucking your cunt.Jane did as Suzy asked, her body arching as Brian sucked on her clit, then she let out a cry as he suddenly forced one finger into her bumhole, sucking hard on her clit at the same time.“Oh Jesus Christ,” she cried out as her orgasm burst, juices squirting from her cunt into Brian’s eager mouth. “Yes, yes, deeper!” She cried as her body convulsed, Brian’s finger deep in her bottom.“I’m cumming too!” They heard Suzy’s voice over the phone, “Oooooh this is so sexy.”Jane relaxed as her orgasm subsided, sighing deeply as Brian removed his finger from her bumhole. She took a few moments to collect herself before putting the phone back to her ear.J : Wow.S : Good?J : I don’t know, l mean it felt good but….S : Not buts, if it felt good is was good.J : God this is a whole new world. S : l know, it is for me too, l’ve never been gang banged before, it’s going to brilliant, l’m looking forward to it.J : Do you want to come here tomorrow evening and we can get ready together.S : That sounds good, what time, and l don’t have your address.J : It will have to be about six so that we can get ready, it takes over an hour to drive there, so we want to be getting there about nine and have a drink and relax before the fun starts. Brian can pick you up on his way home from work, where do you live.S : l live in a flat over the shop, six will be fine, l can get Sean to lock up the shop.J : Okay, l’ll get Brian to give you a call when he’s on his way.S : Perfect, l’ll see you tomorrow then.They both ended the call.Jane looked down at Brian’s face grinning up at her from between her thighs.“That was sneaky doing that to me,” she said.“But you liked it,” he smiled, “you came a flood.”“Stop talking and make love to me,” she said, “nice sivas escort bayan and slow, one of your specials.”“Your wish is my command Mistress,” he smiled, crawling up between her thighs, resting her legs on his shoulders as he slowly entered her.He made love to her with long, smooth strokes, her body meeting him each time. He caressed her breasts, tweaking her nipples, feeling the tremors of excitement through her body.“I love you,” he whispered, “you are the most beautiful, sexy, exciting woman in the world.”“I love you,” she responded, “oh that feels good, oh l do love you.”Brian took his time, taking her slowly through each stage of her build up, after all their years making love he knew all the signs, knew all her secret places. He teased her, tormented her, relished the colour in her face as he knew her orgasm was approaching.Jane looked up at him, eyes wide open. “In my bum,” she said, “l want it there now.”Brian hesitated.“Please,” she begged, “l need it there now.”Slowly he withdrew, placing his hands under her bottom, lifting her slightly, the head of his penis resting against her anus.“Be gentle,” she said, “but don’t stop, make me feel how good it can be.”Slowly he increased the pressure against her anus. Finally he felt her give way, the tip of his penis forcing it’s way into her.“I love you,” she sighed, “don’t stop, don’t stop , l love you.”“I love you my darling,” he said as he lowered his weight onto her, his penis using the lubrication of her cunt juices to slide effortlessly deep into her tight channel.Jane let out a low guttural moan as she felt him filling her. “Oh my god.” she sighed, “he feels huge, don’t stop, be gentle but fuck me now.”Brian withdrew until he was almost free of her, then sank down again, repeating it over and over, slowly increasing the speed and force of his movements.“Oh Jesus Christ!” She cried, “oh yes my darling, oh yes.”Jane slid her hand down over her tummy, locating her clitoris, rubbing it as she tried to move her body to meet him as his thrusts became harder.“I’m going to cum,” he cried.“Yes my darling,” she replied, “fill me with your beautiful cum, don’t wait for me, l’m almost there.”Brian’s fingers dug into the soft flesh of her breasts as he plunged deep into her arsehole, he cried out again as he felt the surge from his balls as his spunk filled her.“Oh my god yes!” She yelled, the heat of his cum inside her and her fingers working madly on her clitoris finally taking her over the edge. She could feel her own juices spurting from her cunt as she felt each pulsation of his cock deep inside her belly.As his pulsations lessened, Jane tried to clench herself, trying to use her bum hole to milk his cock.“Don’t pull out,” she whispered, “l want to enjoy it.”“You’re amazing,” he said.“We have a lot of catching up to do,” she smiled, “l want us to try new things, l want you to think l’m sexy, l want you to treat me like a slut, it’s going to be fun.”“I want to show you off,” he replied, “l want to see other men looking at you with that stare that tells me they are thinking dirty thoughts about you, l want to watch other men fucking you, using you like a whore.”“It sounds so exciting,” she replied, “you don’t think l’m too old.”“That will make it better,” he replied, “you’ve seen how they treat old slags on videos.”“Is that what l am, an old slag,” she giggled.“If you want to be,” he replied, “it has to be what you want.”“It sounds so exciting,” she said, “l’m really looking forward to tomorrow, you are sure you don’t mind if they do this to me, up my bum l mean.”“I want to see them use all of you,” he said, “l want them to fuck you so hard that you can hardly stand up, l want to see their cum dripping from your cunt and arsehole.”“Oh god that sounds awful,” she smiled, “take it out….take it out now.”Brian moved back, his softening cock slipping from her bum hole. He rolled onto his back.Jane followed him, kneeling beside him, she leant over him, taking him into her mouth.“Oh Jesus Jane!” He said as her hot mouth engulfed him, the thought of where his cock had just been sending shock waves through his body. He had thought he was spent but immediately felt his cock swelling inside her mouth.“Mmmmmmmm,” was all she could say as she lowered her mouth onto him, the thought of what she was doing causing her cunt to flood again, she could feel his cum trickling from her bum, running down her thighs. She quickly twisted herself, getting her legs astride him, lowering her cunt onto his mouth as she sucked on his cock.In the next door room, Paul sat surrounded by his bank of computers, staring at the screen in front of him as he stroked his rigid cock. He had never expected to see all this but he had to admit it was much better than watching porn videos, Anthony had told him it would be when he suggested that Paul should set up the camera.He had told Anthony about his conversation with his mother, and also that he thought his mother and father were having sex. It was Anthony who suggested that he should try and set up a camera to watch them. Paul wasn’t sure how he would do it, but then, when his mother said she was going to town he took the opportunity. His problem was that his web camera was not one of the modern ones and it was difficult to conceal. In the end he had managed to tuck it on top of the wardrobe but when he checked it out, he could only get half the bed in the picture.Consequently, as he had watched his mother and father together, he had not been able to see everything they were doing. He had been able to see the back of his father between his mother’s open legs, he had watched as his father fucked her. He had even seen his father adjusting his position and begin fucking her again.Paul had see women getting fucked in their bottom on videos, he presumed his father was doing it to his mother. He wasn’t shocked by what he saw, more interested, wondering if his mother was comfortable having a cock up her bottom.Then he had watched as his father ended up on his back, he watched his mother taking his cock in her mouth and making him hard again. Paul looked at his father’s cock, noticing that it was not as big as his own. He wondered if women preferred bigger cocks or whether they were uncomfortable. Most of the videos had men with cocks bigger than his father’s, some were even bigger than Paul’s and the women still seemed to enjoy having them inside them.He watched as his mother shifted position, he could not see what his father was doing but when his mother was on all fours he liked the way her tits hung down.Paul had inserted a flash drive and was recording everything. He would make a copy later to give to Anthony. He decided that he would go into town the next day and get some more modern cameras so that he could get a better view of what his parents were doing, he had enjoyed watching them, and now, he saw them both lying side by side, he looked at his mother’s naked body her tits still looked big even though she was lying on her back. Her legs were parted and Paul could just make out the cleft of her cunt, he wondered if his mother would mind if he went in there and asked if he could fuck her just like Anthony tells him he does with his Aunty.Then he saw his mother reach over and turn out the bedside light. In the darkness he could just see her cuddling up to his father. Paul decided that she would probably be cross if he went in and asked to fuck her, his mother didn’t get cross with him often, she knew how much it upset him, but he didn’t want to risk annoying her. He decided he would wait until he could tell her that he had been watching her, he would ask her then if he could fuck her.He decided to talk to Anthony first, he would know what to do.He quickly replayed the recording he had made, stroking his cock hard as he watched. He held a wad of tissues over his cock when he came, but he came that much that they soon disintegrated into a mushy mess. Paul had never cum as much before, he wondered what it would feel like to be able to cum like that inside his mother’s cunt.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Mistis’ Adventures Part 116

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Mistis’ Adventures Part 116After the initial shock, the group decided to go ahead and clean the place before departing. The men did much of the loading, while the women made sure there was nothing left to attract undue attention from a scavenger. A mouse would have had problems finding a snack after they had finished. Bruce remarked that it was probably more disturbed by their just being there, and the bright lights, than the lack of food left behind.All was ready and they went on up to the house. Another surprise came a few minutes after they got to the house. Royce had finished his last final exam that morning, and had cleaned his room out, loaded everything in his car, and driven home. As there was nobody at their house, he had surmised, rightly, that his family was PROBABLY at Billy and Cathy’s house. Annie and Cathy were bringing in the last of the things from their car, and rushed over to greet him like a returned, conquering hero. Cathy, after kissing him several times, took the small parcel of things to the front door, and called to Robbi. “HEY, ROB!!! C’MERE A MINUTE, WOULDJA?” Robbi stuck her head around the door facing. “YEAH, SIS! WATCH’A GOT?” Cathy suppressed a giggle. “Got sumpin’ fer ya. HURRY!”Robbi scurried to the screen door, and looked out. All she could see, right away, were Annie and Cathy standing shoulder to shoulder, blocking her view out to the fence in front. As she opened the door, they stepped apart, and she saw Royce standing at the foot of the steps, smiling up at her. She froze for a millisecond, not believing what was in front of her. HE WAS HERE!!! She let out a screech of surprise and delight, and jumped over the steps into his open arms, smothering him with kisses, and crying. The dream had come true. Royce was back in her arms. She had vowed to lay her cards completely on the table when she saw him, again, and now, here he was. Her wet face going all over his, kissing everything she could touch. Holding him so tight he had trouble catching his breath. He was holding her just as tightly as she was holding him. “OH, SWEETHEART!!! IT’S ONLY BEEN 10 DAYS, BUT, IT SEEMS LIKE FOREVER!!!” he told her. All the reply he got from Robbi was, “I LOVE YOU, I LOVE YOU, I LOVE YOU, SO MUCH!!!” He was ushered inside, and received much the same greeting as he had from Cathy and Annie, in the yard. He hadn’t met Abe or Gail, and was introduced to them at once. It was explained that he was, in age, between Sue and Annie. Sue being the baby of the family. Abe shook hands first, then hugged him and kissed him on the cheek. Gail, however, touched hands lightly and pulled him to her, kissing him on the lips as all the other women had. He quickly noted that HE was the only one in the house that was wearing any clothes. This, with much help from the ladies, was quickly remedied. Cathy pushed him down on the sofa and undid his belt, and unfastened his pants, Sue and Annie had a leg, each, and pulled his pants off, while he raised a bit, and Gail drew his underwear down to his ankles, and laid them on top of the heap of his clothes, that was quickly growing next to the sofa. Lannie was behind him and pulled his shirt, and T-shirt over his head, leaning down to give him HER kiss. He put one arm around her head to kiss her better, and his hand cupped her breast, enjoying the softness he had felt so many times in his life. Their fist time to make love, together, had been when he was 13, and she was 15. Her Mother, like the others, had figured that it was only a matter of time until she would succumb to the charms of one of the neighbor boys, and had taken her to the doctor to get birth control pills. The doctor had laughed, and told her mother that it was a good thing, too. She WASN’T a virgin, and had probably had sex several times, already. She calmed her mother by telling her that she had INSISTED that all the boys wear condoms. Her mother HAD been wise enough NOT to ask any details, but thanked Lannie for being honest with her. Royce, Milt, as well as Bennie, had all been with her numerous times. Only once, with Royce, had she let the boy cum inside her, before she received her pills. She had been so hot that time, she had held him and he couldn’t pull out of her before the critical moment. She discovered what she had done, and shrugged her shoulders, and offered to give it to him, again. They had made love 3 times that afternoon, in the hay loft. He had cum inside of her all 3 times. It had been warm, so they went to the tank in back of the barn and she had washed herself, inside and out. It had been the only time she had had unprotected sex until she was married. Afterwards, she had gone into the house, still naked, and Patti had taught her to douche, and put medicine in herself to kill the sperm. When she was at the tekirdağ escort bayan Kelly home, she seldom wore clothes, like their k**s did. She was as comfortable naked there as they were.Things settled down after the initial rush. Cathy, aware of the situation, suggested that Robbi, and Annie, take Bruce and Royce somewhere, in private and discuss the situation as it was. They went out on the back porch, taking their beverages with them, and sat down at the small table and talked, at length. Bruce asked Robbi if she had felt anything for him, except passion. She admitted that that was the largest portion of her feelings for him, and explained that that had NOT changed. She would be available for him at any time in the future. BUT, she was IN LOVE, with ROYCE. He admitted that he enjoyed the same lifestyle as she did, and was more than willing to know that she was having other men for sex as much as she wanted, and he would do the same. NONE of them were jealous, and enjoyed watching their partners with other people any time it happened. They decided that a “christening” of each other might be in order. They went up the stairs to the room that Robbi and Bruce had shared since living here, and Robbi went over and kissed Royce, while Annie put her arms around Bruce’s neck, to pull him down for an equally hot kiss. Robbi sank to her knees and took Royce’s penis into her hand, stroking it until it was just beginning to be turgid, and kissing it repeatedly. Annie did the same with Bruce. They discovered that both men were almost as willing to do what they wanted in front of the others, and soon the slurping sounds of fellatio filled the room. The men were just as anxious to taste the women, and soon they were all in the floor, ignoring the queen-sized bed next to them, and were going 69 on each other. Annie had, today, seen Bruce for the first time, totally unclad. She had been pleasantly surprised at his size. Now she was seeing, and feeling him at full erection. She was even more pleased at what she was seeing. He was the biggest she had seen in a long time. She had, she had been told, taken one that was, as described to her, totally humongous, at a party at school. Several of her friends had thought she wouldn’t be able to take him all the way, but she had. They had told her that the guy was reputed to be 16 inches long and bigger than her closed fist. She had already, before him, been fucked four times, so she had been relaxed inside. He had taken his time, and had, after about 20 minutes of trying, gone all the way inside of her. He had fucked her, she had been told, for over an hour, and had cum inside her, AT HER INSISTENCE, 3 times. Her last time she had fainted, and her friends had carried her to bed and put her down for the night. She had been a little sore the next morning, but there had been no lasting ill effects. She had been told that he was from Morocco. She had seen him around campus, several times, but had only spoken to him one time, and that was to thank him for showing her a good time. Bruce was FAR from being THAT sized, but he was big enough to present a challenge. She soon grew to appreciate that she knew how to deep throat, and did her best to take him all the way in her mouth. She gagged a few times, but had persisted, much to his delight. She loved the feeling of his balls banging on her chin as she took him all the way. She had hummed a little, and caused him to shoot his first load deep down her throat. NOW, she understood what Cathy had told her the other day. It DID feel like it was going straight into her tummy. He pulled slowly from her mouth, and she let loose with an EXPLOSIVE belch. “BUURRRRPPPPPPP!!!” All four, in spite of the setting, broke into wild laughter. “SO MUCH FOR DESSERT!!!” she quipped. Robbi was already ensconced on the edge of the bed, with Royce holding her soft, beautiful ass with both hands, and drilling her doggy style She was whimpering from his thrusts, and wagging her butt at him in time. As they watched, he reached up and took both of her breasts in his hands, rubbing her nipples with his thumbs, and sending her over the edge for the latest of many times, already. Her arms, which had held her upper body off the bed, gave way, and she sank to the familiar ass up, face down, without missing a beat. A stream of cum running down her leg showed plainly that he had already given her at least one, or, judging by the volume, two loads of sperm. To Annie, it looked like at LEAST 2 loads. She knew from experience, that he could cum as many as, given the incentive, 6 times in a night. He had fucked her NUMEROUS times, as high as 10 times in a night. Patti claimed he had given HER 12 loads one night. He had been just 15 when it was supposed to have happened.Annie, feeling escort tekirdağ more romantic, had laid on the edge of the bed, her legs pulled up and spread as wide as she could, and mouthed to him, “FUCK ME, LOVER.” He had picked her up higher, and slowly went inside of her, taking his time, and enjoying the sight of his member sinking inside of her. She was enjoying it as much as he was. Her mouth made an ‘O’ shape, and her eyes grew wider, as he sank deeper and deeper inside of her. She wanted to let her head fall back, from the delicious sensations she was having, but she wanted to savor the sight of him inside of her even more. Finally her feelings won out, and her head fell backwards, almost to the bed, and her butt was shaking and gyrating on its own. Every stroke made her body shake and quiver. She had her arms around his neck, and pulled him down to fight a duel with their tongues, bruising each others lips from the force of their kisses. Her hands had gone down to cup his butt cheeks as she tried to pull him deeper still. She felt them tense and suddenly, he was filling her with his seed. He pushed and she wrapped her legs around him to hold him as tight as she could, lest they waste a precious drop of his sperm. She wanted EVERY drop inside of her body. She had come to the conclusion that she had been RIGHT. It wasn’t the chance for another good fucking, like the others. SHE was in LOVE! Something about him, had touched her inside, and she was almost positive that she was looking at the man she would share the rest of her life with. She knew from this first encounter, that he would be doing this WITH her, instead of TO her, for the rest of time. The only thing that worried her, in the least, had been that he had never seen her with another man. Tonight he would. And not with JUST another man. He would see her with her own BROTHER. If he could stand that, she was home free. Nothing in the world would bother him after that.Robbi and Royce were laying there next to them, watching them as Bruce pulled free of her. He sank to his knees at her feet and pulled her a little closer. She felt his hot breath caressing her vagina as he started kissing her in what she considered the most intimate fashion possible. He licked up the insides of her thighs, and culminated at her vagina, licking it inside and out, eating the cream pie. He gave her several more orgasms, as he licked her even more, if possible, than he had before they had made love. She gasped and whimpered as she shook from the excursions his tongue made in her most delicate parts. He licked over her clit, thanking it for helping to make her so happy. He managed to climb up beside her, near exhaustion, and collapse. She settled enough to return his favor, and rolled over and took his dick in her mouth, licking until all she could taste was the man flesh, and sucking anything that remained inside into her mouth to savor his flavor. All four of the lovers lay there basking in the wartmth of their partners. Shortly they arose and went to the shower. It was large enough, thanks to Mr. Morris, to hold all four of them comfortably, without any real crowding, or, at least, any more than they wanted. The spray head was directly over the center of the shower, and gave a spray that was about the same as a spring shower. They all liked the water a little warm, and made the most of it. Annie was served first, with Bruce in her front, and Royce at the back, soaping her first, then Royce holding her up with hes hands between her legs, and Bruce cleansing her inside and out. For Robbi, Bruce was behind her, with Royce in front. They washer her completely, with Bruce supporting her, while Royce did the honors of cleaning her. The ladies returned the favor in nearly the same way, except for picking the men up. The spread their legs and washed them to perfection as the men had done for them, though. They giggled and laughed as they dried each other, and went back in to turn down the bed for the second stage of their escapades.The ladies were laid on the bed, and the men spooned them. The ladies reached over their shoulders and turned their heads to kiss their lovers. Then, as Robbi was kissing Bruce, he saw Annie turn and go down Royce’s body, kissing him ahd she as she had just done with himself. She turned as she reached his dick and presented her pussy to her brother, as it looked, like she had done before. He was curious. How far would they go. Bruce watched as the pair went 69 as Annie had just done with him, and saw his dick sliding down her throat. SHE WAS REALLY ENJOYING HERSELF!!!He felt Robbi’s breast rubbing against his shoulder, and looked at her, a puzzled look on his face. “Are they gonna FUCK, TOO?” Robbi nodded at him and smiled. “WHY NOT? They have fucked with their tekirdağ escort brothers and sisters, just like I have, all their lives. As long as the girls don’t get