Şok

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Brunette

Şok

Karımın adı Gonca … hayatında benimle oldu ilk ve tek .. tabii aradan 20 yıl geçince evlendikten sonra, konsarvatif olan insanlar da sanırım farklı heyecanla arayabiliyor .. yani ben bir erkek olarak arıyorsam o da doğal da karım arasa o başka bir şey …….

Bazen ama sık sık olmamakla birlikte soruyordu bana, önümde benim dışımda, benim yanımda başka kadınla seks yapmak ister misin diye … ya da bir başkası bana senin önünde dokunsa ne yaparsın diye sorardı …. ben de ciddiye almaz cevap vermezdim .. dediğim gibi, 2 yıl önce Sakız adasına gittik …. Norveçli bir çiftle tanıştık … birkaç gece bar, vs takıldık birlikte … adam Motorolla’da CEO, eşi ev hanımıydı …. çok düzgün, temiz, güzel insanlardı …. Karısı da dünya güzeli, 10 numara muhabbetliydi … kadınla ben daha samimileştik …. Gonca mesafelidir hep …….. muhabbet şaka vs derken adamın dikkatini çekti karısı ile muhabbetimiz … ben de lafı salladım, karın güzel dedim …. , o da al akşam onu dedi … Gonca net duydu bunu …… pis pis baktı …. ben eyvah ortam bozuldu derken içimden … yapın ben de seyrederim dedi … ne demek dedim yap konuşmaya devam mı edelim? Konuşmayı geç yat onunla dedi ….. Saçmalama dedim … muhabbeti uzatmadım. odamıza gittik … Gonca konuyu konuşmaya devam etti .. inatla bana o kadınla yat sizi seyredeceğim dedi .Kadının adı Bridge …. Kocasını, Erk, ara telefonla gidelim odalarına dedi … dedim bak ararım …ara dedi .. aradım … odaya davet edildik … bu arada Gonca, bana kimse dokunmayacak, izin vermeyeceksin , sadece seyredeceğim dedi … tamam dedim ..ya sen izin verirsen peki diye sordum? orasını bilmem hem heyecandan da kalbim durabilir dedi … . dişlerimizi fırçaladık ve çıktım önden , baktım Gonca da geliyor arkamdan ………………………………..

Odaya girdik .. hemen alkol almaya başladık bıraktığımız yerden … .. az konustuk ….. Bridge bir anda beni öpmeye başladı … ardından hemen göğüsünü açıp ağzıma değdirdi uçlarını .. Goncanın yüzü bembeyaz oldu o an .. muhabbet anında bir anda 1 metre ötesinde oldu çünkü …..üstrubumu hiç bozmadım. Gonca sanki orada değilmiş gibi Bridgeyi kucağıma alıp koltuğa oturttum …. ara ara baktım Gonca ve Erk sandalyelerde oturmuş bizi seyrediyorlar … ama sonra Erk penisi ile oynamaya başladı … Gonca da alenen bakıyordu …. çok sever kendisi ile oynasın … ama oynamadı ………………..

Erk kendisi ile oynuyor ama Gonca hala hareketsiz duruyordu, hem bize hem Erk’e bakıyordu … sonra baktım Erk penisi ile daha sert oynama başladı …. ben de Bridge ile hararet seviyesi yükselince onu çok daha hızlı sikmeye başladım .. …. altımdaki Bridge bas bas bağırıyordu, kocası da yüksek sesle masturbasyona devam edeken Gonca da hala ona ve bize bakmaya devam ediyordu. …. 2 dk geçmedi Gonca’ya doğru cevirdim kafamı tekrar ….. hala Erk’e, siktiğim karısına ve bana bakıyordu …. ama nasıl ıslandığını iyi biliyordum o anlarda …. Bridge doğruldu ve penisimi ağızlarken parmaklarıyla yumurtalıklarımla deli gibi oynuyor bazen penisimi meme uçlarına sürtüyordu … …. 2-3 dk daha geçti …. kafamı kaldırdım …. ….. Şok oldum şok ……………………….

Kalbim yere düşecekti sanki…. Erk, Goncanın bacaklarını oturduğu sandalyede kenara açmış, kafasının ve omuzunun arkasına doğru itmiş, Gonca da elleriyle pozisyonu sabitlemiş tabak gibi görünen amını yalatıyordu …….. dil darbelerini daha iyi hissetmek için amını daha da ortaya çıkarmaya çalışıp amını dile dayamaya çalışıyordu …. dondum ve öylece bakakaldım …. sonra Erk ayağı kalktı ve Gonca’ya doğru hamle yaptı …. Gonca belki biraz oyalar izin vermez diye düşündüm ama o kadar kudurmuş ki Erk’in sikini bacaklarını açarak ve kendine doğru adamı çekerek öyle bir içine aldı ki, Erk ile inleyerek sikişmeye başladı … Gonca öyle sık ve çok boşalmış ki (sonra anlattı) kendini kaptırmış halde bir de meme uçlarını kendi kendine eme eme, hırlaya hırlaya boşaldı …..

Erk sonra domalttı Gonca’yı …. ne dese yapıyordu Gonca, itiraz etmedi bir kere …. götünü ve deliği uzun süre yaladı durdu, hafif parmakladı Gonca’yı arkadan ….. ben Bridge’yi sikmeyi bıraktım, karımı sikilirken seyretmeye devam ettim … o an Gonca göt deliğini öyle bir gösterdi ki ….. .. Erk kocaman dilini soka soka Goncayı resmen diliyle götten sikti …

Sikilirken Gonca’nın kendi meme uçlarını emmesi ve o meme uçlarını kendi dişleri arasında görmek çok fenaydı ….

Erk’in götüne parmağını soktu ve sikini de ağzına alarak Erk’i titreye titreye boşalttı … o an ağladı sandım .. o kadar bağırdı ki … Gonca Erk titrerken bırakmadı onun sikini ….. ağzına almaya devam etti…………….
.
Sonra oradan kalktı ve bizim koltuğa geldi ve beni kenara itip Bridge’nin am yanaklarını ısırarak emmeye göğüs uçlarıyla da oynamaya başladı …. sonra eğildi, kendi memesini sıktı, meme ucunu daha da dikleştirdi ve Bridge’nin klitorisine meme ucunu sürtmeye, amına bastırarak göğsünü Bridge aldığı kadar amının içine sokmaya başladı …. ben ömrümde böyle sahne görmedim …. Gonca kendi meme ucunu penis gibi kullandı… o kadar hızlı sürttü ve aralıklarla sokup çıkardı ki kadın bitti öldü …sonra baş barmağı ile kadını götten ara ara yalayarak sikti …. uzun süre öpüştüler .. ellenmedik yerlerini bırakmadılar ……..

Ve o gece böyle bitti …

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir