KÜÇÜK SAPIKLIKLARIM. 9

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

KÜÇÜK SAPIKLIKLARIM. 9

Sevimsiz baldız dahil herkes toplaştı yaşgününde. Hamilelik daha da sevimsizleştirmiş. Kaynanam şaşılası bir şekilde geçen seferki gibi köşe bucak kaçmıyor benden. Herkes pazartesi dönerken ısrar ediyorum ben de kaynanam kalsın torununu sever, istediği zaman döner diye. Yaşgünü ekibi görüntü sağlamadı, bari kaynana mastürbasyonunu rahat yapsın. Karımla ilgisini çekecek yeni bir videom var. Koca memeliyi atlamayayım ama. Biraz kilo almış, ertesi sabah banyoda sabunladığı göğüslerini başa sara sara seyrediyorum. Kesin kararlıyım bu karıyı sikmem lazım.

image
Anneleri gelmeden önce karıma çok özel bir sürpriz hazırladım. Biraz şarap her zaman daha iyi sevişmesini sağlar. Aldığım özel kremler ile yarım saate yakın masaj yaptım vücuduna, sonra gözlerini bantlayıp ellerini kravatlarımla nazikçe yatağın kenarlarına bağladım. Kamerayı ayarlayıp önce tek sonra iki parmağımla içine girdim. Günlerdir çalışıyorum. Bir elim yağlı göğüs uçlarında. Kulağına kendini rahat bırak diye fısıldıyorum. Ayrıntılarını sonra anlatırım ama hedefime ulaşıyorum. O güzel vücudu bir tanrıçaya dönüşüyor. Kalçaları yataktan yükseliyor. İki parmağımı çengel yapıp içine bastırdıkça sadece çığlıklar atıyor. Kamera çok güzel bir açı ile içinden fışkıran suları çekiyor. İlk squirting denemem başarı ile sonuçlanıyor. Ellerini çözdüğüm karım bir iki dakika kıpırdanmıyor sonra her orgazmından sonra dönüştüğü vahşi kediye dönüşüyor. Önce taşaklarıma sonra sikime saldırıp içinde bir damla bırakmayana kadar emiyor.

image
Kaynanama fırsat vermek için ertesi gün İzmir’e gidiyorum. Daha çok beni iyice azdıran koca memeliyi unutmak için. Hemen çağırıyorum yeni kızı. Eve girer girmez soyuyorum ve vücutları birbirine hiç benzemese de koca memeliyi düşünerek sikiyorum kızı. Sanki o koca memeleri sikermiş gibi çıkartıp göğüslerini fışkırıyorum. İlk postadan sonra domaltıyorum ve yağladığım bir parmağımı sokuyorum götüne. Göt dediğim dokunulmamış ufak pembe bir nokta.

Hala ufacık duran amını yalarken bir yandan parmağım git gel yapıyor göt deliğinde. Daha kalına alışsın diye baş parmağımı köküne kadar sokarak bekletiyorum. Parmağımı her çıkardığımda kremi boca ediyorum deliğine. Bir on dakikalık çaba sonrası iki parmağım girebiliyor götüne. Pembe amını yalarken iki parmağım iyice genişletiyor deliğini. Sert genç vücudu parmaklarımı bile acıtıyor.

Domaltıp son defa kendimi ve deliğini yağlıyor sikimi bastırıyorum. Doğal olarak öne kaçıyor. Manzara zaten imkansız gözüküyor. İyice şişmiş sikim o deliğe girmez. Kaçmaması için alttan tutup diğer elimle sikimin başını bastırıyorum içine. Rusça bağırıyor. Seni Antalya’ya göndereceğim diyorum bu yaz. Çırpınması duruyor. Az evvel parmağımı zor alan göt deliğinde sikim sıkışmış durumda. Elimin yardımı ile başını tamamen sokuyorum. İleri geri gitmeden sadece kalçalarımı oynatıyorum.

Çıkartıp bir kere daha kremi boca ediyorum. Aynı yöntemle yavaşça yerleşiyorum. Bu sefer milim milim girdikçe sikimi saran ateş artıyor. Çığlık atmıyor ağlıyor altımda. Yarısına kadar girince geri çıkıp aynı yavaşlıkla giriyorum. Başına kadar geri çıkartıp tekrar kremleyip girip çıkmaya başlıyorum. Ağlaması durmuş hareketsiz altımda. Biraz sonra daha derinlere kayıyor artık sikim. Gaza gelip kızı altımda ezmekten korkuyorum.

İçinden çıkıp gel böyle diyerek üstüme ters oturtuyorum. Kendi eli ile yerleştirmeye çalışıyor. Daha rahatız şimdi. Hafif hafif oturup kalkıyor. Kontrol onda. Bir iki dakika böyle devam ediyoruz. Bu dar göte daha fazla dayanamam. Bacaklarını kavrayıp iki yana açıyorum. Derinlere giden sikim çığlık attırıyor. Tempoyu artırıyorum. Ter içindeyim ve ben de çığlık atabilirim. Kalın sikim daracık bir delikte ve deliğin içi her an daha da ısınıyor. İyice kendime çekip bastırıyorum herhalde sonuna kadar giriyor sikim. İçine patlarken öne doğru kaçıyor. Kalçalarının arasında kocaman bir delik var şimdi. Boşalmam devam ediyor.

image
Evi arıyorum gece uçağı ile döneceğimi söylüyorum. Herkes uykuda. Çalışma odamın kapısı kilitli değil. Geri zekalı temizlikçi. Tedbirli adam olduğumdan odamdaki her şey kilitli. İş evrakları olduğundan odaya kimse benden izinsiz girmez zaten. Bugün neler olmuş diyerek açıyorum sistemi. Önce bir odaları kontrol. Kaynana, karım, bakıcı uyuyorlar.

Yarımşar saat atlayarak kaynanayı arıyorum. Gün içi bizim odayı bir kaç kere yokluyor. Karım akşam yemeğine gelmeden bir saat önce kamerayı alıp kendi odasına geçiyor. Eğlence başlıyor derken telefon çalıyor. Kamerayı yatağın altına sıkıştırıp çıkıyor evden. Öyle ya karım ile dışarda yediler yemeği. Onbuçuk gibi evdeler. Karım erken yatar, on bir gibi kaynanam da ortalığı bir kontrol ediyor. Saat şu an bir olduğuna göre, iki saat öncesine kadar gelmiş durumdayım.

Banyoya giriyor. Sütyeni dahil soyunup sadece mor renkli iç çamaşırı ile yatağa giriyor. Görmeye alıştığım vücudu bu sefer heyecanlandırmıyor beni. Yine de bir bira açıp film seyretmeye başlıyorum. Kamerada kızını fışkırtarak boşalttığım bölüm var. Havanın serinliğinden olsa gerek bana malzeme çıkartmıyor. Yorganın altından çamaşırını çıkardığını ve kendini okşadığını anlıyorum, gecenin sessizliğinde duyulmamak için inliyor. Boşalmasına yakın üzerinden atıyor yorganı ve domalıyor, kıçı odadaki kameraya dönük. Güzel kalçaları gözümün önünde, iyice irileşmiş göğüsleri sallanıyor. İki parmağı amının içinde boşalıyor. Islaklığı göt deliği ve bacak arasına yayılmış.

image
Boşaldıktan bir beş on dakika sonra yataktan çıkıyor. Çıplak bedenine mor külodunu ve sabahlığını geçirerek odadan çıkıp çalışma odama giriyor. Çekmecelere bakıyor kilitli. Geçen ziyaretinde üzerine boşaldığım bikinisinin olduğu yerde bir kaç gereksiz kağıt var. Odanın içi karanlık olduğundan hareketlerini pek seçemiyorum. Odadan çıkarken aniden geri dönüyor ve çalışma odamdaki tuvalete girip çıkıyor.

Bir yarım saat daha kalıp kayıtları düzenliyorum gereksizleri siliyorum. İkinci bira tuvalet ziyareti gerektiriyor. Ellerimi yıkarken her zaman set üzerinde duran bir iki ekonomi dergisinin yerde olduğunu görüyorum. Yerden kaldırdığımda dergileri altından mor bir külot çıkıyor. Ağ yeri ıslanmış. İşte şimdi sıçtım. Bu noktaya gelmek hesapta yoktu.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Karım Karene kalkan Sikler..!

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Karım Karene kalkan Sikler..!

Finli karım Karen ile Türkiye’ye gelip yerleştiğimizde bir yıllık evliydik., üç yıllığına geldiğimiz canım ülkemdeydim artık. On yıldan beri helsinki,de yaşıyordum. Aldığım eğitimden dolayı kendime iyi bir kariyer yaparak firmaların aranılan yöneticisi olmuştum. Bir Finn firması Türkiyedeki işlerinin acilen toparlanması icin işlerin başına geçici olarak geçmemi istediğinde, karımda bende sevinmiştik buna. Ben bir süre de olsa kendi ülkemde bulunacağım için, Karen ise daha önce yalnızca bir kere benimle birlikte geldiği ve doyamadığı bu ülkede bir süre yaşayacağı için. Firma Leventte bir Villa tutmuştu bizim için, Büyük modern ve lükstü, İşyerime de oldukça yakındı. Kısacası hayatımdan memnundum.

O akşam karımla birlikte evin yüksek ağaçlarla çevreden kopmuş arka bahçesinde oturuyorduk. Hava sıcaktı. Eve gelir gelmez soyunmuş ve üstüme yalnızca bir şort geçirmiştim. Karen’nin üstünde de incecik ve kısacık bir şortla, küçük omzu açık bluz vardı. Elimde viski bardağı şezlonga yarı uzanmış onu seyrediyordum. Gerçekten müthiş güzel bir kadındı karım. Vücut yapısı tam bir Finnlinin olması gerektiği gibiydi. Uzun boylu ve uzun bacaklı. Yüzü ise bir resim kadar güzeldi ve müthiş çekiciydi. Şehvetli bir ifadesi vardı. Masmavi gözleri, Sapsarı saçları omuzlarına kadar iniyordu. Bluzunun altından tüm hatlarıyla belli olan memeleri dimdik, kütür kütür sert ve tam olması gerektiği büyüklükteydiler. Beli inceydi. Kalçaları ise geniş. Şimdi böyle otururken görünmüyordu ama götünün onun vücudunun en güzel yerlerinden biri olduğunu çok iyi biliyordum. Kalçalarının yuvarlaklığı başdöndürücüydü. Üst taraflarındaki gamzeler bu yuvarlakları daha da çekici bir hale getiriyordu. Ona tav olmamın nedenlerinden biri de götüydü. Bacakları ise söylediğim gibi alabildiğine uzun ve güzeldiler. Ne fazla küçük ne de fazla büyük ayakları da güzel ve tahrik ediciydiler. Bütün bu saydıklarıma bir de teninin pürüzsüz yumuşaklığıyla beyazlığını eklemek gerekiyordu tabii. Kısacası gerçekten tam bir Tanrıçaydı karım.

“Biliyor musun sevgilim?” dedi birden, “Bu ülkenin en ilginç yanı, onu gerçekten ilginç yapan özelliği, ne güneş ne de tarihi hazineleri.” dedi. Elindeki buzlu viski bardağını yanağına dayamış bana bakıyordu. Doğrusu ne söyleyeceğini merak etmiştim. Sesimi çıkarmadan devam etmesini bekledim. “Bu ülkede güneş de bol, tarih de. Ama daha bol olan şey Sik.” diye devam etti. “Nasıl yani?” diye sordum şaşkınlıkla. “Yani burada en bol şey Yarrak demek istiyorum sevgilim. Her yerde bol bol Yarrak var. Yeteri kadar boşaltılmadıkları için ik**e birde kalkan Sikler var bol bol.” dedi. “Bunu nereden biliyorsun sen?” diye sordum. “Ama sevgilim bunu bilmemek için kör olmak gerekli. Her sokağa çıktığımda görüyorum onları.” diye cevap verdi. “Tam anlayamadım yine de?” dedim. “Anlaşılmayacak bir şey yok ki. Ne zaman sokağa çıksam çevremde bir Sikler Ordusu oluşuyor. Kimi hemen, kimi biraz sonra kalkan Sikler.” dedi. “Seni rahatsız ediyorlar yani?” dedim. “Bunu da nereden çıkardın sevgilim? Neden rahatsız olayım ki? Aksine hoşuma gidiyor. Sende biliyorsun ben bir nemfoman kadınım. Erkekler nasıl kadınlara bakarak Siklerini kaldırıyor ve onları sikmek istiyorlarsa, kadınlar da Sik kaldırmayı severler. Benim gözümle baktığında bu kadar çok Siki birden aynı anda kaldırabilmek inanılmaz hoş. Bundan beni beğendiklerini, vücudumu arzuladıklarını anlıyorum. Daha doğrusu beni sikmek istediklerini. Bu da çok hoşuma gidiyor. Sikleri kalkıyor ve beni gözleriyle sikiyorlar.” dedi. Bende icimden sana
kalkmayan sik kesin ibnedir dedim.

Ama yinede öyle şaşırmıştım ki bir süre konuşamadım. Ama karen haklıydı o tam bir nemfomandı ilk tanıştığımız anda anlamıştım onun sürekli ateşli, sikişe her zaman hazır, doyuma ulaşıp orgazm olduktan sonra bile hala yarrak isteyen afet bir karım vardı. Sonra birden müthiş bir şeyin farkına vardım. Sikim kalkmış ve şortuma sığmaz hale gelmişti. Bu daha da çok şaşırttı beni. Neler oluyordu bana. “Şaşırmış gibisin kocacım? Ama görüyorum ki senin de hoşuna gitmiş söylediklerim.” dedi karım, “Baksana nasıl kalktı Sikin.” diye devam etti. Sesimi çıkarmadım. Söyleyebileceğim bir şey yoktu. O da daha fazla konuşmadı. Ama yavaşça kalkıp yere bacaklarımın arasına girip oturdu. Sonrada elini uzatıp Sikimi tuttu. Ne kadar çok heyecanlanmış olduğumu böylece biraz daha iyi anladım. Neredeyse patlayacaktı Sikim. Uzun parmaklarıyla şortumun önünü açtı. Artık zonklamakta olan Sikim şimdi elindeydi. Sonra biraz eğilip, Sikimin başını yalamaya başladı. Gözlerimi kapatıp kendimi ona bıraktım. İçim çekiliyordu. Ağzı aralanıp dudakları sikimin üstüne kapandığında kendimi fazla tutamayacağımı anladım. Sıcacık kıpır kıpırdı ağzının içi. Gözlerimi kapadım. O anda hayalimde müthiş bir resim canlandı. Karım sokakta kalabalığın içindeydi ve çevresinde Sikleri kalkmış bir yığın erkek vardı. Birden belim gelmeye başladı. İnanılmaz bir şiddetle tohumlarımı ağzına fışkırtıyordum. O da büyük bir iştahla yutuyordu hepsini. Kendimi zevkten bayılma noktasında hissediyordum.

Bütün hafta içi bu konu açılmadı, konunun bir kez daha gündeme gelmesi hafta sonunda oldu. Pazar öğlenden sonraydı ve tüm kalabalığa rağmen arabaya atlayıp bir Boğaz turu yapmaya karar vermiştik. Akıntıburnu’ndaki park yerine çekip kendimize birer çay söyledik. “Şimdi söylediklerimin doğru olduğunu anladın mı sevgilim?” diye sordu birden. “Anlamadım?” dedim. “Yani geçen gün Siklerle ilgili olarak sana söylediklerimden söz ediyorum.” dedi. “Bir şey mi oldu?” diye sordum. “Hep oluyor zaten sevgilim. Etrafa şöyle bir baksan, tüm erkeklerin gözlerinin üstümde olduğunu, bana bakarak Siklerini kaldırdıklarını görebilirsin.” dedi. Ona cevap vermeden çevreyi incelemeye giriştim. Gerçekten de yığınla erkek vardı etrafımızda. Üstelik hepsinin de gözü karıma dikiliydi. Aç bakışlarını ben bile farkedebiliyordum. Bir taratan da heriflerin haksız olmadığını düşünüyordum. Karım tam bir afet gibiydi. Beyaz bir giysi vardı karımın üstünde. Biraz uzunca bir atlet fanilasına benziyordu. Kolları ve omuzları meydandaydı. Çıplak memeleri giysinin incecik kumaşının altından tüm hatlarıyla belli oluyordu. Kısacık eteği kalçalarının biraz altında bitiyor ve o muhteşem bacaklarını olduğu gibi gözler önünde bırakıyordu. Birden Sikim kalkıp kazık gibi oldu. “Ohhh işte bu çok güzel, Beni sikmek isteyenler arasına senin de katılman hoşuma gidiyor.” dedi karım. Sesimi çıkarmamayı yeğledim.

Gerçekten de o anda en çok istediğim onu sikebilmekti. Bir taraftan da bir anda ve bu kadar çok tahrik olmanın şaşkınlığını yaşıyordum. O ana kadar hiç bilmediğim bir şeylerin varlığını farkediyordum sanki. Karenin gözlerinin içine baktım. “Asıl hoşuma giden ne biliyor musun?” diye sordu, ve devam etti, “Başka erkeklerin bana bakarak Siklerini kaldırmalarının beni sikmek istemelerinin seni de tahrik etmesi çok güzel. Bu beni de alabildiğine tahrik ediyor…” dedi.

“Hadi gidelim buradan!” diye yanıtladım onu. “ Biran önce gidip sikişelim ” dedim. Arabaya atladık ve son sürat evin yolunu tuttuk. Sikim yine zonklamaya başlamıştı. “Ohhh, çok güzel olmuş Sikin!” dedi, sonra da “Hadi sik beni, hemen burada sik!” dayanamıyorum beklemeye..! Bu sözlerin üstümde yarattığı etkiyle yalnızca yutkunabildim. Öyle tahrik olmuştum ki, onu biran önce sikmekten başka bir şey düşünemiyordum, sanki yol bitmiyordu eve nasıl geldik ne zaman soyunduk anlamadım birde baktım karım önümde domalmış bende deliler gibi sikiyorum. Karım aşkım daha hızlı daha derine ” ahhh,Ohhh” Evet aşkım öyle devam et,, Bende “sonunda beni delirttin”, istediğin bu mu ? diyerek kıçına sert sert vuruyor,her vurduğumda dönüp bana öyle isterik ve şehvetli bakmasıyla adeta deliriyordum,sonunda Karen öne doğru eğilerek aşkım geliyorum ,, titremeye ve kasılmaya başladı, Ben onu öyle görünce dahada hızlı ve bir o kadar da sert bir şekilde sikmeye devam ettim. Karen Orgazmın zirvesine çıkmış yüksek sesle çığlık çığlığa boşalmaya başlamıştı,ben hızımı dahada arttırmış kareni adeta kendime kenetlemiştim. Karım benim sert sikişimle tekrar azmış kıçını kasıklarıma vura vura sik bu Orospu karını. Gördün zaten bütün gün karına kalkan sikleri.Hepsi senin güzel karını sikmek için yanıp tutuşuyor..Evet aşkım evet sakın yavaşlama öyle devam et ”aşkım sakın durma tekrar gelmek üzereyim” Karenin tıtremeye başlamasıyla dahada hılzandım sol bas pamağımı karenin açılıp kapanan göt deliğine sokmamla bağırmaya anlayamadığım bir sürü şeyi söyleyerek orgazm olmaya başladı göt deliği adete bir kalp gibi atıyor.amcığı sikimi öyle bir sıkıyorduki daha fazla dayanamayarak oluk oluk icine boşalmaya başladım.İkimizde bir tarafa yıkıldık. Kendimize geldiğimizde O akşam ne O, ne de ben, gündüz olanlardan tek kelime bile söz etmedik, ama ikimiz de öbürünün kafasının oraya takılı olduğunu bal gibi biliyorduk.

Devam edecek .

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

alıntı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

alıntı
Apartmanda Ağzımı Bağlayıp Tecavüz Etti

Eşim uzun yol şoförüydü. Ayda bir kez yada 2 ayda bir kez eve gelirdi. Zaman zaman gittiği yola göre bu zaman uzar yada kısalırdı. Apartmanda bir çok komşum ile aram oldukça iyiydi. Birlikte zaman geçirir hergün bir komşumda toplanır beraber çay yada kahve içer sohbetler ederdik.

Ayşe karşı komşum oldukça iyi bir insandı. Bir kızı ve oğlu vardı. Kızı evli oğlu ise üniversiteyi yeni bitirmiş ve doktor olmuştu. Adı emre idi. Emre de iyi bir insandı zaman zaman hasta olduğumda muayene eder ve ilaçlarımı getirirdi. Emre 28 ben ise 36 yaşındaydım. Birgün çok hasta oldum ve hastaneye gidemeyecek kadar kötüydümAyşe teyze ogün oğlu Emre’yi evime çağırmış ve bana bir iğne yaptırmıştı unatana sıkıla o iğneyi yaptırmıştım ancak beni ayağa kaldıranda oydu.

Eşimi çok sık sorar ne zaman geldiğini ve gittiğini öğrenirdi aklıma hiç kötü birşey gelmezdi taki Emre bana birgün Gülderen gerçekten çok güzel bir kadınsın diyene kadar o gün içime kurt düştü Emre de yakışıklı bir gençti ancak kesinlikle kötü birşey düşünmemiştim.

Birgün alışverişten gelirken elim kolum dolu apartmanın kapısında Emre ile karşılaştık ve bana yine çok güzelsin dedi ve asansörün yanında bulunan asansör boşluğunun kapısını açarak beni oraya doğru sürükledi. Elimdeki poşetler yere düştü Emre’yi bu kadar hırçın ve vahşi görmemiştim daha ne olduğunu bile anlamadan Emre ağzımı kapatıp karanlık olan apartman boşluğunda elini eteğimin altana götürerek amıma parmakları ile bastırıp okşamaya başladı. Eşim iki aydır eve gelmiyordu uzun zamandır cinsel ilişki yaşamamıştım yani, Emre’nin yaptığı bu hareket hem canımı yakıyor hem de beni heyecanlandırıyordu.

Ona karşı koymaya çalışıyordum ve buna her kalkıştığımda Emre’nin hareketleri daha da sertleşiyor ve canım çok yanıyordu, elinde kurtulamayacağımı anladığım anda kendimi yavaş yavaş onun kollarına bırakmaya başladım. Bunu anlayan komşu oğlu elini ağzımdan çekip dudaklarıma yapıştı ve ellerini memelerime götürüp sıktırmaya başladı. Canım acıyordu ama garip bir şekilde hoşuma da gitmiyor değildi. Eteğimi sıvayıp bu kadar işkence banada sanada yeter artık senin amınla benim koca aletim birleşsin dedi ve eteğimi belime kaldırıp külodumu ayak dirseklerime kadar indirip amımı ağzına alıp resmen somurdu ve amım yerinden çıkacakmış gibi hissettim ve geriye doğru baktığımda kocaman olmuş yarağını çıkartmış ağzından tükürük alarak yarağına sürüyordu.

Yarağı çok büyüktü bu nedenle biraz irkildim ve amıma o şehvetli yarağını sokarken kendimi sıkmış olacağımki zorlayarak yarağını soktu ve am deliğimin yırtıldığını düşündüm. Ancak gel git yapmaya başladıkça vajinamdan o kaygan sıvının aktığı hissetim ve utandım ancak emre beni sikerken öyle inliyordu ki kendimi onun inlemelerine kaptırarak bende inlemeye başladım. Elleri mememde götümü kendine doğru çektirmiş ve amımda sürekli gel git yaparken amıma çarpan taşşaklarını hissediyordum sanki kendimi kaybettim ve o an boşaldım Emre bana dönüp yanıyorsun sen güzelim dedi daha boşalmamıştı. Çok utandım ancak bu şehvetli ve adrenalin dolu sikiş beni çok mutlu etmiş ve doruklarda boşalarak sevişmiştim.