pregnant, I guess, there’s nothing wrong with it. They both enjoy themselves, and it’s just another way to show their love for each other. ALL my brothers and both of the Fathers have fucked me since I was 14 years old. They all came inside of me every time. Mom took me to get birth control pills when I was 14, and I didn’t want them to go to waste. Billy got my cherry, and before he died, Joseph fucked me at least once a week, as did all the others. The only reason I had to fuck men outside my own family was to find out if any of ’em could fuck as good as they did. I found a few, like you, that did. Most were only so so. It was still fun, though. Nothing like feeling a man’s cum spurting inside your pussy when you’re hot and bothered. I ain’t felt nothin’ like as good. Helps me sleep good, too. Sit back an’ watch. He’ll give her a good fuckin’. Bruce was astounded. He and his own family had thought they were weird for doing the same. His Mother had taken his virginity, with his Father looking on, and afterward, he and his sister had shared a room in their first house, and as a result, had made love together more than either of them could remember. His Granny had taught his Mom how to have sex, and NOT get pregnant, and she had taught his sister. He was feeling relief that, maybe, he wasn’t as strange as he had first thought he was.Robbi, nudged him. “Feel like showin’ a girl a good time? Sure would like ta have ya bang my butt a little bit. That way ya can watch ’em while your fuckin’ Me. ‘Sides, I like doggy best of all. It feels so deep. ‘Specially with YOU!” She turned to face Royce and Annie, and rolled to her knees to present her ass end to Bruce. He was instantly hard. He leaned over, though, and began to lick her from her asshole to her clit. She was already gushing her juice. SHE was READY!!! Bruce took a stance behind her and slowly pushed, enjoying her hisses of pleasure as he sank to his balls inside of her warm, wet pussy. She pushed back at him, and whispered, “Stand still, and let me do it all. I’ll show ya somethin’ special.” He felt her tighten her internal muscles until it was almost uncomfortable, and start swaying back and forth as she held him inside of her. She would contract even further as she moved and it felt like he was a cow being milked. “Play wit’ my titties, an’ rub my nipples. It makes me cum harder and faster. You’ll like when I do that.” He leaned forward and grasped the hanging globes of milky, soft flesh, and squeezed gently, massaging the nipples between two fingers. He heard her gasp, again, and it felt like he was in a velvet vise. She pushed back even harder. Along with the rocking motion, her ass was going from side to side with each push. As many times as they had already had each other, this was something new. This girl knew more about turning a man on than any other he had ever encountered. She MIGHT even show MOM some new tricks. He watched as Royce rolled Annie over on her back, and took a towel, then another, and folded them under her. He slid his dick inside of her and started long-donging her. Suddenly a stream of fluid shot out of her as if she was urinating. She groaned and whimpered as it came forth. SHE MUST BE A SQUIRTER!!! He had heard some girls doing that, but had never seen it, before. Another stream came shooting out of her. Royce didn’t pull out, he pulled back enough to let it escape, and kept on fucking her. She had her arms and legs wrapped around her brother, holding him to her and kissing him as he had done when HE was fucking her. He knew that Royce was getting some fantastic pussy. Just as he was getting from Robbi. He felt himself start to tingle. He squeezed Robbi’s tits a little tighter, and whispered, “I’m gettin ready to cum.” She whispered back, “Let ‘er loose! I’m right wit’ ya.” He shot a long stream into her as she pushed back even harder than before. He felt as if her were being wrung out inside. He had to brace himself to keep from collapsing. She fell away from him, and he managed to fall beside of her, his arm over her tummy. Both were breathing like they had just run a marathon.All were smiling. Royce put his hands against Annie’s inner thighs to push them apart. Bruce held his hand out. “Mind if we trade?” Royce shook his head. “Be my guest.” The two men traded places and cleaned out the ladies, then were cleaned in return. They all kissed each other, even Royce and Bruce. “Nothin’ like sharin’ a little seafood.” Royce commented. “As long as I don’t have to get it straight from the source.” I WON”T suck a dick, though.” They decided that they all liked where they were at, and who they were with, and decided that it would be a long time before they could make a better arrangement. They cuddled up together, pulled up the covers, and drifted off to sleep. Each secure in the knowledge that they had found the ones they would spend their lives with.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

First Fun after Moving

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

First Fun after MovingD – After moving to the south Anne and I lived in a small apartment for the first few years while saving money to buy a house. During this time I would dress in her lingerie in the mornings (she left for work before I did) and occasionally when she was out. I enjoyed fucking myself with her toys while dressed, especially with the window open in hopes that someone might see and be interested. During this time I found a local telephone dating line that was mostly for hook-ups. I would often call it and get off talking with different men (and occasionally women). I loved hearing them cum and would almost always cum with them. Eventually we had a house built and moved into it. It was close to my office and gave me even more time in the mornings before yozgat escort work. It was during this time that I met a guy D who was wanting to experiment with someone like me. We hit it off on the phone and, after several sessions, agreed to meet at his apartment. After a torrid phone sex session I jumped in the shower and headed to a mall across town where no one would likely recognize me. I bought lingerie, heels, hosiery, and a couple dresses from Victoria’s Secret, Frederick’s, and Macy’s. I hurried back home, showered again and powdered myself with some of Anne’s scented powder, slipped into panties, bra, a spaghetti strap tank top and a pair of blue jean short shorts. I stuffed a couple other outfits into a bag, grabbed a pair of Anne’s sandals escort yozgat and headed for the car. I was soooooooo horny driving there. If I had a pussy it would have been dripping wet the entire way.I found the address and went to his apartment. I knocked on the door and it was opened by a good looking young man in his early 30’s wearing only a pair of shorts. I went in and he closed the door before leading me to his bedroom. Once I was on his bed he lay down beside me and we started kissing and making out. It was the first time I had been with a man, and the first time a man kissed me – and I loved it all. I loved laying back and letting his kiss me, explore my body, slowly open my clothes, etc. I had my hand on his crotch and was thrilled to feel yozgat escort bayan his cock getting harder and harder and he enjoyed me. It was my first time feeling a cock and I knew it wouldn’t be my last. It didn’t take long for him to have me down to bra and panties, and for him to be nude. I loved the sight, feel, smell, and taste of his balls and his wonderful cock as I explored him. We were both very nervous but having a good time. Erections came and went with the nervousness as we continued to play. I sucked his cock (yes, having a cock in my hands and mouth was as good as I had hoped) and he sucked me. We moved into a 69 and I felt his slowly work a finger inside me as he licked my clit and I sucked his cock. Unfortunately our time was running out and he had to get ready for work. I got dressed and left with his kiss fresh on my lips and my face smelling of his manhood. It had been a wonderful, unpressured first experience for both of us. I looked for him on the line but never connected with him again.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

It finally happened

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

It finally happenedSo it finally happened I have been cuckolded my girlfriend had her ex come over to see her before he left to go back home to Florida he came up to visit family for thanksgiving since he wouldn’t be able to the week of and it started as a normal visit there was no flirting or signs that it was going to happen he came over we hung out then my girlfriend suggested we go out to dinner so we went to Applebee’s we had a good time had a couple of drinks and went home we had a bottle of crown royal that we opened up and started drinking once she had a couple drinks in her and he had some in him they started flirting and joking and he said in front of me I really miss your pussy he quickly realized what he said and apologized but before I could say anything my girl said I miss your huge cock he looked at me shocked and she said don’t worry he’s been trying to get me to fuck a black guy in front of him for months now he looked a little confused and said really I looked at him and said yeah I saw pictures of you and her and ever since then have been turned on by the idea of her with a black guy now by this point we were all pretty drunk he said to me and her we can fuck again and you can see it in person I had a grin from ear to ear and my girlfriend had a giant smile on her face we left the living room and went to the bedroom he said to me this is the last chance to change your mind