Emre o gün içime boşaldı. Seksimiz bunla sınırlı kalmadı bazı geceler bana geliyor sabahlara kadar beni inlerek sikiyordu. Ateşli bu sikişmelerimizi başka bir gün yine pornelits.com okuyucaları için burada paylaşacağım şimdiden hikayemi b

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Crossdresser Gözde 1

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

Crossdresser Gözde 1
Aslında klasik bir hikaye başlangıcı gibi benim serüvenim. Daha önce anlatılanlar gibi eskiye dayanan bir hikaye bu içinde bulunduğum durum. Hani derler ya ait olmadığın bir beden de dünyaya gelmiş ve bunun bocalamasını yıllarca yaşamış bir karakter sahibi bu hikayenin sahibi. Evet crossdresser’ım ben ve adım Gözde. Neden mi Gözde inanın hiç bilmiyorum belki birilerinin Gözde’si olmak isteğine sahibim yada neyse boşverin. Ve hazırsanız başlıyorum hikayeme tabi merak edip okumaya varsanız!!

29 yaşında 174 ve 69 kg kendi halinde biriyim. Özel sektörde çalışan ve ailemden başka bir şehirde yalnız yaşıyorum. Aslında normal denecek kadar basit bir hayatım var. Bugüne kadar karşı cinsle az da olsa ilişkilerim oldu ama bu genelde benden kaynaklı sonlandı. Neden mi? Çok basit. Çünkü ben yapamıyorum, deniyorum çabalıyorum ama bi yerde hep içimde ki dişi ruh ortaya çıkıyor. Bunu defalarca bastırmaya, kendimle mücadele etmeye çalıştım ama bedenime ait olmayan kadın ruhum hep galip geldi. Ve bende bıraktım karşı cinsi ve asıl içimde olan Gözde ye yöneldim. Bunu yanlış anlamayın öyle erkeklerle görüşen biri değilim sadece hayatımda tek bir kişi oldu ve hala devam ediyor bu ilişki kapalı kapılar ardında. İşte size bu hikayemi uzun uzun anlatmak istiyorum.

Yalnız yaşamanın avantajını kullanmaya başlamıştım cd olma serüvenimde. Gündüz normal bir yaşantı ama akşam tamamen bana ait bir dünya. Önce bedenimi keşfetmeye başladım. Sonuçta erkek bedeni ve bunu nasıl estetik bir görüntüye ulaştırırım onun çabasını verdim. Aynı bir kadın gibi olmalıydım. Çok fazla kıllı yada tüylü biri değilim ama tamamen parlaksı bir hal almalıydı bedenim. Tabi dışardan anlaşılmamak kaydıyla?

Önce deneme yanılma yöntemiyle bacaklarımda ki tüylerden kurtuldum.İlk günler aklıma geldikçe gülüyorum halime. Ama şu an tamamen kontrolüm altında kısa sürede temizliğimi yapabiliyorum. Vücudum artık neredeyse tüysüz durumda. Zaten kadın dediğin öyle olmalı dimi? Yavaş yavaş kıyafetler konusunda kendimi yetiştirdim. Artık iki dolabım var. Biri Gözde ye ait, diğeri dışarda yaşayan adama. İç çamaşır takımları, elbiseler, etekler, babet ve topuklu ayakkabıla, makyaj malzemeleri hepsi gün gün artan bir sayıda. Özellikle çorap konusun da takıntılıyım galiba çünkü giyilmesi ve bacaklarımı sarması beni deli ediyor. Zaten galiba doğuştan bir hediye, bacaklarım çoğu kadından güzel? Saçlarım zaten uzun ve peruk ihtiyacım olmuyor bu konuda da şanslıyım. Ay ne çok şansım var dedim dimi?))

Benim gibi gizli cd lik yaşayan insanların yaptığı gibi ben de sosyal uygulamaları kullanmaya başlamıştım. Tamamen güvenliğe önem veriyor, kimsenin beni tanımaması için biraz dikkat ediyordum. Her ne kadar Gözde yi yaşamak istesem de ne çevrem ne ailem ne de beni tanıyanlar bunu kaldıramayabilirdi. Ama önemli olan benim bu şekilde de mutlu olmam dı. Ve ben mutluydum.

Ve bir akşam benim hayatımda yeni bir başlangıcın sebebi Gökhanla tanıştım. Sürekli saçma sapan atılan mesajlardan farklı olarak sadece bir soru ile dikkatimi çekmişti. Mutlu musun? Soru bu. Ne kadar basit ama önemsendiğimi hissettim bu soruyla. Uzun uzun sohbetler ettik birbirimizi görmeden ve sanki yıllardır tanışıyormuş gibi bir hal aldı konuşmalarımız. Dediğim gibi benim ilk erkeğim olmak için tam inandığım, güvendiğim ve istediğim bir erkek olmuştu Gökhan. Ve zamanı geldiğinde görüşmeye karar verdik. Bu benim için yeni başlangıcın ilk adımıydı. Çünkü cd olarak giyinme konusun da artık bi noktaya gelmiştim ama bunu bir erkekle tescillemeye karar verdiğim ilk adım dı Gökhanla buluşmam.

Cts akşamı için sözleştik. Ve ben cts günü heyecandan ölüyordum. Biraz korku, biraz tedirginlik, merak, istek hepsi bir aradaydı duygularımın. İçim içimi yiyordu ama artık olmalı diye kendimi teskin ediyordum. Öğleden sonra başladım hazırlığa. Önce güzel bir banyo yaptım ve tamamen pürüzsüz bir tene sahip olmak için epilasyonumu yeniledim. Duş sonrası güzelce bebeyağı ile tüm bedenimi yağladım. Sonra önce el parmaklarım ve sonra ayak parmaklarıma kırmızı oje sürdüm çünkü Gökhan bu rengi sevdiğini söylemişti konuşmalarımızda. Sonra saçlarımız düzleştirip fön çektim. Düzleşince nerdeyse boynuma uzandı saçlarım. Sonra dolabın karşısına geçip acaba ne giymeliyim diye baktım. Bu arada saat 7 e yaklaşmıştı. Bu gece için iki kombin belirledim kafamda. İlk olarak bir elbise ve ilerleyen dakikalar da sexy bir fantezi kıyafet. Gökhanın beni istemesinden şüphem yoktu ama daha da arzulaması ve benim için önemli olan bu ilk buluşmamız da herşey tutkulu ve şehvetli olmalıydı. İlk olarak siyah dantelli çamaşır takımımı giydim. Tabi sütyenin içinin dolmaması beni biraz mutsuz etmedi değil doğrusu. Ama elden ne gelir di sonuçta bedenim buydu her ne kadar içimde dişi bir ruh olsa da. Sonra giymekten mutlu olduğum siyah ince külotluçoraplarımı geçirdim pürüzsüz bacaklarıma. Evet herşey çok güzel gidiyordu. Daha sonra hafif bol mini eteğimi ve üstüne beyaz gömleğimi giydim. Ayna karşısında tam bir kadındım artık ama eksik olan neydi tabi ki makyaj. Önce cildime hafif bir pudra, sonra gözlerime rimel, yanaklarıma allık ve dudaklarıma kırmızı rujumu sürüp en son üstüme nerdeyse yarım şişe parfümü boşalttım. Kıyafetimle kombin olacak şekilde hafif topuklu rugan babetlerimi ayaklarıma geçirdikten sonra telim çaldı evet tam vaktiydi artık. Gökhan kapıdaydı ve ben heyecandan ölücektim çünkü ilk defa bir erkeğin karşısına hem de ilkim olacak bir erkeğin karşısına çıkıcaktım.

Sizlere kısaca Gökhan dan bahsedeyim yeri gelmişken. 36 yaşında 187 cm boyunda 80 kg esmer biri. Evlenip boşanmış özel sektörde yöneticilik yapıyor. Bugüne kadar öyle herkesle beraber olan biri olmaması ve bazı şeyleri gizlilik içerisinde yürütme taraftarı olması benim için önemli bir etkendi.

Ve kapı çaldı;

– Merhaba
– Merhaba Gözde
– Hoş geldin gelsene içeri
– Hoşbuldum

Salona doğru yöneldi ve koltuğa oturdu. Ben de karşısına oturdum hanım hanımcık bir oturuşla. Heyecandan bişey diyemedim sadece gülümsedim ona bana bakarken. İlk izlenimim sanal dünyadan daha hoş gözüktüğü idi yakından. Güzel giyinmişti ve misler gibi parfümü kokuyordu. Onun da bu gece için önem veriyor olması beni mutlu etmişti. Derken o söze girdi;

– Nasılsın?
– İyiiyim sen?
– Çok iyiyim. Aslında biraz heyecan oldu gibi
– Biraz( ne birazı ölücektim kalp atışımdan)
– Kahve içermisin diye sordum?
– Sade lütfen
Hemen geliyorum diye kalktım yerimden ve mutfağa geçtim. Kahveyi hazırlarken seslendim ona

– Kahve hazırlanıyor ama yanlış anlama sigara ile içmek istersen mutfağı kullanalım lütfen dedim
– Evet iyi olur diye mutfağa yanıma gelip oturdu sandalyeye. Bu sırada ben kahveler hazırladım güzelce sunum yapıp karşısına oturup sohbete başladım.
– Ee napıyorsun Gökhan?
– Aynı hep iş güç yoğun bir tempo aslında biraz klasik
– Evet hepimiz aynı hayat mücadelesi
– Katılıyorum ama arada senin gibi güzel biriyle kahve içmek lazım dedi. Bi an ilk iltifat geldi dedim içimden.
– Teşekkür ederim canım güzel sözlerin için
– Ne demek gerçekler diyelim dedi. Gülümseyerek kahvemi yudumladım. Bir müddet hayattan konuştuk aslında iyi oldu çünkü ikimiz de rahatlamıştık bu sayede sonra salona geçelim mi diye sordu ve kabul ettim.

Salona geçince o aynı yere oturdu ama ben bu sefer yanına oturdum. Ve öylece konuşmaya başladık;

– Gözde
– Efendim?
– Sana bişey dicem ama beni ucuz komplimanlar peşinde koşan biri diye düşünme
– Aaa lütfen rahat ol dedim.
– Sen çok güzel bir kadınsın gerçekten. Ne olduğun değil ne hissettiğin dışarı vurmuş
– Gerçekten böyle mi düşünüyorsun diye elimi elinin üstüne koydum. O elimi alıp dudaklarına doğru götürüp ufak bir öpücük kondurdu. İçim ürperdi bi an ve fark etti bunu.
– Ne oldu yanlış bişey mi yaptım?
– Hayır sadece hoşuma gitti
– Peki bu hoşuna gider mi?
– Hangisi dememle bana doğru yaklaşıp ellerinin arasına yüzümü alıp dudaklarıma yaklaştı ve ilk öpücü kondurdu rujlu dudaklarıma. Aman tanrım heyecandan zamgır zangır titredim resmen. Devam edicek…..

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Eniştem Sikemeyince teyzemi siktim

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

Eniştem Sikemeyince teyzemi siktim
merhaba ben Can. 19 yaşındayım. 1.87 boyunda 76 kilo kumral yeşil gözlü bir gencim. Annem Deniz 48 yaşında 1.67 boyunda 61-62 kilo kumral kızıl saçlı bir kadın. Teyzem Derya 44 yaşında 1.71 boyunda 60 kilo civarı kumral sarı saçlı bir kadın.

Annem ve teyzem 15 senedir aralıksız spor yaparlar. Dip diri vücutları ile bir gören bir daha görmek ister. Babam ben küçükken yurt dışına çalışmaya gitmiş. Bir daha haber vermemiş. O günden sonra annemle bende teyzem’lerin oturduğu 2 katlı apartmana taşındık. Apartman 2 katlı her katta 1 daire var. Alt katta teyzem’ler üst katta biz oturuyoruz. Bizim üst katımız ise teras. Bizim hiçbir gelirimiz yok. Annem çalışmak istese de eniştem ben size bakarım diyerek annemin çalışmasını istememiş yemeklerimizi hep beraber yeriz. Annem ve teyzem evin içinde benden yada eniştemden çekinmez ve rahat kıyafetler giyer yemeklere gecelik yada sabahlıkla gelebilirler. Eniştemin kira getirisi olan birkaç evi ve dükkanı bunun yanında çalıştırdığı 2 mağazası var. Eniştem benim için babadan öte durumda. Kendisi kısır olduğu için çocukları yok. Beni bu yüzden kendi çocukları gibi görüyor bir dediğimi iki etmiyorlar. Yaklaşık 4 ay önce eniştemin sağlık sorunları baş gösterdi ve testisleri tamamen alındı. Psikolojik olarak çöküş yaşasa da bizlerin yardımıyla hızlıca toparladı. Eniştem ve teyzemin odası tam benim odamın alt katında. Önceden duyduğum sevişme ve teyzemin inleme seslerini artık duymuyordum.

Bir cumartesi günü öğleden sonra saat 3 gibi eve geldiğimde annem evde beni bekliyordu. Ne olduğunu sorduğumda benimle konuşmak istediğini söyledi. Üzerimi değiştirip
rahat bir şort giyip geldim. Karşısına oturdum. Annem lafı önce biraz uzatsa da konuya girdi ve konuşmamızı aktarıyorum. Dün akşam sen yattıktan sonra teyzen ve eniştenle biraz sohbet ettik eee? Biliyorsun ameliyattan sonra eniştenin erkekliği öldü ama teyzenin kadınlığı yerinde. Akşam bu konuyu konuştuk ve enişten teyzene bir yatak arkadaşı
bulmak istedi. Kendisinin hastalığı yüzünden teyzenin sıkıntı çekmesini istemiyormuş.
Ben ne yapabilirim. Dün akşam bu arkadaşın kim olabileceğine dair 2 saatten fazla konuştuk ve çok kişiyi değerlendirdik. Sonuç olarak en uygun kişinin sen olduğuna karar verdik. Nasıl yani. Benden teyzemin yatak arkadaşı olmamı mı istiyorsunuz. Evet. Enişten ve teyzenin seni ne kadar sevdiği malum. Onların sayesinde bu kadar rahat bir hayat yaşıyoruz. Bunun karşılığını verme zamanı geldi. Bunu mutlaka yapmalısın. Buna mecburuz. Beni anlıyorsun değil mi. Hem sende bundan faydalanır ve doyumsuz zevkler yaşarsın. Bunu senin içinde istiyorum. Bak bana 10 senedir baban yok. Erkeksizlikten kurudum artık. Kardeşimin aynı duruma düşmesini istemiyorum. Anlıyorum ama çok şaşırttınız beni. Yapacak bir şey yok tatlım. Teyzene aşık olmak zorunda değilsin. Sadece işini görmen yeterli olur. Ama Deryayı ne kadar memnun edersen onlarında bizi o kadar
memnun edeceğinin farkındasındır. Lütfen bunu biraz düşün ve bana kararını bildir.
Peki. Ben odama geçiyorum biraz düşünmem gerekiyor. Güzel cevabını bekliyorum.

Ben bu konuşmadan sonra odama geçtim. Yatağımın üzerine uzandım ve gözlerimi kapatıp düşünmeye başladım. Teyzemin vücudu ve ona sahip olma hissi gözümün önüne geldiğinde sikimin çoktan çadır kurduğunu fark ettim. Benim dikkatimi çekmese de teyzemin ve annemin her erkeğin sikmek isteyeceği vücut ölçüsüne sahip birer kadın olduklarını fark ettim. Artık kararımı vermiştim. Odamdan çıkıp annemin yanına gittiğimde 1.5 saat kadar zaman geçtiğini fark ettim. Bana çok kısa gibi gelmişti. Anneme kararımı söylediğimde buna çok sevindi. Saat 7 gibi akşam yemeğini yemek için yine alt kata indik. Apartmanın kapısı kapalı ve sadece 2 daire yani teyzemler ve biz oturduğumuz için apartmanın içinde donsuz bile dolaşabiliyoruz. Annemde pek farkı olmayan geceliğiyle yemeğe indi. Aşarı indiğimizde teyzemde de benzer bir gecelik vardı. Biz gelince eniştemde masaya geldi. Her zaman olduğu gibi masanın etrafına oturup yemeğe başladık. Yemeğin sonlarına doğru annem teyzeme dönerek Derya dün akşam konuştuğumuz konu var ya Can’la onu konuştum. Kabul etti dedi. Bunu duyunca ben biraz utanır gibi olsam da teyzem çok sevinmiş gibi duruyordu. Eniştem sırtımı sıvazlayarak aslan yeğenim bu yaşa kadar boşuna arkanda durmamışım. Bizi kırmayacağını biliyordum dedi. Bu laftan sonra ben biraz rahatlamıştım.
Teyzem anneme dönerek desene bu gece gerdek gecem olacak diyerek kahkaha attı.