I said no I wanna see this and she said even if he wanted to change his mind it’s to late I want this he laughed and took off his yalova escort jeans I could see his dick through his boxers it was huge the head was actually coming out the bottom of them once he dropped his boxers I saw his giant black veiny dick it was thicker then a coke can and 13 inches long yes I asked that lol once his boxers were off my girl went right to work and started sucking his dick he picked her up threw her on the bed and started eating her pussy out then he sucked on her breasts and kissed her for some time while teasing her pussy by rubbing his dick up and down her lips she said stick that nigger cock in me now he said I missed this white pussy and by the feeling of it it missed this black dick I was shocked to hear her say that shes always hated that word but apparently they always talked like that during sex he started off gently then after about ten minutes he started moving the whole bed he told her to get on her knees and he ducked her doggy so hard and fast her breasts were flying back and forth he looked at me and said what do you think I smiled then said I think she’s gonna walk funny tomorrow he laughed and said no not from this this sluts pussy is a veteran for nigga dick but this will make her walk funny I had a confused look on my face for a second then saw him pull his dick outta her pussy spit on her asshole and begin fucking her she was screaming in pleasant and she started to laugh and said he ain’t lying I’m definitely going to walk funny tomorrow after about 15 minutes in her ass he escort yalova had her suck his dick then he started fucking her pussy again he asked us where he can cum I said she’ll swallow she said no cum inside me I wanna feel that cock throb I was amazed at how slutty my girlfriend was acting but I loved every second of it I hear him start to moan and before I knew it here was my girlfriends black ex boyfriend cumming inside her she grabbed his ass pulling him into her he came so much I saw it gushing out around his dick her pussy was completely filled and I was so turned on when he pulled out I saw her stretched out pussy leaking cum all over our sheets she was completely filled he said you’re up I said I’m ok with sloppy seconds he said if you want that you gotta eat her pussy out first I hesitated for a minute but I was so turned on I just wanted to fuck her so I got on the bed and began eating her pussy I felt my face and beard get completely covered in cum she was in heaven and as I’m stretching my tounge down her pussy a huge flood of cum comes pouring into my mouth I looked up and saw her smile she said don’t lie baby I’ve swallowed his cum hundreds of times I know it’s good right after that I tried to fuck her I say tried because her pussy really was stretched out so much my dick didn’t fit to well he started laughing and said at least I know the next time I come down it will still be tight for me she said maybe not I missed black dick we might have to make this a regular thing I said really sweetie she yalova escort bayan said yes this was fun and I really needed some black dick in my life I told her I’m completely down for that her ex said every time he’s up visiting family he’ll stop in and see us I told him you’re always welcome here and my girlfriend can be your white slut any time you want he said he’s definitely going to take us up on that she invited him to stay over and he said sure and the rest of the night they spent together flirting and touching each other as we watched movies in the living room she said to me we’re going into the room we want some alone time stay out in the living room ok honey I said not a problem beautiful and they fucked until 4:00am I fell asleep on the couch to the sound of my girlfriend screaming in pleasure when I woke up and walked in the bedroom I saw him holding her I woke them up and said do You’s want to get breakfast they said sure I got a shower and got ready I walked into the room my girlfriend was already dressed I said your not getting a shower she said nope I said baby you have cum all over your face she laughed and said it wouldn’t be the first time I went out with a black guys cum on my face and she wiped it off on our blanket we had breakfast and when we came back she said babe we’re gonna go one more time before he has to leave I said that’s fine honey and they fucked for hours I occasionally walked in the room and got to see her sexy pale skin fucking that dark huge cock I was never more turned on finally when they were done he said his goodbyes and left my girlfriend was a mess and stretched out, tired and covered in cum but she never looked happier and I was happy I finally got to experience a cuckold moment I can’t wait for the next time

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32