Annem ve eniştemde kahkaha patlattı. Ben yine utanır gibi oldum hafif gülümsedim.
Yemekten kalkınca teyzem masayı toplamak istediğinde annem teyzeme ne o kız sen yorma kendini birazdan fazla mesai yapacaksın zaten ben toplarım bunları diyerek
koltuğa oturttu. Teyzem de iyi abla sen öyle diyorsan öyle olsun dedi. Biz otururken annemde masayı toplayıp yanımıza geldi. Eniştem bana dönerek Can hazır mısın
bakalım diye sordu. Ben yine biraz utanır gibi evet enişte dedim. Teyzemde yerinden kalkarak hadi bize şans dileyin o zaman dedi ve beni elimden tutup yatak odasına götürdü. Eniştemin yatağında teyzemi sikecektim ve annem ile eniştem içeride bizim sikişmemizi bekliyorlardı. İlginç bir durumdaydım. Odaya girince teyzem kapıyı kapatıp ışıkları yaktı. Bana hazır mısın bakalım Can dedi. Ben hazırım teyze diyerek yatağın üzerine duvara dayanıp ayaklarımı uzatır şekilde oturdum. Teyzem karşımda geceliğini çıkardı ve südyeninin arkasındaki tokayı açtı. Göğüsleri ortaya çıktığında bir kez daha aşık oldum. Külodunu çıkardığında en fazla 2 gün önce kesilmiş olan kılları ve amcığı muhteşem gözüküyordu. Teyzeme beni soymak ister misin diye sordum. Tabi ki isterim dedi ve elimi tutup ayağa kaldırdı. Üzerimdeki tshortu çekip çıkardı. Ardından şortumu çıkartırken içimde boxer olmadığını fark etti. Kıllarımı da 10 gün önce kesmiştim ve tekrar çıkmaya başlamışlardı. Göğsümden ittirerek beni yatağa yatırdı ve sikimi ağzına almaya başladı. Muhteşem yalıyor taşaklarıma üflüyor beni çıldırtıyordu. Bende çok geçmeden boşalıcam dedim ve ağzına boşalmaya başladım. Akan tüm dölleri mi ağzında topladıktan sonra Bana dönüp hepsini yuttu. Daha sonra üzerime doğru çıkıp dudaklarıma yapıştı. Kendi dölümü akıttığım dil benim ağzımın içine girip çıkıyordu. Biraz öpüşmeden sonra ben biraz aşarı inip memelerinin tanelerine bir kaç ısırık attım ve amcığına indim. Bir bacağını yana açıp diğerini omzuma kaldırdım. Bu sayede amcığının tüm detaylarına hakim oldum. 10 dakika kadar yaladıktan sonra teyzem sarsılmaya başladı. Boşaldığını anlamıştım. Kafamı amcığına bastırarak sonuna kadar boşaldı. Amcığın dan akan şelaleyi içmesem de yüzümü yıkadı. Sikimi tekrar ağzına verip harekete geçirdikten sonra hemen amcığına sürtmeye başladım. Hadi aşkım sok onu içime diye inlemeye başladı ve dayanamadım sonuna kadar kökledim. Git gel yaptıkça zevk çığlıkları atıyordu. Bir ara gözüm kapıya takıldığında kapının altından gölgeler gözüküyordu. Eniştem ve annemin bizi dinlediğini anladım ve daha sert sokmaya başladım. Teyzem sadece inlemekle kalmayıp bağıra bağıra hadi can çok iyisin böyle devam et diye tempo tutuyordu. Biraz önce ağzına boşaldığım için zor boşalacağımı biliyordum. 15 dakika amcığına git gel yaptıktan sonra boşalacağımı fark ettim. Teyzeme nereye boşalayım diye sorduğumda göbeğini işaret etti. Çıkarıp göbeğine doğru tüm dölleri mi akıttım. Teyzem süpersin be can uzun zamandır böyle bir yarrak yememiştim dedi. Teyzeme dönerek sana artık teyze demek istemiyorum dedim. Bana bundan sonra istediğini diyebilirsin, İstersen aşkım istersen karıcım istersen orospum de. Sana her şey serbest dedi. Bende teyzemi azdırmak için peki o zaman orospum benim dedim ve kahkaha attık.

karıcım istersen bırakalım yada seni götünden sikebilirim hangisini istersin diye sordum. teyzem hemen köpek pozisyonu alarak götüm seni bekliyor dedi. krem ister misin diye sordum. gerek yok öyle şeylere dünkü çocuk değiliz dedi. peki o zaman dedim ve götüne dayadım. Göt deliğinden içeri doğru sikimi ittirdikçe dünkü çocuk değiliz diyen teyzem yavaş demeye başladı. O yavaş dedikçe ben hızlanmaya başladım ve bir anda sonuna kadar girdim. Ahh yırttın götümü diye biraz bağırsa da git gel yapmaya başlayınca acı zevke dönüştü ve inlemeler başladı. Kapıda ki gölgeler hala orada duruyordu. Bunu görünce teyzemi daha fazla inletmeye başladım. 2 kez boşaldığım için zor boşalacağı mı biliyordum. 20 dakika kadar git gel yaptıkdan sonra bu sefer hiç haber vermeden teyzemin götüne boşaldım. Sikim küçülünce içinden çıkmamla döllerin dışarı doğru süzülmesi bir oldu. Yatağa uzandım. Teyzem yanımda her tarafı döllü şekilde duruyordu. Nasıl karıcım beğendin mi diye sordum. Bayıldım bundan sonra sürekli istiyorum dedi. Peki sen nasıl istersen karıcım dedim ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Bu hareketimden sonra kapının önündeki gölgeler kayboldu.

Kalkıp giyinecekken teyzem elimden tutup ne giyineceksin canım gel içeri yabancımı var dedi. Peki diyip teyzem önde ben arkada salona geçtik. Annem ve eniştem sohbet ediyor gibiydi. Bizi görünce eniştem ooo balayı çiftimizde gelmiş. Nasıl güzelmiydi diye sordu. Teyzem muhteşemdi. Sikmedik deliğimi bırakmadı dedi. Annemde ya işte teyzesi benim oğlum böyle siker dedi ve güldü. Bana dönerek hadi can yukarı çıkalım artık. sen bir duş al hem teyzende duş alsın dedi. Ben tamam anne diyerek yatak odasından çamaşırlarımı alıp kapıya geldim. kapıdan çıkarken teyzemin dudağına bir öpücük kondurdum. annem görünce enişteme dönüp enişte bunlar daha doymamış baksana dedi Eniştemde doyarlar kızım acele yok yavaş yavaş dedi ve güldüler. annem önde ben arkasında üst kata çıkıyorduk. annemin geceliği kalçalarını zor kapattığı için önümde muhteşem bir şov vardı. Eve girince duşa girdim ve kurulanıp yine çıplak çıktım. Annem salonda oturuyordu. beni görünce
ne o iyi alıştın galiba çıplak gezmeye. Ne yapayım bundan rahatımı var sıcak yaz gününde.
haklısın bişey demedim. sana bir soru soracağım. sor tabi. Biz teyzemle sevişirken siz naptınız? napıcaz ayol oturduk salonda. teyzemin seslerini duydunuzmu. duyduk tabi kadını inlete inlete bir hal bıraktın. eniştem bozuldumu? yok canım ne bozulacak kendi istedi zaten. peki o zaman son bir şey sorucam? buyur. Ben teyzemi sikerken bir ara kapıda gölgeler gördüm. O sizmiydiniz? Gördün demek. Benden kaçmaz. Bir ara dayanamayıp kapıya gelip dinledik. Birazda anahtar deliğinden izledik. biraz önce öyle demiyordun. görmedin sanmıştım ne yapayım merak ettik işte dedi ve biraz güldü. tamam ya bir şey demedim. ben yatmaya gidiyorum. git tabi yoruldun bu gece iyice dinlen. iyi geceler sanada ve gidip yattım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Önce partiye götürdü sonra evine götürdü

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

gecim zor bekarımda ek iş olarak jigolo olarak yolds.
com takılıyorum telefon çaldı tanımadığım bir numara arıyor açtım daha önce sikiştiğim kadınlardan biri vermiş numaramı referans olduğu için kabul ettim bir davet e gideceğini benimde ona eşlik etmemi söyledi bende normalde yakışıklı biriyim zaten takım elbise giymemi rica etti neyse gittik partiye ondan sonra evine geçtik bunun duş alacağımı söyledim banyodan çıktım bu hazırlanmış gecelik felan direk yatağa uzattım bunu seviştik sonra bunu kaçak iddaa sabaha kadar siktim

Ve davete gittik gayet lüks olan bir yerdi ve diğer misairlerle tanışma faslından sonra yemeklerimizi yedik arkadaşları sürekli benim hakkımda sorular soruyorlardı özge ye ve bende meraktan çatlamak üzereydim daha sonra hepsi yanıma geldier ve sohbet daha da koyulaştı özgenin beni kıskandığı belli idi bende onun fazla kıskanmasını istemedim ve yanına gittim biraz alkol ve danstan sonra gece olmuştu beni evime kaçak bahis bırakacağını düşünmüştüm ama onun evine doğru çoktan yol almıştık arabadan indik ve eve girdik ben duş almak istedim bana bir bornoz verdi ve duşa girdim çıktıktan sonra o da duş a girdi ve çıktığında üzerinde bir gecelik vardı ben salonda oturuyordum bornozla özgenin fiziği gercektende mükemmeldi

yanıma geldi bende o sırada ayağa kalktım ve beline sarıldım aniden çılgınca öpüşmeye başladık sanki yıllardır açmış gibi saldırıyordu illegal bahis bana daha sonra dişlerimle geceliğinin askılarını indirdim ve muhteşem göğüs uçlarını yalamaya başladım hafiften inleme sesleri başlamıştı bile sonra onu kucağıma alıp yatak odasına doğru gittim yatağa yatırdım ve baldırlarından yukarıya doğru yavaş yavaş yalamaya başladım suyunun geldiğini gördüm ve onu da yaladım dil darbelerim onu çıldırıyordu bir elimle de göğüslerini sıkıyordum dilim içindeydi ve dayanamadı boşaldı sonra benimkisini eline aldı ve ağzına soktu köküne kadar boğulacaktı ama bırakmıyordu daha sonra kucağıma çıktı ve üstüme oturdu 10 dk sonra beraber boşaldık ve sabaha kadar bunun gibi 4 defa daha aralıklı olarak sikiştik

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Arkadan dayadım boşalmaya tuvalete gittim peşimden geldi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Başı ağrıdığı için hastaneye götürmemi istedi bende yolds.
com kabul ettim beraber çıktık otobüs e bindik dolu olduğu için önüme aldım arkasınada ben geçtim otobüsün dolu olması sebebiylede yaslamaya başladım ama isteksizce de olsa aletim kalmış kalçalarına bastırıyordum ilk döndü kızar gibi oldu ama sonra kendi bastırmaya başladı hastaneye geldik ben boşalamadığım için tuvalete gittim tam asılırken kapı çaldı dolu dedim benim aç dedi yanıma geldi dedi tadı damağımda kaldı dedi

Pek kullanmadığı wc ye gittim.
ve 31 çekmeye başladım,tam boşalacakken baktım kapı tıklıyo,doluuu deyip işime kaçak iddaa devam ettim.
bi an enişte diye ses duydum kapıyı açtım ne görimm baldız amını okşuyo 31 mi çekiyon enişte dedi.
benimde ihtiyacım var deyip beni wc ye soktu kapıyı kilitlerken baldız daha boşalamamış yarragımı çıkartıp emmeye başladı

biyandanda beni otobüste azdırmıyacaktın diyodu.
baldız ın ağzına ihtişamla boşaldım, ama ikimizde doymamiştık,ona domalmasını onu götten sikecegimi söyledim,olmaz diye diretti ben dururmuyum etegini yırtarcasına çekip çıkardım.
veee kilotuu yuvarlak götü tüm ihtişamıyla önümde kaçak bahis , daha fazla dayanamayıp amını ve götünü yalamaya başladım.
inlemeye başladı neolur götten sikme sadece sevişelim diyodu.
sus kız dedim yalamaya devam etttim.
elimlede göt deliğini yokluyodum,

ve yarrağımı sokmaya çalıştım ama dar oldugundan hiç fayda yoktu.
kafamı saga sola çevirip sabun aramaya başladım ,bu sırada baldız ım çantasından çıkardıgı el kremini bana verdi ona akıllı ol deyip deliği ve yarragımı kremledim.
yavaş yavaş sokmaya abaşladım.
1-2 gittikden sonra boşaldık,sikimi suyla yıkadıkdan sonra illegal bahis baldızımın ağzına verdim vantuz gibi emiyodu.
2-3 dakika sonra inleye inleye ağzına boşaldım.
hadi bidaha dedi bende geç olmadan eve gidelim dedim.

suratını asıp bana sen boşaldın yaben dedi,neyse yola koyulduk,otobüse binmek için duraga gittik.
gelen otobüsler doluydu mecburen bindik,adım atacak yer yoktu .
baldızım da benim önümde bana sürtmeye başladı elini sikime götürüp okşamaya, yarragım gine kalkmaya başladı baldızım bunu fark edince bana arkasını döndü dayanmaya başladı.
zaten otobüs tıklım tıklım kimse görmez deyip bende kendimi bastırmaya başladım.
bi ara etegini hafifçe kaldırdım külotunu yana sıyırıp fermuarımı indirdim.
fakat zevtten göt yerine amına abandım baldızım dişlerini sıkarak hafif çığlık attı

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Gece saldırdım ilk karşı çıktı sonra yarak tatlı geldi

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Zaten sürekli hayal ederek 31 çekiyordum yolds.
com bir gün bize geldiler kalmaya fırsatı değerlendirmem lazımdı o tek yatıyordu odada ben başka odada gece herkez uyuyunca planı yaptım odasına süzüldüm tek yatıyordu battaniyeyi kaldırdım gecelik vardı üstünde sıyırdım beyaz götü nü okşadım sonra uzandım üstüne uyandı hemen dudaklarına yapıştım bunu yalamaya başlayınca zevke geldi hemen sikişmeye başladık yakalanmamak kaçak iddaa için 2 posta siktim

hep onu hayal ediyordum sürekli o götü iri göğüsleri gözümün önündeydi ne yapıp ne edip onu sikmem gerekti birgün amcamlar bir akrabalarını ziyarete gittiler evde benimkiyle abisi tek kaldı babam akşam onları bizim eve çağırdı çok sevinmiştim neyse herkes ytağına yattı amcakızı tek odada yattı ben ve abisi benim odada kaçak bahis yatıyorduk saatgece 2 de kalktım millete baktım hepsi uyuyordu gizlice onun odsına girdim uyuyordu yanına sokuldum battaniyeyi hafifçe üstünden kaldırdım sadece üstünde gecelik vardı altta külodu yoktu hafifçe geceliğini

kaldırdım bembeyaz bir götü vardı hemen soyundum çkardım benimaleti neyseki onun uykusu ağırdı bende rahat davranıyordum iyice illegal bahis sertleştikten sonra yavalça üzerine uzandım bacak arasına soktum biraz git gel yaptım birden uyandı beni öyle görünce şok oldu hemen yapıştım dudağına biraz çırpındı ama yavaş yavaş zevk almaya başladı verdim aleti ağzına kız yalamıyordu adeta yiyiyordu bende eğildim amını yalamaya başladım o ise inliyordu inledik çe daha çok zevk alıyordum yatağa uzandı ben hemen bacağını açtım amına girmeye başladım acı içinde kıvranıyordu bir yandanda daha hızlı ol aşkım diyordu ve ben onu sken ilk kişiydim sabaha kadar devam ettik ve ben üst üste boşaldım artık.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Eski arkaşımla barda alkol alıp evde seks yaptık

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

geçen hafta tesadüfen eski lise arkaşlarımdan yolds.
com olan seksi kızı gördüm ayak üstü sohbet ettikden sonra birbirimize numaralarımı verdik konuştuk buluşmaya karar verdik akşam üstü onu alıp bir şeyler yapıp bırakıcaktım bunu aldım bar a gittik eğlenmeye bir kaç kadeh içtik bu hemen sapıttı evin yolunu unutmuştu onu o şekilde eve götüremezdim aldım bize götürdüm birazda kafası kıayk olduğu için bana yakınlık kurdu bende dayanadım amcığından götünden siktim yüzüne boşaldım

bar gibi yerlere gitmediğini eğlenmek istediğini söyledi bende asu`yu alıp sahildeki bir kaçak iddaa bara götürdüm nerdeyse sabah dörde kadar içtik bir güzel eğlendik sonra evininin adresini hatırlamadığını kafasının güzel olduğunu söyledi bende asu`yu alıp benim evime götürdüm benim ona o gözle bakmadığımı biliyordu ama nedense hep beni öpmeye çalışıyordu eve vardığımızda onu salondaki kanepeyi açıp yatırdım bende yatağıma uzandım.

daha bir saat olmadan mutfaktan sesler geldi bende bir bakayım dedim sanırım acıkmıştı buz dolabını karıştırıyordu yanına gittiğimde pek düzgün konuşamadığı için hiçbir kaçak bahis şey anlamadım ama galiba atıştırmalık arıyordu bende ona biraz kahvaltılık verdim sonra bana evi gezdir dedi bende sırayla odaları gezdirmeye başladım benim oda dağınık olduğu için göstermek istemedim ama zorla içeri girdi hemen dikkatini komidinin üstündeki sütyen çekti eline alıp kendi üstünde denedi bende tam açıklama yapacakken benim üstümde güzel durdumu diye sordu bende çekingen bir şekilde güzel durdu dedim sonra beni bir anda yatağa doğru çekmeye başladı ilk önce giyinik bir şekilde sürtünmeye başladık bahis firmaları sonra pantolonumu çıkarttı ve aletimi okşamaya başladı

benimde içim bir hoş oldu sonra bende onu soymaya başladım ardından aletimi kulağına doğru götürdüm ikimizde bir güzel olduk sonra göbek deliğini okşamaya başladım ardından biraz anal çalıştık ardından bana hafifçe bir tokat attı ve acıdığını söyledi bende vajinasına doğru girip çıkmaya başladım ardında içimin hiç olmadığı gibi akışkan olduğunu farkettim sonra çok hızlı bir şekilde aletimin tamamını yani 23 cmyi vajinasına soktum büyük zevk çığlıkları atmaya başladı sonra biraz oral çalışmaya başladık tekrar kalmaya başladı aletim bende bu sefer kızmasına rağmen çok sert bir şekilde anal yaptım birden ağlamaya başladı ve kesmesi için yüzüne doğru boşaldım

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Seks yaparken erkeklere acı çektirmeyi seviyorum

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Ass

ikinci kez evlenmiştim seks yapmayı çok seviyordum yolds.
com ilk evliliğim sürmedi ikinci kez evlendim sert sikişmek çok hoşuma gidiyordu ikinci evliliğimi 43 yaşında adamla yaptım iyi sikiyordu ama ben onu tokatlayıp ellerini bağlayıp acı cektirmek istiyordum fantezilerimi gerçekleştirmek için planı yaptım evde baş başa kalınca bunu bağlayıp kırbaclayıp kendimi siktirdim

duvara yasladım onu eteğimi çıkarttım içimde siyah jartiyerim ayklarımda topuklu rugan ayakkabılarım vardı.
ellerim yumuşacı tırnaklarım her zaman uzun ve koyu kırmızı ojelidir .
bi taraftan dudaklarını kopartırcasına emiyor avuç içlerimi göğüslerinde dolaştırıyordum.
kocam zevkten çıldırıyor sağa sola kendini kaçırıyordu.
birdenona doğru yaslandım bütün ağırlığımı verdim adam benle duvar arsında preslenmişti adeta.
boynunu kulaklarını emiyor adeta her tarafını vantuz emiyordum.
gögüslerini kaçak iddaa emmeye başladım.
memelerine hafif ısırıklar konduruyor.
dilimle meme uçlarında daireler çiziyordum.
dilimi yukardan aşağı indirmeye başladım.
göbek deliğine geldiğimde dilimi göbek deliğine sokktum adam kıvranıyordu resmen kalçalarını avuçlarımın arasına aldım bir yandan kalçalarını sıkıyor bir yandanda göbeğini yalıyordum.
pantolununu indirdim sertçe yüz üstü duvara yasladım poposu tam karşımdaydı poposunu sıkıştırıyor kaba etlerini olanca gücümle sıkıyordum poposunu ikiyana ayırdım dilimigöt deliğine soktum kıçını dilimle sikiyordum

adete sağ elimle taşşaklarını avucumun içine aldım.
ikiz topları avuçlarımda kayboluyordu adeta dilimitaşşaklarıyla göt deliğinin birleştiği yere değdirmeye başladı büyük bi iştahla o bölgeyi yalıyordum erkeğin resmen bir hayvan kaçak bahis gibi hırıltılar çıkarıyor dizleri titriyordu dizlerini bükmesine veye hareket etmesine müsade etmiyordum.
tekrar sırtını duvara yasladım sırtı tam duvarda ayakları ise biraz öndeydi sağ elimin orta parmağını ağzına soktum parmağımı bi ileri bir geri hareket ettiriyor o ise büyük bi iştahla parmağımı emiyordu.
önünde eğildimsol elimle taşşaklarını sıktmaya başladımsağ orta parmağım göt deliğine masaj yapıyordu.
birden orta parmağımı göt deliğine soktum daha önce bunu hiç yapmamıştım.
taşşaklarımı sol elimle sıkıyor sağ elim ise göt deliğine girip çıkıyordu.
birden hızlandım adam acı çekiyor ama bi o kadarda zevk alıyordu.
siki dimdik olmuştu.
sikini iki elile kavradım sıvazlamaya başladı sert kemık gibi olmuştu ağzıma aldım dudakalarımla sıkıştırıyor dilimle ağzımın içindeki alete bahis firmaları daireler çizdiriyordum.
eşim kendinden geçmiş gözlerini kapatmış dizleri titremeye başlamıştı.
ağzımdan çıkardım sğ elimle sıkıca kavradım.
yarağın başı tam avuç içme oturttum

hem bütün gücümle sini sıkıyor hızlı bi şekilde 31 çekiyordum.
taşşakları ise sol elimdeydi bi süre böyle yapıyor daha sonra vantuz gibi emiyordum birden kasılmaya başladı.
taşşaklarını bütün gücümle sıkyor dudaklarımla bir ileri bi geri admı mahvediyordum.
boşalmaya başlamıştı bırakmıyor dahada hızlanıyordum .
bütün sıvısı ağzıma boşalmıştı.
en az 1 2 dakika hiç boşalmamış gibi devam ettim.
ter içinde kalmış gözlerinden yaşlar gelmişti.
ayağa kalktım dudaklarına yumuldum.
aşkım 8 yıllık evliyiz hiç böyle bi orgazm yaşamamıştı.
sen benim bi tanemsin sevimkocacım seni üzgün görmeye dayanamam yalnız şu ahmet olayı kafamı karıştırıyor.
vurdum diye kızmadın demi bana hayır hayatım istersen kemiklerini kır umurumda bile olmaz o köpek.
aslında niyetim ahmet kousunda eşimi tamamen arkama almaktı.

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32